Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 3)

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Jak pripevnit repro k bedne???

  Stránky: ««« 1 2 3

RSS

Příspěvky [41 až 47 z 47]

Re: Jak pripevnit repro k bedne???

mechanik napsal:

ja potrebujem zas inbusy na L18 ked ten reprák je na to ako stvorený.Neviete kde kúpim? najlepšie na slovensku a ešte niečo na víškač 27TBFC/G.Prepáčte že to sem pletiem smile
dúfam že majtelia poradia wink

Na slovensku odporucam hornbach kupoval som tam cierne matne inbusaky a aj narazacie matice a je to na vahu.

Re: Jak pripevnit repro k bedne???

Z 12ky MDFky jsem potřeboval vytáhnout M5 narážecí matice, jednoduše jsem je vytočil a takhle vypadají:

https://i.postimg.cc/VdV30pP2/DSC02136s.jpg https://i.postimg.cc/v4xCrhQT/DSC02144s.jpg

Tyto jsem narážel přes kulatinu, ne přímo kladivem, protože už z dřívějška vím, že nožky byly zkřivené; tak jsem myslel, že tímto způsobem to bude mnohem lepší... leda hovno. Některé ještě ujdou, ale ta vpravo je skoro plochá. Zkusil jsem jednu stáhnout šroubem, to samé.

Předpokládám, že do měkké latě to zajede rovně, ale v MDF/DTD, kde právě vrchní vrstva je tvrdší, nikdy. Je potřeba předvrtat nebo předťuknout hřebíčkem dírku.

Tak to berte jako takové know-how pro začátečníky. smile

Re: Jak pripevnit repro k bedne???

Když mne ještě výroba HiFi beden trochu zajímala, tak do MDF jsem rval matky M4 a M5 pro plasty. Takový "závrtný" tvar s rantlem. Je to ovšem vhodné osadit před složením bedny, jinak je to trochu pracnější.
Ty matky, co máš na fotkách, se vyskytují v "tvrdé" verzi, ale viděl jsem je pouze černé a rezavěly. Mají trochu jiný tvar, ostřejší hroty, a do MDF se zařízly. Potkal jsem to  třeba v bednách HK  Audio.

Web

Re: Jak pripevnit repro k bedne???

Ze zkušenosti narážecí matky ještě lepím, protože si mi stalo, že jsem namontoval 18 inch repro a při posledním šroubu jsem matku vymáčkl do bedny,  a celé znovu, vydělat repro atd.

Re: Jak pripevnit repro k bedne???

jak píše Sendy,  plastový , kulatý ,namačkávací svěrkou nebo sikama se závitem M4 nebo M5, parádní práce, nemagnetické jako bonus

Re: Jak pripevnit repro k bedne???

Fotka, odkaz?

Re: Jak pripevnit repro k bedne???

Tyhle narážecí matice, to je do masivu, ale taky do bukovýho a nebo dubu už se s nima taky nechytáš.

Příspěvky [41 až 47 z 47]

  Stránky: ««« 1 2 3

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Jak pripevnit repro k bedne???

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£