Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Sluchátka » Bezdrátová náhrada za AKG K550 možná Sony WH-1000XM4?

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [3]

Téma: Bezdrátová náhrada za AKG K550 možná Sony WH-1000XM4?

Ahoj,

již několik let vlastním sluchátka AKG K550, na kterých už je trochu znát zub času a zároveň mě lákají moderní technologie, tak bych jim rád vybral nástupce.
Stávající AKG K550 používám s PC bez speciální zvukové karty. Zvukový výstup je tedy pouze přes 3,5mm jack ze základní desky a jako přehrávač většinou používám přímo Spotify nebo Youtube.
Nejsem žádný znalec hudby či sluchátek, ale co se mi na AKG K550 velmi líbí je prostor jaký nabízí a krásná možnost určení nástrojů na scéně. O tuto vlastnost bych nerad přišel.

No a co se snažím vybrat? Nějaká bezdrátová sluchátka ideálně s ANC a podobně nebo lepším přednesem prostoru hudby. Do oka mi padly Sony WH-1000XM4, ale co čtu tak recenze jsou na ně rozporuplné především co se týče kvality hudebního přednesu.

Nová sluchátka mám v plánu opět používat s PC a s telefonem (Samsung Galaxy S20). Takže opět zdroj nikterak extrémě kvalitní. Do budoucna bych chtěl k PC zakoupit nějaký Bluetooth DAC.

Máte s podobným výběrem někdo zkušenost? Myslíte že mi zmíněné Sony sluchátka dokážou zprostředkovat alespoň podobnou prostorovost scény? Co se zmíněnými Sony sluchátky získám/ztratím co se týče kvality hudebního přednesu?

Předem díky!

Re: Bezdrátová náhrada za AKG K550 možná Sony WH-1000XM4?

Tento model od Sony jsem neslyšel, ale pokud si někdo stěžuje na zvuk, tak to ber v potaz, protože soustředit se na negativní recenze je rozumnější, než si číst jen ty pozitivní - dokonalý případ jsou Audio-Technica ATH-M50x. Každopádně u Sony za tuhle cenu bych nečekal, že to bude průser, kvalitní zvuk sice dostaneš i za mnohem míň, ale tady platíš asi jedno z nejlepších ANC, s tím bych logicky čekal, že půjde ruku v ruce i zbytek, pohodlí, hmotnost, příjem signálu...

Re: Bezdrátová náhrada za AKG K550 možná Sony WH-1000XM4?

Ahoj, tak co si nakonec vybral? Taky o těch SONY přemýšlím - právě kvůli tomu ANC.

Příspěvky [3]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Sluchátka » Bezdrátová náhrada za AKG K550 možná Sony WH-1000XM4?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£