Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 34 z 34)

Audioweb.cz » K fóru » Přístroje na opravě u Sinclaira

  Stránky: ««« 1 ... 32 33 34

RSS

Příspěvky [661 až 679 z 679]

(upravil bastl 31. 8. 2021 16:09)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

BFU43 napsal:

https://www.youtube.com/watch?v=OYonrlHqXmI

Škoda, že nikoho z poškozených nenapadlo, že na tom srazu bylo možné ing. L.M. poměrně snadno odchytnout. To stálo tam zajet a pokusit se z něj přístroje, které má v držení, vydobýt.

Netýká se mě to ale který z nich to je?

(upravil BFU43 1. 9. 2021 8:06)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Postava vpravo, v bundě s oranžovou kapucí. Je vidět jen asi prvních 14 s záznamu.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

big_smile big_smile to si snad robite srandu ze si neviete s pankom za tie roky poradit...

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

A ako by si si s ním poradil Ty?

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Zajímá mě jedna věc, fakt jenom jedna...nač ty nehrající neopravené (a zřejmě neopravitelné) krámy
vlastně celá léta křečkuje ? o využití nemůže bejt řeč, o prodeji tuplovaně ne. tomu se někdy řáká
"hoarding" - chorobné hromáděni zcela nepotřebných věcí.

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

(upravil dawsoo 9. 9. 2021 17:41)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Nemyslím si že by je hromadil pro potěchu nebo pocit hromadiče a obohacení, spíš tipuju že je v prdeli a ví moc dobře že to nejde už dát při tom kvantu věcí dohormady, tak raději dělá že neexistujou a nechce to řešit. Podobně jako spoustu jiných lidí v jiných věcech, když to zajde už moc daleko za bod návratu a nechtějí pohlédnout pravdě do očí a řešit průsery a problémy. Myslí si že mrtvej brouk vše vyřeší za ně a že to samo třeba nějak vyhnije a nebo to zcela vytěsňují, že to jednoduše pro ně není realitou a nechápou co po nich kdo další furt chce smile Bohužel to nemá většinou dobré konce sad .

Není co dodávat...

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Proč to nepošle neopravené zpět zákazníkovi?Raději hraje mrtvého brouka,už nerozumuje měsíc ani na bastlírně.Dnes je retro hifi  v kurzu,za značkové se platí desetitisíce,většina je opravitelná vzhledem k jednoduchosti,bez procesorů a software.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Vetsinou vzal zalohy ktere jsou utracene. Cili neni ani na postovne. Spousta lidi nabizelo ze si pro to prijede a vezme si to ve stavu jakem to je. A odmita..nepochopitelne. I Danhard ma prihodu kdyz byl v Luhacovicich v laznich..

Web

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Mít tam nějakej pěknej kousek tak bych si to normálně jel vyzvednout, nevim co se tu pořád řeší.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Já už jsem se k tomu vyjadřoval jindy a jinde, ale... Podle mě si za to ti napálení můžou do značné míry sami. Bez opravenky, bez smlouvy někomu něco nablind někam poslat, to je prostě risk. A ten někdy vyjde a někdy ne. To můžete právě tak vrazit prachy do slibu vysokýho zúročení. Nebo si nechat opravovat Trabanta od Hanzlíka na ulici v Kersku (kamarádi říkají, že jsem odborník). Přijít o zesilovač přitom není zdaleka taková katastrofa jako přijít o dům a o úspory.
Zajímalo by mě samozřejmě, co se asi Sinclairovi honí palicí. Začínal s dobrou pověstí. Viděl jsem už v životě hodně normálních, slušných lidí, kterým z ničeho nic hráblo. Rozbili rodiny, rozvrátili firmy, okradli přátele, a vůbec přitom netuší, že je něco špatně.
Beru to jako memento, abych nedopadl stejně.

(upravil Benazi 10. 9. 2021 16:21)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Však se na fóru Sinclair doporučoval, jak je skvělý servisman, tak proč se teď každý diví..
Na starém fóru by to bylo dohledatelne.

(upravil kratz 11. 9. 2021 18:20)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Kdyby chtel trochu spolupracovat, tak muze aspon vratit lidem to, pro co si sami zajedou. To by ho zas tolik nebolelo.
Me spis prekvapuje, ze Leos nema aspon trochu sebereflexe. Na e-bastlirne me vytrolloval, kdyz sem si svoji vlastni (a za vlastni prachy koupenou) B116 rozebral a v ramci zvedavosti kompletne odstrojil a preosadil 2 desky. Ale ze ma doma plnou stodolu cizich kramu a nehodla to nijak resit, je mu zjevne fuk.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Mistr skoro po dvou měsících vylezl na bastlírně z nory,poté co se podařilo napálit dalšího bastlíře,buď se styděl nebo nestíhal a balil a vracel ty neopravené stroje hehe

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Tak ja coby nekdejsi vicemistr CSFR v zapase bych si za nim klidne pro ten pristroj dokazal i zajet a popovidat si. big_smile Nastesti jsem mu ale nic nesveril.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Ked som videl novy prispevok, uz som sa zlakol ze niekomu nieco bolo vratene big_smile big_smile big_smile

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Jak to vypadá, už bručí?

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Je to spisovatel, jeho příspěvky byly občas humorné, doopravdy.
Ani na EB není delší dobu vidět...

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Viděl jsem ho na vlastní oči v Luhačovicích

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Rok je pryč,dostal někdo něco zpět?

Příspěvky [661 až 679 z 679]

  Stránky: ««« 1 ... 32 33 34

Audioweb.cz » K fóru » Přístroje na opravě u Sinclaira

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£