Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Nezařaditelné » Nákup v Mouser

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [15]

Téma: Nákup v Mouser

Prosím Vás,nevíte,jak je to po novém roce s nákupem v Mouseru?
Zaslal jsem objednávku,zaplacení proběhlo v pořádku na stránkách Mouseru mám objednávku dokončenu a předánu společnosti FedEx,jenomže tam je objednávka při on-line sledování několik dní ve stavu čekající na vyřízení.
Máte někdo zkušenosti?

(upravil scoop 25. 2. 2021 10:01)

Re: Nákup v Mouser

nelam si s tym hlavu...objednaval som pred dvoma tyzdnami a asi 7 dni kym tovar expedovali...pocasie je tam na prd...uz ho mam doma

Re: Nákup v Mouser

Super,dík za info

Re: Nákup v Mouser

A Mausel znáte ? Poštovné 120,- normální českou poštou, takže žádné čekání na kurýra a debilní přepravní služby.
Normálně si vyzvedneš balíček na poště, kdy se Ti to hodí. Ale kdo chce, může to mít až do baráku.
https://www.mausel.eu/?lang=cs

Re: Nákup v Mouser

Znám a beru to přes ně. Zatím vždy vše do týdne a bez problémů. Ceny na pár haléřů, jak jsou u Mousera

Re: Nákup v Mouser

No já jsem taky nikdy neměl v Mouseru problémy,všechno jsem měl do tří,čtyř dní doma.
Akorát teď to trvá skoro měsíc a stále nic.

Re: Nákup v Mouser

Elox napsal:

A Mausel znáte ? Poštovné 120,- normální českou poštou, takže žádné čekání na kurýra a debilní přepravní služby.
Normálně si vyzvedneš balíček na poště, kdy se Ti to hodí. Ale kdo chce, může to mít až do baráku.
https://www.mausel.eu/?lang=cs

A myslis, ze mausel to snad bere jinde ? Mausel je jen preposilac objednavek do mouseru smile Taky uz nejak dlouho cekam, objednano 15.2 a 25.2. teprve predano fedexu, scheduled delivery 2.3.
Jak uz napsal scoop, je tam ted pocasi na prd a vse trva...takze holt si pockame.
Normalne jsem driv v sobotu objednal a v pondeli borec dovezl balicek.

Re: Nákup v Mouser

Diky Brexitu to chodí z Farnelu dloouhoo..

Web

Re: Nákup v Mouser

Akorát že Mouser je USA smile Brexit ani nezmiňuj, totálně to nakupování z UK posralo.

Re: Nákup v Mouser

z UK to bude problem...same poplatky...som objednaval Talemu a mali len v RS Components...pisali na webe, ze nevzniknu ziadna naklady a este aj cena bola bez VAT a predsa zastavila a preclievala to UPS u nas, ale RS vzal naklady na seba...

Re: Nákup v Mouser

DJ_Rix napsal:

Akorát že Mouser je USA

já vím, jen sdílím zkušenost...

Web

(upravil mechanik 27. 2. 2021 0:33)

Re: Nákup v Mouser

Ak by niekto z SK chcel niečo z mouseru ale nemá toho za 50e (teda musel by platiť dopravu) tak môžem objednať ja a poslať zásielkovnou za asi 3e. Ale chcel by som platbu na účet predom. Potrebujem tam súčiastky tak za 200-300e ale kludne to rozložím na 50e balíky a budem objednávať po častiach... Niektoré veci si potrebujem ohmatať a určite niečo zabudem objednať tak sa mi to na viac častí hodí.

Re: Nákup v Mouser

Ozvem sa rano, nieco som tam zabudol smile

(upravil mechanik 27. 2. 2021 12:25)

Re: Nákup v Mouser

scoop, ok, dáme dnes niečo do kopy smile

(upravil Otas 20. 7. 2021 20:54)

Re: Nákup v Mouser

Jen přidám ke zmíněnému farnellu, co se děje od července - kopie mailu od nich:

Vazeny zakaznik ,
Po zavedeni novych colnych EU predpisov nam od 1.Jula v Nemecku nedokazu preclievat akekolvek zasielky z UK pod 150 EUR.
Ide tu o nespravnu pravnu interpretaciu zo strany Nemeckych colnych uradov, ktore nedokazeme nateraz nijak ovplyvnit.
Preto sme museli az do oficialneho vyriesenia tejto zlozitej pravnej situacie zaviest taketo docasne opatrenie.
Zvysit minimalnu hodnotu objednavky na 151 EUR .
Ak je totiz celkova hodnota tovaru v jednej zasielke  pod 150 EUR ostane automaticky zadrzana na colnom sklade
a termin jej dorucenia nevieme nijako potvrdit ani ovplyvnit.
Z tohto dôvodu Vaša objednávka nemôže byť momentálne spracovaná, nevieme ju momentálne ani zmeniť alebo navýšiť. Prajete si objednávku ?
Ospravedlnujeme sa Vam za tieto vzniknute komplikacie , ktore nie su sposobene nami ani nasim dopravcom.
Vdaka pekne za Vase pochopenie a trpezlivost !
S pozdravom/ Kind regards,
Anna Malíčková
amalickova@premierfarnell.com
Customer Service Representative
Slovakia and Czech Republic
http://digital.avnet.com/signature/temp … l/logo.png
Infolinka ČR 0800 142 085
Infolinka SR 0800 001 332
www.farnell.com

Že by občanská neposlušnost ze strany německých celníků (vymysleli jste si politici pitomý předpis, my se jím budeme beze zbytku řídit a teď vidíte co děláte)?

Edit: Jak už jsem napsal v jiném vláknu, 20. 7. byla zásilka úspěšně doručena z distribučního centra v Belgii, bez jakýchkoliv poplatků.

Příspěvky [15]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Nákup v Mouser

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£