Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Sluchátka » Recenze: ASUS Cerberus iCafe - všechno špatně

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [3]

Téma: Recenze: ASUS Cerberus iCafe - všechno špatně

Tohle bude rychlovka. Tahle sluchátka jsem si půjčil od kamarádky, prostě jen ze zvědavosti.

https://i.postimg.cc/Vvc9bZK1/sad.jpg


ASUS asi všichni známe, umí dobré věci, ale TOHLE, tohle mi hlava nebere. Už dřív jsem pochopil, že číst jen pozitivní recenze u výrobků není zrovna nejrozumnější. No jen se mrkněte třeba sem, pět z pěti! Excelentní. Heureka - excelentní. CZC - "Nejlepší sluchátka". Teď přijde to nejlepší, úryvky z webu ASUSu:

  • velké 60mm neodymové měniče jsou zárukou výrazného zvukového podání a bezkonkurenční věrnosti

  • špičkový poslech bez rušivých zvuků okolí

  • bezkonkurenční výkon a přesnost zvukového podání

  • absolutně dokonalý přednes


Největší sračka ever! Pardon, nechal jsem se unést, ale tohle je opravdu to první na jazyku. Ve zkratce: Sluchátka jsou lehká, vyrobená z levného plastu, kabel je opletený a při každém jeho nárazu nebo jen sebemenším pohybu, se toto přenáší do mušle - nesmíte se hýbat. Na hlavě sedí dobře, přítlak není zrovna velký, takže jsou volnější, to ale pařmenům umožní je mít na hlavě celou noc. Každopádně já byl při hraní ztracený, nedokázal jsem lokalizovat kde kdo je.

Basy jsou sice hutné, ale zkreslené a celý průběh po projetí sinem je plný rezonancí a harmonických, takové hrající formičky-bábovičky z pískoviště a nemá smysl se rozepisovat co kde chybí nebo čeho kde je moc, je to všechno špatně. Tohle prostě člověk musí slyšet, ale bude to poslech za trest. Za 150 Kč ok, ale 800?

https://i.postimg.cc/YhFXV4PR/Asus-Cerberus-i-Cafe.png

Re: Recenze: ASUS Cerberus iCafe - všechno špatně

Ak sa Ti chce - a máš možnosť - skús Superlux HD681 EVO BK.
Mám ich na doporučenie priateľa, ktorý o zvuku vie omnoho viac, než ja - a nesťažujem sa.

Re: Recenze: ASUS Cerberus iCafe - všechno špatně

Ak Superlux, tak jedine HD672. Za tých pár šušňov neuveriteľný zvuk.

Příspěvky [3]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Sluchátka » Recenze: ASUS Cerberus iCafe - všechno špatně

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£