Téma: Raritní Transiwatt na Aukru

https://aukro.cz/transiwatt-tw-200-unik … 6978280396

Re: Raritní Transiwatt na Aukru

V tom inzerátu mě zaujalo sdělení:
Protože se mi v několika skladech nashromáždilo cca 5-10.000 audiozařízení, tak musím zrychlit vystavování nabídek do prodeje - nebudu tedy detailně popisovat stav zařízení - stav zařízení prosím posuďte sami dle fotografií a videa...

Že by nechvalně známý opravář audiotechniky začal rozprodávat svou pracně nasbíranou zásobu ?

(upravil ondra Ch 3. 1. 2021 19:24)

Re: Raritní Transiwatt na Aukru

Mám pocit, že pan XY spadl z jahody na znak a šeredně se při tom praštil do hlavy..
Chci za to "desítku, ale vůbec za nic neručím...

Web

Re: Raritní Transiwatt na Aukru

Ty ceny jsou hodne ujete big_smile

Web

Re: Raritní Transiwatt na Aukru

Jarda to zkousi,treba se nekdo chyti...:-)

Re: Raritní Transiwatt na Aukru

Vetešník angelicaaudio je známá firma. Ten prodává samé "raritní" kusy..

Re: Raritní Transiwatt na Aukru

radši to neukazujte danhardovi smile

(upravil kratz 4. 1. 2021 12:17)

Re: Raritní Transiwatt na Aukru

U nej je bezne, ze prodava veci drobet predrazene. Ale neni jediny. Ja od nej pred casem vzal SM 260 za cca 3500, ale to byl kousek v docela zachovalem stavu. Vizualne pekny, vnitrek bez stop udrzby, ale zaroven cisty a funkcni. Jinde jsem lepsi kus nevidel. sad Tak si myslim, ze to nebyl az tak spatny obchod.

Porad shanim tu Teslu 820A, kterou jsem u nej videl nedavno za podobnou cenu jako ten TW 200, tak jsem si nechal zajit chut. Ale on to nakonec za ty prachy vazne nekodo koupil. smile

Ale za TW 200 bych 10k nedal ani nahodou.

Re: Raritní Transiwatt na Aukru

SM260 jsem za takovýhle prachy nekupoval ani začátkem devadesátejch, kdy to byla +- novinka. Loni jsem koupil Yamahu KX-670 za kratší peníze, a je to zatím nejlepší tapedeck, co jsem kdy měl...

Re: Raritní Transiwatt na Aukru

Tak ono ty yamahy bude po svete o dost vic nez tesly ktera se prodavala tak max. v ceskoslovensku. smile

Re: Raritní Transiwatt na Aukru

já od Angelica kdysi koupil TW44 za pětikilo - v jednom kanále byl šluslej vstup, oprava za 15 Kč, doteď hraje

Re: Raritní Transiwatt na Aukru

tento paskvil ti postačuje?

(upravil rvx73 5. 1. 2021 5:51)

Re: Raritní Transiwatt na Aukru

na videa z youtube plně wink

vlastním samozřejmě i trochu lepší stroje

Re: Raritní Transiwatt na Aukru

Jasně chápu,je to legenda ,tak proč ne.

Re: Raritní Transiwatt na Aukru

JardaK alias angelicaudio ... tímhle týpkem se bavíme v práci už přes 10-12 let big_smile Ale dneska to beru, jakože proč se stydět nasolit cenu, když se najde vůl co ty krámy který stály za prd už v době vzniku za ty prachy dneska koupí big_smile To že trochu ujíždí na ceně je v poho,takových je více,ale ten psanej projev vydávající hovno za zlato to je velká klasika!

"K servisu" a "Údržbě" nekupovat bez videa!!! big_smile

Není co dodávat...

Re: Raritní Transiwatt na Aukru

Ono to je v současné divné době taková móda. Nejvíce je to snad vidět u automobilových veteránů. Taková Škoda 105/120, nebo 100/110 to byly krámy už v době svého vzniku. A přesto se najde člověk, co za to dá 100-150 tisíc a je hrdý, že má svého veterána. Asi nostalgie lidí 50+ jak byli mladí, krásní a balili v tom holky, jezdili na kalby atd. Žádnou jinou pohnutku si nedovedu představit i když už jsem taky v tomhle věku smile Takže mít stodvácu, tak ji střelím za kolik to možná jen půjde big_smile

(upravil dawsoo 15. 7. 2021 14:18)

Re: Raritní Transiwatt na Aukru

No jasně já měl jako svojí první dream CAR jetou Š-105GL big_smile a ačkoliv mě nikde nikdy nenechala tak bych v ní opravdu jezdit už asi nikdy nechtěl a ani ji mít někde zakonzervovanou v nějaký garage kdybych ji měl samože big_smile jedinný co se mi líbí z českejch aut jako raritky co tu lidi maj je T603 a Š-110R.

Což o to ty zesáky budiž, ale jak si někdo může koupit dneska sračku SM-260-261 což byl šrot jen za cenu váhy toho železa v ní už v době kdy to vyjelo z fabriky, za vyšší cenu než normální bazarová bělošská či žluťácká mašina ,to nepochopím nikdy ,asi nějakej druh masochismu...

Ale asi jsem spíš divnej já,protože jsem nikdy nepochopil žádný sběratelství obecně,mít a hromadit krámy zcela k hovnu, který maj nějakou fiktivní cenu jen proto že jich je buď málo a nebo jsou jen součást nějakýho divnýho společenskýho statusu big_smile

Není co dodávat...

Re: Raritní Transiwatt na Aukru

Dneska, v době čím dál progresivnějších norem z dílny EU, na svoji první Š125LS s nostalgií vzpomínám. Autobaterka mi v tom vydržela 8 let, o čemž si dneska majitelé vozů vybavených "inteligentním" dobíjením, start-stopem a podobnými nesmysly mohou jen nechat zdát ...

(upravil dawsoo 15. 7. 2021 14:24)

Re: Raritní Transiwatt na Aukru

Tak jasně ale faktem je že favorit a filcka byl krok dopředu nemalej a do roku cca 2000-2005 většina aut byla ok. Nejsem žádnej znalec aut naopak upnej laik auta nemám rád a nevrtám se v nich neb špína a hnus big_smile ,ale největší křáp co jsem kdy měl a sral se byl Peugeot 309GR smile) Nový auto určitě ne! Až chcípne ochcávka pořídím opět něco starýho v pojízdným a udržovanějším stavu,co bude po roce 2037 už mi asi bude jedno big_smile

Není co dodávat...

Re: Raritní Transiwatt na Aukru

tak ano, mělo to nectnosti - malej kufr, nefunkční termostat, v zimě to začalo topit až po čtvrt hodině atd. Na druhou stranu všechno jsem si na tom uměl opravit. Dneska si u rencka mám problém vyměnit i žárovku, protože mi tam zavazí trubky od klimatizace. O výměně olejového filtru nemluvě.