1 ...editoval dawsoo (2. 9. 2021 20:57)

Téma: ABBA se po 40 letech vrací

pro mne starýho diskofila je to jednoznačně událost č.1 na kterou čekali všichni co měli rádi skupinu ABBA skoro 40 let!

Není co dodávat...

2

Re: ABBA se po 40 letech vrací

Že by jim došly peníze smile ?

Proč ne, nakonec božský Kája také zpíval do 80ti let ....

3

kdysi dávno jsem je taky poslouchal, než jsem pak přesedlal na rock ... jsem zvědav s čím přijdou

4

Trosku neskoro dali comeback, ak to chcu klipovo postavit na CGI, tak to je smutne… toto nie je daft punk… necham sa prekvapit

5

Otas napsal:

Otasi, při tvém rozhledu, je to přízemní názor, chudoba a nedostatek jim nehrozí v žádném případě
ale poslechnu si ! I když nejlepší byly první dvě desky (Waterloo a fotka v autě) no a pak modrá 
Voulez vous mám je dodnes na CD

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

6 ...editoval dawsoo (3. 9. 2021 20:05)

Já třeba z toho mam upřímnou radost ABBA a nestydim se za to ani náhodou,naopak,pro mě to byla a stále je asi jeden z nejlepších popíkovejch kapel,ta jejich pozitivita a melodičnost se mi líbila vždycky, už jako malýmu klukovi když věci od nich hráli v za sociku v rádiu 78-85 cca a poslechnu si ji rád i dneska, přinese vždy svěží pozitivní energii smile

Ne každej kdo má rád muziku nutně musí poslouchat jako správnej chlapák jen rock a metloš,což ani u mě nejde, když jsem městskej floutek co vyrostl na 80s-90s Pražskejch diskotékách vymydlenej ostříhanej a s pořádnou paticí a ne ožralej u píva na zábavách,pak díky soc bublině a vkusu jsem později přešel na tvrdší, ale elektroniku:) Dneska poslouchám všechno a dělím muziku jen na dobrou,průměrnou a nestojící za poslech a specialitku guilty pleasure věci co se u nich královsky pobavím. smile

Není co dodávat...

7 ...editoval bastl (3. 9. 2021 20:44)

Přesně. Taky poslouchám všechno krom blicího metalu a country, to je něco tak tragickýho.

8 ...editoval rvx73 (3. 9. 2021 22:17)

není country jako country wink

https://youtu.be/lvm2Ij7cJBw

9 ...editoval Otas (4. 9. 2021 8:03)

maxell napsal:
Otas napsal:

Otasi, při tvém rozhledu, je to přízemní názor, chudoba a nedostatek jim nehrozí v žádném případě
ale poslechnu si ! I když nejlepší byly první dvě desky (Waterloo a fotka v autě) no a pak modrá 

Samo, byla to provokace. Ono trošku v šoubyznyse dělám a tak přemýšlím, co je motivací k podobnému činu. Není jednoduché znovu vstoupit do stejné vody, zvláště když z ní vystupovali jako vítězi, je to riziko ztrapnění. Po prvních koncertech ze zvědavosti může zájem opadnout a vše se zrušit, zůstane pachuť neúspěchu. Nyní je máme zafixovány jako úspěšné,  mladé, hezké (zvlášť holky smile ), i přes plastické operace a další možnosti bude pokročilý věk znát. Stačí vzpomenout na BB.  Ani vokálům věk na kvalitě nepřidá.
Jinak nic proti ABBA, jejich alba Abba a Greathes hits jsem vozil - mám uložena v DJském kufříku (když mne personální katastrofa dohnala k postavení se za pult smile ). Po muzikálu Mamma mia se zase dostaly mezi akutně hrané.

10

"není country jako country" - díky za LINK, zas bude čo nové počúvať - a pozerať smile

11 ...editoval BFU43 (4. 9. 2021 15:58)

ABBA resp. její členové skutečně žádné fin. problémy nemají. (Dle dostupných údajů jsou aktiva každého z nich odhadována na min. 200 mil. USD). Pokud jde o koncerty, nejedná se o reálná, živá vystoupení, jak už tady zaznělo, ale o virtuální, kdy jednotliví členové skupiny budou na pódiu reprezentováni prostřednictvím CGI (avatarů). Cílem bude zřejmě zřejmě přitáhnout (i) mladší publikum, ale jestli to splní účel, lze těžko predikovat.

12

Ale jo, dokázali zahrát i celkem tvrdý rock ´n ´roll jako například Watch out (9) z I. alba Waterloo co mi zrovna hraje k poslechu

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

13 ...editoval jik (4. 9. 2021 20:09)

Otas napsal:
maxell napsal:
Otas napsal:

Samo, byla to provokace. Ono trošku v šoubyznyse dělám a tak přemýšlím, co je motivací k podobnému činu. Není jednoduché znovu vstoupit do stejné vody, zvláště když z ní vystupovali jako vítězi, je to riziko ztrapnění. Po prvních koncertech ze zvědavosti může zájem opadnout a vše se zrušit, zůstane pachuť neúspěchu. Nyní je máme zafixovány jako úspěšné,  mladé, hezké (zvlášť holky smile ), i přes plastické operace a další možnosti bude pokročilý věk znát. Stačí vzpomenout na BB.  Ani vokálům věk na kvalitě nepřidá.
Jinak nic proti ABBA, jejich alba Abba a Greathes hits jsem vozil - mám uložena v DJském kufříku (když mne personální katastrofa dohnala k postavení se za pult smile ). Po muzikálu Mamma mia se zase dostaly mezi akutně hrané.

Já bych tomu, co píše Otas i celkem rozuměl... Třeba Modern Talking. Ale ti museli mít setsakra silné zázemí, když je po tzv. "come backu" jeden čas hráli v rádiích furt...

No a pak se přímo nabízí Rainbow. Zpěvák - dobrý. Asi bych mu nic moc nevytknul. Ovšem Ritchie Blackmore? Tam už je to (o hóódně horší). A to býval svého času jeden z nejlepších (pro mě úplně nejlepší) kytarista na světě... 

No a o Abbu, o tu se postarají, nebojme se. Taky jsem na to zvědavej. Jenom ať nepředělávají staré věci do nové podoby, jako zmínění Modern Talking.