Re: Hifi byznys

vidíš, to mne ještě při tweakování nenapadlo! potřít kabely česnekem!! a přitom je to úplně jasné! pasta z poctivého domácího českého paličáku... smile

(upravil dawsoo 17. 8. 2021 13:35)

Re: Hifi byznys

kal:
Myslím že o česnekovi psal už někde Bohouš Sýkora big_smile třeba by se našlo i nějaký frekvenční pásmo na kterou by tihle vapírský potvory byli citliví a využili bychom i své hlučné teplomety na ně big_smile Pokud by tedy nespadl proud a nemáme nějakou velikou zálohu v baterkárně pro ýbr čistou síť big_smile

takže to začíná když to tak vidim že posměváčci umřou jako první,ti pravověrní jsou plně vybavení pro přežití v podobných podmínkách,kdo by si to jen pomyslel že ta elita co přežije bude z Highend Fora a Hifinázorů co? big_smile

Není co dodávat...

Re: Hifi byznys

jj, už si strouhám i jasanový kolík, zatím se s ním budu při poslechu hlučných topidel šťárat v nose, než mu ho vtlačím do hrudi...já mám nedaleko měnírnu pro tramvaje - že bych se tam napích?? jen jestli maj to DC čisté!

(upravil Otas 17. 8. 2021 15:36)

Re: Hifi byznys

Lidé uvěří lecčemu (viz covid, nebo odkaz webu o placaté zemi ).... Vnímání zvuku je individuální, subjektivní záležitost.

Co se týká účinnosti, třeba se do toho vloží EU a předepíše minimální účinnost zesilovačů a měničů.
Spustí se ohromný křik, jak to principem nejde, jak se vše zdraží a jaká je to do nebe volající blbost debilních evropských úředníků.

Pamatujete na ten pokřik kolem vysavačů a omezení příkonu jejich vývěv? Připomínám, že byly i 2 kW. Ty hlášky výše jsou z té doby.
Dnes mám vysavač (ETA), co bere 700 Wattů a cucá jako divej big_smile . A prý 13ti násobnou filtraci navíc. Hold museli výrobci pustit nějakou kačku do vývoje. Bod pro nařízení EU, dobrá práce úředníků smile ! Do té doby nás výrobci v podstatě okrádali.

Re: Hifi byznys

Otas napsal:

Lidé uvěří lecčemu (viz covid........

..... to snad není možný mad

Re: Hifi byznys

Otasi a co teprve 50W rychlovarné konvice - to bude žúžo, až výrobci pustí nějakou tu kačku do vývoje, že? wink

Re: Hifi byznys

Až tá kanvica uvarí liter vody za rovnaký čas, ako 2000w kanvica - kúpim si ju big_smile

(upravil dawsoo 17. 8. 2021 17:57)

Re: Hifi byznys

hlavně že je prdel,Oťas to určo myslel jako vtip a nadsázku stejně jako my,nechce se mi věřit že ne big_smile Ale smutný je že ti degeni z EU jsou toho schopní,stačí aby jim to někdo našeptal a nebude to problém,hifistů je málo odpor se vyřeší zelenou daní,fetky si udělaj technoparty s bezdrátovejma sluchátkama a nad 5w vše 37% daň z tepláků a pofrčí se dál no ne? Nakonec chytro-telefony jak hrajou přeci stačí ne? stereo proč mono přeci taky stačí ,uhlíkovou a i křemíkovou stopu je třeba do roku 2030 pořešit jinak se stane něco obrovsky moc strašného = viz to video s tím zesilovačem z trubek z youtubu co někde tu bylo a pak že to nejde co? je to na dobrý cestě technické předměty,matiku fyziku už ze škol vypráskávaj lol

PS: Já se těším na USB Grill,záložní agregáty jedoucí na baterky podobně jako ups ,solární klimatizace a fény na vlasy a v návodech místo písma a čísel piktogramy big_smile spíš než na green deal to vypadá na brown deal a zajímavá bude i interakce prograsivistická hard ekologie vs islám, big_smile Třeba jim to tu chtěj nějako nepřímo v budoucnu znechutit aby utíkali pak zpátky domů protože tu bude k nežití. Jinak prej neutronovka je ekologická jaderná zbrań jsem někde četl,takže tady to maj amíci pořešený už dopředu.

Není co dodávat...

Re: Hifi byznys

Oni ti úředníci kolem vysavačů požadavkem jen okopírovali nejlepší dostupnou technologii...
Vždyť i emisní povolenky se neplatí z CO2, vzniklého nejlepší dostupnou výrobní technologií... Platí se až z toho CO2, které vzniká navíc...
Problém vzniká v určení, co je ta nejlepší technologie big_smile ...

Co se týče tepelných spotřebičů: Co vy víte, pánové, zákon zachování energie sice funguje, ale až to někdo nějakou fintou obejde, jistě to půjde do požadavků na varné konvice smile . A třebas na odběr 10 W, když to půjde smile . Aby nám nescházela fantazie...
Nakonec třebas tepelná čerpadla a některé moderní klimatizace naznačují jednu z cest.

Co se týká hifi, tam se bavíme o účinnosti v desetinách, nebo i jen setinách %. V profi jsme již na jednotkách %. V akustice je pole neorané, tam mohou úředníci EU hrábnout big_smile . Vždyť je stejně většina lidí dnes nahluchlých, to vidíte na těch recenzích z odkazů smile .
Ani si nějak nevybavuji 100% účinnost; matně někde v mozku načítám 114 dB/W/m...

Re: Hifi byznys

Oni sa v tej ... zrejme predháňajú, kto vymyslí väčšiu <->ovinu...

(upravil dawsoo 18. 8. 2021 13:09)

Re: Hifi byznys

Oťas,pokud už jdeme po zelenohnědý stezce tak daleko,tak k čemu jsou ty zbytné věci jako hifi,PA a dalších x energeticky ne zcela ideálních ale jinak dobrých věci? Vše je z 99% jen zábava a znásilňování planety co nic to světu (planetě a vesmíru) nepřináší když to doženu až na krajní realitu. Všechny ekoppíčoviny jsou jen alibismus pro prosazení jistých módních a pro jisté skupiny i lukrativních debilit a i dnes tak moc preferovaná íízda na kolech je taky eko-debilismus,udejchanej pumpičkář vyprodukuje rovněž nemálo CO2,má zrychlenej metabolismus spotřebovává více zdrojů a chodí víc chcát,srát fluše po silnici a potí se a přitom by mohl jít pomalu pěšky,nebo sedět na prdeli doma či v práci a dopravu řešit nějakou sdílenou nějakou elektropíčovinou.

Celý je to postavený na palici a jde to proti uplně všemu co je dnešní svět postavenej na technologický revoluci. Snížená spotřeba a vyšší výkon rovněž není zadarmo třeba jen materiály které je třeba vytěžit a technologicky zpracovat jsou o dost nákladnější. A životnost takového zařízení nemusí být vůbec zcela ok,pokud je parametr nízká spotřeba a vyšší účinnost,tak roste cena nebo klesá životnost a spolehlivost takových řešení,viz malolitrážní naturbovaný sračky plný seroucí se elektroniky co snesou max 150-200tis a konec oprava vyjde jako nový celý ekolikvidace taky stopjí hodně zdrojů a zanechává nepěkné věci.. 

Pokud jde o planetu stačilo by přestat podporovat výrobu zařízení s plánovanou životností, dále parazity planety co nic dalšího než sebe nevytvářej = různý negry a muslimáče z afriky co pracovat nikdy nebudou či náboženský fanatiky ze středního východu a asie,aby se přestali množit geometrickou řadou nebo lépe aby začli redukovat populaci v důsledku přiškrcení podpory. V asii už to krom cigošů z indie už pochopili sami že tudy cesta nevede a že kvalita je víc než kvantita. Člověk je z objektivního pohledu zvenčí jen přemnožená invazivní nahá fyzicky zdegenerovaná opice a jeho primárním úkolem stejně jako všeho dalšího živého není nic jiného než jen předat geny, přivést na svět a následně odchovat životaschopný potomstvo,takovej je zákon přírody.

Všechny extrémy jsou samože blbě to víme všichni ale je to o tom,kdo má právo a z jakýho titulu určovat většině co ano a co už ne?

Není co dodávat...

Re: Hifi byznys

Otas napsal:

Co se týče tepelných spotřebičů: Co vy víte, pánové, zákon zachování energie sice funguje, ale až to někdo nějakou fintou obejde, jistě to půjde do požadavků na varné konvice smile ...

Co ty víš, třeba někdo udělá tepelný čerpadlo, který ti uvaří vodu na kafe a současně ochladí pivo v lednici...

A k těm nářkům, co všechno zakážou, taky mě to sere, ale třeba nakonec bude zase důvod něco bastlit, protože v obchodě to nekoupíš, jako za komančů.

Re: Hifi byznys

dawsoo: nahá invazivní opice - pěkně vyjádřeno smile ... nebo obraz Boží ... tak si vyber! smile

Re: Hifi byznys

dawsoo napsal:

udejchanej pumpičkář vyprodukuje rovněž nemálo CO2,má zrychlenej metabolismus spotřebovává více zdrojů a chodí víc chcát,srát fluše po silnici a potí se

Sice je to o mě, ale jsi první kdo mě dneska rozesmál.

Re: Hifi byznys

Já se jen kluci pokusil o vyjádření celý tý absurdity toho všeho tou jejich řečí,jsem jinak milovník všeho tradičního,na ekologii v takovým extrému jim programově seru, neb to považuju jen debilní neziskovkovou masochistickou hru hrstky debilů s lidskou blbostí umocněnou soc sítěma a hovnometníma médiama a zachází to už na můj vkus až moc daleko.. smile

PS: USB grill asi ale asi nechám patentovat to bude trhák big_smile

Není co dodávat...

Re: Hifi byznys

kdysi dávno jsem vezl jako stopaře "novice" ekonáboženství (tuším z kláštera MUNI ), a dozvěděl jsem se od něho, že topení dřevem je "neekologický, že je z toho bordel" a že "určitě lepší jsou tepelný čerpadla a plynový kotle". Měl jsem sto chutí ho okamžitě vysadit v levým pruhu dálnice, a to bez zastavení. Ale přežil, a možná to byla chyba, když se tak dívám kolem sebe. Mě už by dávno pustili za dobrý chování.

Re: Hifi byznys

Nové
Väčšie
Silnejšie
Výkonnejšie
Krajšie
...