1,201

Re: Skutečná situace ...

Byl jeden televizní pořad, jmenoval se tuším hovory s prezidentem smile. A byl také každý týden. Mělo to větší šťávu, ale snad se Mirek vymákne. Jako chemikovi-gumaři mu ale schází některé vědomosti a především glanc. Kdoví, zda ještě tvrdnoucí jatýrka správně zásobují mozek, bývalo to lepší.

Proč mám pořád neodbytný pocit, že vím, kdo se zůčastní příštích prezidentských voleb jako kandidát big_smile.

S Kalouskem dokonce souhlasím ve věci snížení zdanění mezd - byla to hrubá nezodpovědnost vůči rozpočtu, populismus nejhrubšího zrna. A souhlasím i s tím, že po volbách:
- se bude silně škrtat ve výdajích (v servisu, poskytovaném státem), zvítězí-li pravice. Ty služby si lidé soukromě zaplatí a ubude jim peněz.
- se budou zvyšovat daně, pokud zvítězí levice (existuje ještě nějaká?), lidé tedy více zaplatí na daních.
- ale nejspíše se půjde v obojím směru smile.
Lidé si nevyberou, zchudnou tak či tak...

Mandatorní výdaje (výdaje dané zákonem) jsou především důchody... Pokud si to ještě pamatuji ze státnice z předmětu, nazvaného hospodářská politika smile. Pokud chce někdo škrtat tam, mám ho za nepřítele big_smile.

1,202

Zchudnutí už probíhá, stačí zajít do obchodu nebo k benzince...

1,203

https://www.youtube.com/watch?v=mGpGoXJYkV8

1,204

kaed napsal:

Zchudnutí už probíhá, stačí zajít do obchodu nebo k benzince...

Jojo. Dnes jsem srovnával ceny fazolí a rýže oproti době, kdy jsem před 10 lety dělal nouzové zásoby. A ty ceny fakt 8 let držely na stejné úrovni.

QSC, EV, Turbosound, X32, SiEx3, DL1608 atd.

1,205

fazole a rýže se možná nepohnuly, ale stačí se podívat na ceny bydlení. Byt kterej jsem před 10 lety koupil za 3 mega bych teď prodal za 5,5.

1,206

tak prodej, za 3,5 mega máš krasnej dům.

1,207

jsi hodně naivní, pokud jde o ceny pozemků a nemovitostí v širokém okolí Prahy wink

1,208

Mrdej celou prahu, pomáhat si do malého města nebo na vesnici.

1,209

Ani na malém městě nebo vesnici nekoupíš barák za 3,5 mega, možná tak někde v prdelákově hodinu autem do civilizace nebo totál ruinu na zboření, to je bohužel realita současné doby sad

1,210 ...editoval Benazi (12. 3. 2021 9:27)

Musiš si z části pomoci sám,koupit je to poslední.

1,211

o tohle se musím podělit:

Babiš navštíví Izrael. Jedním z cílů cesty je snaha získat licenci na výrobu vakcíny

https://scontent.fprg4-1.fna.fbcdn.net/ … e=607067F7

1,212

rvx73 napsal:

fazole a rýže se možná nepohnuly, ale stačí se podívat na ceny bydlení. Byt kterej jsem před 10 lety koupil za 3 mega bych teď prodal za 5,5.

Jojo, barák, který jsem roku 2006 dostavěl za mega by dneska stál 2,5 (bez pozemku).

QSC, EV, Turbosound, X32, SiEx3, DL1608 atd.

1,213

U nás chtějí za stavební pozemek pozemek 10k za m2, před 10 lety se dal koupit do 3k a to nejsme ani Praha.

1,214

Kamarádka koupila hezký byt v paneláku 3+1 před cca deseti lety za 107 tisíc. Zbytečně utrácíte peníze ded.

A teď ta druhá důležitá věta:
Místo je Krupka - Unčín a polovina jejích sousedů je taková snědší smile.

Ale je fakt, že Litvínov- Janov, nebo Most - Chánov to naštěstí není, z velké většiny jsou to slušní lidé, takže bydlení není tak špatné. Ani se nebojím tam jezdit a parkovat.

1,215

Jo, u nás se tomu říká Adamov - cca 20km od Brna, prakticky vyloučená lokalita - ti, co byty neprodali, je předraženě pronajímají těm, co nechodí do práce, tj platíme to všichni...

1,216

https://www.youtube.com/watch?v=sVzHpgyHOzE

Web

1,217

gecy wink

1,218 ...editoval scoop (9. 4. 2021 9:46)

...

1,219

https://www.youtube.com/watch?v=G47UpUwNAbU

1,220

Ty brďo, dost síla... Více takových videí, aby byl člověk informovaný. Platíme koncesionářské poplatky a správně bychom měli odpovídající informace dostávat od těch, kde naše peníze každý měsíc mizí. Bohužel... Místo nich vidíme a slyšíme zprávy ve smyslu - tam v tom státě mají TV a R pod kontrolou státu, tam v tom státě záměrně TV a R zamlčuje, tam v tom státě mají v TV a R cenzuru atd.
Jak jsem už psal, myslím si, že patřím mezi ty, kteří si informace nacházet umí, já jsem teda tak nějak odproštěný od toho, co mi nadiktují v TV a R, naštěstí je takových lidí horně, kteří se nebrání tomu aby jim někdo otevřel oči...