Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Reproduktory » Vyskac do 3p s P25REX a P17RE

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 34 z 34]

Re: Vyskac do 3p s P25REX a P17RE

koukám na T25B...moc pěknej reprák!,
škoda, že jeden stojí 200,- éček...to je bratru 10 v českých za dva tvítry  sad sad
když se počítá cca 1/3 celé bedny na repro, tak 3-pásmovka z takového matroše je někde kolem 100,
to už je na DYI slušnej kůň ! smile ...respekt!

Re: Vyskac do 3p s P25REX a P17RE

Zalezi jak se clovek rozsoupne se stredakem a basakem a celkove ozvucnici a soucastkama. Ale i pri cnc cele, revelatoru osmipalci a textreme satori stredaku to jde levneji nez 100k.

ruzne DIY repro

Web

Re: Vyskac do 3p s P25REX a P17RE

jsem jednomu hifistovi řekl, že na jeho Aurum Cantus se mi zdá ten 8-mi palec málo a on se urazil, no basy to AC s 8" hrálo, ale "auru" dole to nemělo...kdybych byl mladší, měl na to love a šel do takových měničů, tak bych tam chtěl mít aspoň 10"...vypadá to dospělejc smile
Stan Malikov je borec!!

(upravil check 17. 8. 2021 21:57)

Re: Vyskac do 3p s P25REX a P17RE

10" je jentaktak málo smile.

Web

Re: Vyskac do 3p s P25REX a P17RE

jj. dvanáctka má v drtivé většině i lepší-plnější chuť než desítka,
ale když sedíš ve štatlu celej den na zahrádce a zoncna rumpluje, tak je vhodnější desítka...dobrá desítka se taky dá (a stojí míň)
smile smile

Re: Vyskac do 3p s P25REX a P17RE

Tak dvě desítky jsou lepší než jedna dvanáctka. Ale jinak radši 13-14-15.

Web

(upravil dawsoo 19. 8. 2021 10:13)

Re: Vyskac do 3p s P25REX a P17RE

Ta beryliová Bliesma je asi z toho co jsem viděl nejlepší a není oproti jiným variantám tak předražená.kdybych dneska stavěl boudy vybral bych si právě ji,díky Kocourovi kterej mě na ni upozornil že je to jedna z novějších věcí co za to opravdu stojí. Konečně někdo kdo umí udělat mimo SS pořádnej vejškáč. V rukách jsem měl Be od scanspeaku a tam se přiznám že mě to hodně zklamalo,halt plastovej aircirc není dobrá technologie a je to slyšet,revelátory řady 7 jsou lepší o dost,ale i dražší..

Není co dodávat...

Re: Vyskac do 3p s P25REX a P17RE

bastl napsal:

Dawsoo se nudíš? Ten borec tu přes rok nebyl big_smile

Nebyl ale cte smile Ale nam ten cas letii ...  Je to stale aktualne chlapci len casu nie je. Dik za dalsi zaujimavy tip. Valaju sa mi v skrini aj 27TDF 2ks ani nevybalene uz ani neviem k comu som to chcel dat. Inak Dawsoo ta 25rex je tvoja wink

Re: Vyskac do 3p s P25REX a P17RE

Josse:
Já jsem si to myslel,ty P25 jsem míval a pak prodal a přes dalšího se zřejmě dostaly k tobě big_smile Ta27TDF se k tomu hodí dobře jen má velkou přírubu no smile

Není co dodávat...

Re: Vyskac do 3p s P25REX a P17RE

Ved to, su velke, chcelo by to nieco mensie. No uvidime, mozno nakoniec skoncim pri nich a pouzijem to co mam v skrini a hotovo.

Re: Vyskac do 3p s P25REX a P17RE

Použil co máš ve skříni a neřeš to, jinak to nikdy nezrealizuješ. Ten koš P17 můžeš zafrézovat do 27TDF, aby to bylo blíž, nebo se vyblbnout designově s čelní deskou odskočenou, aby to bylo blíž, ale to by muselo na CNC, aby to nebylo horší - nepřineslo brutální difrakce.

Web

Re: Vyskac do 3p s P25REX a P17RE

Přesně jak píše check... vidím to stejně to TDF-ko se k P17 bude hodit i barvou zvuku a navázat půjde dobře "akusticky 3. řádem".

Není co dodávat...

Re: Vyskac do 3p s P25REX a P17RE

Tak verim ze v zime by som sa mohol k tomu projektu dostat. Dik chlapi za kazdy postreh.

(upravil check 3. 9. 2021 13:58)

Re: Vyskac do 3p s P25REX a P17RE

ano i barvou zvuku to k sobě jde. Je spousta výškáčů modernějších, ale to 27TDF k P17 asi sedne z hlavy nejlíp. Jedině pak ještě ringradiatory, ale to zase zvukově nesedne každému a v něčem pokulhává. Máš doma dobré výškáče, tak je použij a soustřeď se na to, aby jsi to dal přes zimu do kupy. Tzn si teď sedni nakresli a objednej materiál, protože materiál není a dodací lhůty jsou šíleně dlouhé.

Web

Příspěvky [21 až 34 z 34]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Reproduktory » Vyskac do 3p s P25REX a P17RE

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£