Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 10 z 10)

Audioweb.cz » Dílna » Kondenzátory

  Stránky: ««« 1 ... 8 9 10

RSS

Příspěvky [181 až 193 z 193]

Re: Kondenzátory

No koukám, že v těchle hodnotách toho moc nenabízí. Tak to fakt vypadá na Mausel

Re: Kondenzátory

C bych ještě vybíral  podle Ripple Current.

(upravil Vladas 25. 2. 2021 19:31)

Re: Kondenzátory

Nichicon LS 63V 10,000uF. 5.8A ripple a 0.2 DF a k tomu 3000 hodin

Re: Kondenzátory

Ještě k tomu, cos psal, že vyteklo kolem kondů - ono to nemusí být z těch kondů, větší a těžší součástky bylo dobrým zvykem fixovat k desce buď silikonem nebo obdobným pružným tmelem, nebo takovým hnědým - hovínková barva smile tvrdým tmelem. Ono setrvačnost je svině a už jsem opravoval jednoho Marantze, kde malé stand-by trafko dokázalo při nárazu prolomit plošňák tak, že tam bylo asi deset vlasových prasklin spojů, bez lupy neviditelných. Takže ty velké elyty se ve velké většině proto lepily. Ale když už ses je rozhodl vyměnit, tak je to asi jedno.

Web

Re: Kondenzátory

Máš pravdu, vím o tom. Rozhodnutí bylo takový, no možná v tu chvíli ukvapený. Ted mi to tu hraje a vcelku není na co si stěžovat. Po víkendu to pořádně zkouknu a proměřím. No a podle toho když tak už budu vědět co všechno zkusit postupně vyměnit. Nemám to tak, že za každou cenu.

Re: Kondenzátory

Sem akorát naskladnil KZN 3300/50, kdyby po tom někdo toužil…

Web

Re: Kondenzátory

Jenom k té dýze: lakovat dýhovan bedny považuju za barbarství. To si raděj pořiď jiný.

Re: Kondenzátory

Ahoj, lidi, potřebuju vědět - samozřejmě, že zase něco potřebuju - jak určím hodnoty u hovňáků. Kolikrát jsou prasklý, musím je vyházet. Ale, zeptám se, je nějaká dejme tomu převodní tabulka? V tomhle tápu.

Re: Kondenzátory

Jak to myslíš? Podle velikosti pouzdra to nepoznáš. Je na nich napsaná hodnota.

Re: Kondenzátory

Já se musím kouknout, takže je tam udaná hodnota? Ne jenom kód (TCXXX)? Já právě mám pocit, že jsem tam nic nenašel, ale kouknu. Díky.

(upravil Hippo007 13. 3. 2021 20:47)

Re: Kondenzátory

Jo, 10n/630V, 1M/100V a podobně.
+ je tamTCxxx, tolerance a kódem datum výroby.

Re: Kondenzátory

Já to musím oddeklovat, abych to viděl, díky moc!

Re: Kondenzátory

NCC zas prodlužuje výrobu, tentokrát právě snap-in a větší THT flašek, 45 týdnů. IMO to eště letos přeleze rok.

Web

Příspěvky [181 až 193 z 193]

  Stránky: ««« 1 ... 8 9 10

Audioweb.cz » Dílna » Kondenzátory

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£