1

Téma: K: desetipalce

Ahoj všem, výhledově - fakt výhledově nějaký basáčky. 230mm je vnitřní průměr okruží (pak už je závěs) 285mm rozteč upínacích děr . Repra - stávající mají "uši". Bedny, co mám v dílně. Jde o to, že se chystám je trošku - kolem Vánoc pozdvihnout, ale zase se mi do toho moc nechce, tak ještě váhám. Tak zatím nezávazně.

2

Re: K: desetipalce

co toto?
https://www.bsacoustic.cz/hlubokotonove … ry/i10100/

Není co dodávat...

3

mno, díky za tip... Když mě se do toho na jednu stranu nechce. Když se ti nechce, to je nejhorší. To je horší, než když nemůžeš. Je to ve fázi úvah, jak píšu.

4

Jojo jen že mi todle za ty love přišlo v pohodě smile

Není co dodávat...

5

Já se spíš divím, že za ty love to není CE. Což jak se čínská strana hájila, prý znamená China Export. Ne, vážně se divím, že je země původu, jaká je. Za ty peníze není vo čem.

6 ...editoval dawsoo (27. 8. 2021 0:37)

JJ právě, ale jsou to přebytky z výroby tak asi proto ta cena,což samože je jasná výhoda a super smile

Není co dodávat...

7

No já bych do nich šel třeba i jen do šuplíku, ale když to porovnám s Dayton DC250/8 tak ten magnet tohoto je mnohem menší a zároveň výkon dvojnásobný. Divné...

8

jsou od toho parametry?

Web

9 ...editoval dawsoo (27. 8. 2021 11:05)

TS parametry si může dneska  každej změřit,ale u stiglitze by to do hotový budky asi nemělo význam neb bedna je daná a tady je to už od pohledu jasná uzavřenka,takže pokud má původní BR tak se jen ucpe. Infinity to používalo v nějakejch reál budkách takže to asi žádnej uplnej hadex nebude a díky PP membráně se ani předpokládám nebude dít žádná divočina v cháře smile

Na aplikaci bedny do garáže bych to asi fakt neřešil,pokud sedí impedance tak jen výměna 1:1 a nazdar.  Ten Dayton nemusí bejt uplně blbej ale je dost hnusnej díky tomu PA těsnění zepředu a cena bude samozřejmě sakra jiná s dopravou z venku a za převod.

Není co dodávat...

10

No právě. Impedance nesedí, takže budu muset sáhnout, jestli je vemu, do výhybky.

11 ...editoval dawsoo (27. 8. 2021 16:35)

Tady asi by šlo dát pokud to je 8R ten původní poloviční cívku a dvonásobnej koďan,nepředpokládám že tam toho bude více ačkoliv neznám ty bedniska kterých se to týká samozřejmě.Kdyby to bylo něco echt nadoma tak by to byla jiná samozřejmě big_smile

Není co dodávat...

12

Když to tady čtu, tak bych ti ty Daytony skoro i nabídnul. Jo TS parametry od toho jsou, dají se dohledat na stránkách výrobce. Jesn se bojím, že když je dám z ruky a chtěl bych s nimi někdy něco stavět tak už je za rozumnou cenu neseženu...

13

No, právě. Taky tady převracím něco takovýho. Sice to jsou IRB20, ale nepoužitý, dostal jsem je za fakt levno, a jako basáky bych je použil. Pak si zase říkám, na co další bedny, kam to dám, měj rozum. A v momentě, kdy je pustím, bude mi to líto.

14

klucí pošlete to do světa,to nejsou ani jedno reproně co má smysl syslit smile já mam taky doma poloplnou skříň tak vim jak to s tím třeba jednou je ... big_smile

Není co dodávat...

15

Já tady mám depozit, a přehrabuju se tam, a někdy tam nahlížím s největší hrůzou, a to už jsem toho poprodával. Dalším nešťastníkům...

16 ...editoval JTO (30. 8. 2021 14:48)

Ok, nový stojí cca 1350 / kus + doprava. Tyhle jsou prakticky nový... Dal bych je o něco levněji. Měl bys eventuelně zájem?