Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Dílna » Materiál na reprosústavy

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 25 z 25]

Re: Materiál na reprosústavy

To Sabin: Tak s tím akátem na desku stolu jsem si pěkně naběhl. Tohle jsem netušil. Dlouho jsem vybíral, a tohle mě zlákalo, že je to tvrdší než běžný evropský dřeva. Tak jenom doufám, že ta jedna proměnná prasklina bude všecko, a že to nebudu muset kvůli tomu za pár let vyhodit...

Re: Materiál na reprosústavy

Agát je sviňa a hodně záleží kde daný strom rostl. Ale dřevo moc pěkné, taky jsem o něm uvažoval. Ale v létě jsem spravoval motorku borcovi co dělá na pile v Rajchu a tam dělají jen z Dub a Jasan. Mám slíbenou laťovku z Jasanu.

Re: Materiál na reprosústavy

akát mužeš vyvařit v oleji a máš super samomazný lolžisko- atyp, samozřejmě na menší otáčky, jak píše Anti , krásný dřevo ale....

Re: Materiál na reprosústavy

Já jsem někde viděl vydlabaný bedny z pórobetonu, normálně cihly, nalepený k sobě, a vydlabaný vnitřky, ale kde, nekde na fb, už to nenajdu. Ale exteriér byl celkem pěknej, fakt zajímavej.

Re: Materiál na reprosústavy

je fakt, že se ten porobeton dá natáhnout do lepidla s perlinkou a pak třeba marmolit kamínková mozaika, nebo rýhovaná omítka, do některýho interiéru by to mohlo i vzhledově pasovat.

Příspěvky [21 až 25 z 25]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Dílna » Materiál na reprosústavy

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£