Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 167 z 170)

Audioweb.cz » Smetiště » Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

  Stránky: ««« 1 ... 165 166 167 168 169 170 »»»

RSS

Příspěvky [3,321 až 3,340 z 3,394]

(upravil Benazi 9. 2. 2021 9:07)

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

S autama se vždy kseftovalo o zesilovači tohoto zrna se to nedá říct, tady se spíš čeká na hlupáka který se chytí.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Já spíš myslím, že jde opravdu o hec .... recesi. Já bych ty prachy nedal ani a ten zes, ani za to embéčko. smile

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

No minimálně podle "popis předmětu" je to těžká recese smile

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Tom_L: Souhlas. Ten inzerát na aukru je jednoznačně recese a parodie na vychcanost překupníků se starými hifi krámy.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Ten inzerat byla (dle slov autora) recese na prekupniky, co neco vyberou z popelnice a strci to na aukro.

Nicmene ja si vcera jednu udajne plne funkcni popelnicovku (Tesla B116) taky objednal. Chci se v tom trochu postourat a radeji znicim neco, co uz ma svuj zivot davno za sebou a napachany skody budou minimalni. big_smile

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Vidíš - ten pohľad ma nenapadol big_smile

(upravil kratz 27. 2. 2021 15:02)

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Tak muj Aukro obchod s B116 byl docela kovbojka. big_smile Puvodne jsem chtel 1 srot na hrani, ale prodejce to neposlal a nakonec jsem z nej vydoloval penize zpet. Pak jsem ziskal za podobny penize kus, co je funkcne uplne v poradku. Vycistil jsem paskovou drahu a hlavy denaturakem a nahrava i prehrava paradne. Jen by to chtelo trochu dostolovat urovne a na to nemam vybaveni. sad

Edit: Ale stejne zvazuju ze si jeste sezenu nejakej srot na nahradni dily a experimenty. Jeden mam vyhlidnutej, ale jsou na nem olamany potenciometry. TP 642/100k E se porad daji sehnat (Hadex), ale dvojity TP 646/47k N jsem nikde nevidel. Da se to nejak opravit? Tj, treba koupit vic tech TP 642/100k E a vymenit ty tahla?

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Dneska mě nasrali - vystavil jsem zboží, a oni poslední dobou cpou jejich bezpečnou aukro platbu. No, nic, to si dávám bacha, a to neodbytný okýnko vždycky nějak obejdu. Dávám, jako už snad patnáct let klasiku, peníze na účet, pak posílám. Mám přes dvě stě komentářů, žádný negativní. Tak. V sobotu někdo vydražil moje zboží, tak jsem to zabalil, a čekám. Prachy nikde, a to oznámení o tom, že kupující zvolil platbu a vyplnil bla bla bla mi přišlo už v tu sobotu. Teď mi ráčil dorazit mail z aukra, že peníze za moje zboží oni mají v depozitu, ať pošlu pkupujícímu zboží, že až on jim potvrrdí, že je se zbožím spokojen, a líbí se mu, a v pořádku došlo, tak oni mi pak ty prachy pošlou. Fákt dobrý! Jinými slovy jsem si z toho vydedukoval, že kupující si zboží třeba taky ponechá, napíše, že nic nedostal, a oni mu prachy pošlou zpátky. A bude vytlemenej!

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

tak pošli zboží jim, ať mu to přepošlou smile

(upravil kratz 6. 4. 2021 20:23)

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Oni vzdy kontaktujou obe strany. Ja Aukro platbu jako kupujici vyuzivam docela casto. Celou tu Yamaha sestavu co mam doma jsem tak platil a s prodavajicim nikdy nebyl problem, vzdy jsme si i pekne pokecali, kdyz jsem pro to jel.
Ale uz jsem zazil, ze po zaplaceni mi prodavajici, nejakej nehiska2 odmitl poslat zbozi a o prachy jsem neprisel jen diky ty Aukro platbe. Taky jsem mu to v komentari pekne dal sezrat. smile Tykalo se to ty B116 o kus vyse.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

To je dobrej obchodníček, koukám...

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Hele to kluci tw140 je podle mě festovní bejkárna a jestli je jungvoj ten samej jungvoj co byl i na lopuchu či slovanetu kdysi a možná i tady tak je to jasný byl trošku jinak nastavenej ale uplně jinde nebyl big_smile jsem starej sklerotik ale lidi si pamatuju pokud byli něčím pro mě zajímaví big_smile:D

Není co dodávat...

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

https://aukro.cz/2ks-vyskovy-reprodukto … 6973900052
To je palba. Zeměměřič K.

(upravil dawsoo 27. 7. 2021 19:42)

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Tak za ty prachy jdou pořídit skenspíky (z druhý ruky samože)  už big_smile je to filuta ten Pán

dokonce RR https://www.hifionline.cz/hifibazar/pro … 04-833000/

Není co dodávat...

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Jak asi bude hrát tohle?
https://www.conrad.cz/p/monacor-katana- … dsEALw_wcB

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Jak to bude hrát těžko říct, ale k tomuto přístupu "nábytek z Ikei" jsem trochu skeptický. smile

(upravil dawsoo 28. 7. 2021 16:09)

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Já si dovolím rovněž tipnout z toho co je vidět (koncepce,konstrukce použitý materiál,měniče,vyhýbka topologie i komponenty,cena za set) :
Myslím si, že to bude hrát podprůměrně

Není co dodávat...

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Mě spíš jde o to, jestli tahle koncepce může dát dobré výsledky, či zda je to slepá cesta kompletně

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

OB umi zahrat velice slusne,ale neni to zdaleka tak jednoducha zalezitost jak se muze zdat...

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Problem OB je, ze je to je jedna z komplikovanejsich soustav a kazdy kdo se pred takove neco posadi, muze slyset neco jine.
Na rozdil od uzavrene bedny, ktere kdyz se premistni v nejakem prostoru plus minus podobnem, budou hrat podobne, OB je ovplyvnovano prostorem za menici.
dalsi vec je, ze menice tohoto typu, ktere nezname, nevime jake maji parametry, muzou {ale nemusi byt} past na nejakeho nadsence, ktery kdyz nekde naposlouchal nejake uplne jine {ne levne, nasobne drazssi} OB a nabyde dojem ze koupenim stavebnice tohoto typu, dosahne podobne nirvany. A mozna to bude dobre a mozna to bude uplne na houby.
A pokud se to nevyzkousi a pokud se to neporovna a treba nepromeri, nebudeme vedet vic, nez teoretizovat, jako to delam ja v techto radcich.

Ja bych take chtel vedet, jak hraji kuprikladu repraky Auna V7B 4..
https://www.electronic-star.sk/HiFi-a-T … gIw4vD_BwE

To je problem relativne levnych, ale celkem hezkych beden, ktere na slepo koupi jenom nekdo, kdo chce "nejake velke bedny" ktere maji hodne menicu a hezky vypadaji vedle velke TV a nejakeho zabavneho centra zabavy v obyvaku.
Ja si to netoufnu a pokud o tom nenajdu nejake recenze a fotky co je ve vyhybce a nejaka mereni, to proste nekoupim.

Příspěvky [3,321 až 3,340 z 3,394]

  Stránky: ««« 1 ... 165 166 167 168 169 170 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£