Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 353 z 421)

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

  Stránky: ««« 1 ... 351 352 353 354 355 ... 421 »»»

RSS

Příspěvky [7,041 až 7,060 z 8,408]

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak jsem v sobotu vyrobil vyhybky pro hromobedny. Zespodu je to pospojovany ve stylu vrabci hnizdo, ale ucel to splnilo. Pripajel jsem k tomu na otestovani repraky a pripojil Yamahu zesik a CD prehravac s bypasem korekci a vysledek me mile prekvapil.
Docela se tesim, az to bude namontovany v bednach.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Nevím, jestli toho na tom svým serveru nepublikuješ až moc...

(upravil kratz 24. 1. 2021 20:03)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

kaed napsal:

Nevím, jestli toho na tom svým serveru nepublikuješ až moc...

Mam odmaznout to prodratovani?

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Ne, jenom jsem si trochu prolistoval struktutu stromu a vypadá, že je tam dost fotek, dál jsem to nezkoumal, od toho jsou jiní...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Je to trochu skladiste vseho druhu, mozna to trochu promazu. Za ty leta se toho nahromadilo moc. smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

heh, už kvůli tomu dárku stojí za to hračku tuhle koupit si
technik

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

(upravil kratz 27. 1. 2021 19:54)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

maxell napsal:

heh, už kvůli tomu dárku stojí za to hračku tuhle koupit si
technik

Tady nekdo nevi co s prachama. smile Me na ty moje bulharsky desky z 80tych let staci MC 600q. big_smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

tomu se někdy říká "investice"

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Nevím, kam to dát jinam, ale tohle není jediné video na YT. Nepobírám, jak to funguje.
https://www.youtube.com/watch?v=nVSX8DEEMVM

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

vsetky tieto videa su fejky, maju v podstavci bateriu, generator, menic, baterka v patici atd... nic taketo realne neexistuje, je to clickbait a robis im views a to je aj ucel toho videa smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

No právě. Narazil jsem na to náhodou.

(upravil tatko Tom 31. 1. 2021 18:22)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

...že tomu vôbec niekto technicky vzdelaný alebo uvažujúci vôbec dokáže uveriť...
V roku 1982 som podobne nasieral útvarového elektrikára 40-wattowou žiarivkou, svietiacou na stole, nepripojenou žiadnym drôtom nikam a 25-wattowou, visiacou zo stropu, pripojenou jediným drôtom na cínovú plôšku. Ak som ju pripojil za závit - wolframové vlákno svietilo tak, že na jednom konci naplno a postupne ku druhému koncu až ku "nič".
V mietnosti som mal "zakľúčovaný vysielač" - útvarovú rádiostanicu s krátkou anténou, VF výkonom 140 watt, vyladenú na 3 megahertze big_smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

jj...v sousedni vesnici byl vysilac Interprogramu Radio Praha tedy sv...na chodbach administrativni budovy jim lehce svitily zarovky i pri vypnuti ze site...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

maxell, hifi nie je velmi dobrá "investicia". Hromada tých penazí zostane v študiách s celkovo distribučnom retazci... No a cena od kúpi bude len klesať... Ale iste lepšie než smartphone smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Nějaký čas poté, co mi zakázali pásma dvou ze tří bezdráťáků, jsem se rozhodl jeden (co je mechanicky špatný, leč má dobrou hlavici Beta58) nahradit novým. Musím také pustit nějaké šrouby, až se sezona zeptá smile... A měli to ve slevě 5% big_smile.
Mikrofonní hlavice jsou šroubovací, tak když mi dnes došel nový Shure SLXD4 s hlavicí SM58, mám volbu kardio a superkardio. Trochu jsem se bál, ale pasuje to. Udělal jsem si radost....
https://i.postimg.cc/9DqpgqMk/IMG-0894.jpg

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Dnes jsem mel moznost je slyset poprve. smile
detail bedny a druha bedna

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Prvé dojmy?

(upravil kaed 23. 2. 2021 14:13)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

vidím, žes použil moji oblíbenou (stolařem zatracovanou) vodovzdornou překližku. Já ještě hnědým luxolem přetírám ty řezný hrany, potom to tolik nesvítí a neláká mě to už dál řešit nějakou povrchovku...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Nasel jsem ve svych kramech zajimavou elektronku,nevim sice co je to za typ,ale myslim,ze by to mohla byt zvukova bomba...
foto zde:
https://www.zonerama.com/buggeroff/Phot … /257852860

(upravil kratz 23. 2. 2021 15:17)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Ta preklizka je fajn. Jasne ze povrchovka neni zadny zazrak, ale na repraky do dilny kde bude obcas nejaka ta letni parba je to idealni matros.
Jinak ja planuju ty rezy jeste prelepit nazehlovacima hranama, ale cekam az svagrovi dorazi frezka, aby jsme to mohli srovnat.
Planuju casem postavit jeste jedny do bytu, tam asi pouziju nelakovanou truhlarskou preklizku a na to lazuru v barve nabytku. Jeste je na zvazeni, jestli nechat rezy zepredu - ale podle me to vypada lip nez kdyz bude predni deska pres celou plochu.
Co se tyce lepeni, pouzil jsem lepidlo D4 (napenuje), aby se spoje zatahly. Ale je s tim docela prace a musel jsem kolem toho 4 hodiny poskakovat a utirat co vybublalo ven. smile Ale v porovnani s bilym D2/D3 jsou ty spoje lepsi.

Jinak prvni dojmy jsou slusny. Unicorn odvedl hodne dobrou praci a pomer cena/vykon me mile prekvapil. A to to jeste nemam pripojeny poradnym kabelem, ale jen kusem tenci audio dvojlinky co jsem vystoural v supliku.
Mam k tomu jen jedinou vyhradu, ale ta je spis na vyrobce tech vejskacu. Kontakty na pripajeni dratu tam jsou zasazeny v plastu a pri pajeni silnejsi dvoulinky se mi jeden uvolnil. Tak jsem to musel znovu opatrne nahrat abych ho dostal zpet.
Vnitrni rozvody jsem trochu predimenzoval - od vstupu k vyhybce a od vyhybky k basaku jsem dal 4 mm^2 a od vyhybky ke stredum a vyskam 2.5 mm^2. Jen u toho vyskace byla docela veda to pripajet.

Příspěvky [7,041 až 7,060 z 8,408]

  Stránky: ««« 1 ... 351 352 353 354 355 ... 421 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£