Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 33 z 34)

Audioweb.cz » K fóru » Přístroje na opravě u Sinclaira

  Stránky: ««« 1 ... 31 32 33 34 »»»

RSS

Příspěvky [641 až 660 z 679]

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Takhle bys neměl mluvit, Bureš ti zvedl životní úroveň, za modrých bys stal na dávky.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

škoda chlapa, myslím Sinclaira, rozhled měl jak málokdo a uměl poutavě, vtipně
vyprávět, psát...něco mně říká že tentokrát dohrál, spadla klec

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Bureš mi zvednul důchod, takže mi zbývá víc merglí na chlast.
Asi mě chce uchlastat, aby mi nemusel platit vůbec.
Má to prevít dobře spočítaný a proto ho nebudu volit smile

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Moc na výběr ale nemáš...

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Benazi napsal:

Zajímavé že mu ještě nedal někdo po tlamě.

Ale dal. Těch modřin v obličeji a asi i po celém těle bylo neúrekom. Ale to se jistě zahojí.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Mistr sype popel na hlavu,přihlaste se všichni poškození
Během tohoto nastávajícího víkendu dám všecky resty do pořádku.
citace MISTROVA sdělení z bastlírny

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

...a ještě prosím tu o Budulínkovi

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Famfula napsal:

Mistr sype popel na hlavu,přihlaste se všichni poškození
Během tohoto nastávajícího víkendu dám všecky resty do pořádku.
citace MISTROVA sdělení z bastlírny

To by těch víkendů muselo bejt o hodně víc než jeden, aby to zvládl --- bazilišek jeden. sad

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

kdo bude kritizovat, bude vyřazen ze slosování smile

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Pokud platí slogan pošty "Dnes podáte,zítra dodáme" tak všichni majitelé už poslouchají své opravené přístroje

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Spíš to bude "Dnes podáte, pak měsíc hledáte" smile Ale pochybuju, že se ta věc nějak hnula

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Týden utekl a nevím jak ostatním ale mě nic nepřišlo. Asi se to ztratilo na poště big_smile

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

V Luhačovicích je malá pošta,chvíli to potrvá než tu spoustu zásilek roztřídí

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Sinclair, Sinclair. No, a máme někoho, kdo udělá podobnou práci, nějaký info by se hodilo. Jinak kamarád sehnal nějakej magnetofon raritní, ale fakt prcek, poslal ho někam k Brnu na servis, už to je rok a půl, a pan servisák mu nezvedá telefon, nereaguje na maily, nic. Tak jsem se mu nedávno nabídnul, že tam zajedeme, a trošku mu srovnám ksicht, ale za jedno - Brno, to je půl dne tam a pak zpátky, pak ho vyslídít, a pak mít třeba na krku trestní oznámení za napadení - to je na levačku, tohle.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Pozor!!! Je to podvodnik,vylakal ze me regulator a vyparil se.

(upravil dawsoo 29. 8. 2021 13:00)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Myslím si že chyba je kupovat věci co je potřeba opravovat/repasovat, pokud to člověk sám neumí. Spoustu servisů oficiálních s veškerýma papírama a zárukama stále ještě funguje. Stačí jen hledat a i google to umí. Ušetřit tím že to dám někomu opravit soukromě je vždy riziko na koho člověk narazí. Nebo svoje auta třeba řešíte podobně? Že je dáte nějakýmu frantovi, kterýho neznáte bez jakýchkoliv záruk a papíru o převzetí a faktury? Rozumím tomu pokud něco svěříte někomu s kým se znáte osobně, ale tohle je dost jinej případ a neděje se to jen v hifi. sad

stačí to uplně jednoduše
https://www.google.com/search?q=opravy+ … p;ie=UTF-8

z lidí tady dobří servisáci jsou např:
sendy,djrix a dalších x chlapů co to umí,jiní např Dan Vrána co jsem lidi odkazoval neb jsem to už neměl kde dál dělat,nebo je snad problém napsat na bazar do inzerce poptávám opravu či servis toho a toho?

Není co dodávat...

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Včera se v Luhačovicích uskutečnil Jawa sraz 2021. Kdo bude mít zájem a štěstí, může někde na fotografiích zahlédnout mistra zvuku alias sběratele neopravených přístrojů.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Ten kdo svěřil cizímu chlapovi stroj do opravy (bez dokladu ! bez smlouvy ! bez ceny a termínu !) ve snaze "ušetřit něco na ceně a daních"
je naiva troll a nic jiného si nezaslouži, může si leda zaplakat hned na třech fórech. kauza dávno promlčena, zeptejte se advokáta. howgh

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

karma ho dožene a chcípne šmejd

maxell napsal:

Ten kdo svěřil cizímu chlapovi stroj do opravy (bez dokladu ! bez smlouvy ! bez ceny a termínu !) ve snaze "ušetřit něco na ceně a daních"
je naiva troll a nic jiného si nezaslouži, může si leda zaplakat hned na třech fórech. kauza dávno promlčena, zeptejte se advokáta. howgh

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

https://www.youtube.com/watch?v=OYonrlHqXmI

Škoda, že nikoho z poškozených nenapadlo, že na tom srazu bylo možné ing. L.M. poměrně snadno odchytnout. To stálo tam zajet a pokusit se z něj přístroje, které má v držení, vydobýt.

Příspěvky [641 až 660 z 679]

  Stránky: ««« 1 ... 31 32 33 34 »»»

Audioweb.cz » K fóru » Přístroje na opravě u Sinclaira

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£