Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.

(Stránka 3 z 3)

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Piezo měnič pro plašič kun

Stránky: ««« 1 2 3

Chceš reagovat? Musíš se přihlásit.

RSS

Příspěvky [41 až 46 z 46]

41 ...editoval rvx73 (23. 11. 2020 10:47)

Re: Piezo měnič pro plašič kun

tak se nám pod střechu do baráku nastěhovala kuna.
vyrábět se mi nic nechce, tak se chci zeptat jestli nemáte zkušenosti s podobnými komerčně dostupnými přístroji
https://www.plasic-odpuzovac-kun.cz/vse … ic-tchoru/

případně jakou máte zkušenost s chytáním kuny do sklopce? Dá se tam nalákat?

42

Do sklopce nevleze,na to je dost chytrá.Aspoň u mě to nefungovalo.
Od té doby,co jsem ubastlil ten therionův plašič,tak mám na půdě klid.

43

ultrazvuk by byl ideální, akorát sousedi co bydlí pod střechou mají kočku a psa, tak aby to nestresovalo je ... to bych asi nepochodil

44

Koupil jsem Myšoplaš, místo 9 V akumulátorem jej napájím vyřazenou dobíječkou telefonu, běží již 2 roky zavěšený v dílně, v jejíž mezeře mezi střešní krytinou a sádrokartonem se ten milý tvoreček kdysi utábořil, a od té doby je s jeho exkrementy, zejména močí protékající sádrokartonem, a zápachem konec. Ale jelikož "odstěhování" zvířátka nenastalo ihned, ale asi až po čtvrt roce, nedokáži jednoznačně určit, že jej vysoký tón Myšoplaše od táboření odradil a že za úspěch může (jen) Myšoplaš. Již také proto, že v okolí se vyskytují ptačí dravci, atd.

45

Tak jsem měl v létě problém s kunou a teď zmizela. Už vím proč. Načapal jsem na terase mývala, jak žere kočkám granule. Přebral jí teritorium.

QSC, EV, Turbosound, X32, SiEx3, DL1608 atd.

46 ...editoval stiglitz (26. 11. 2020 17:39)

Koupil jsem odpuzovač kun do auta, zapojil, a nic. Přímo za odpuzovač si natahaly do takovýho prostoru za tlumičem bordel, vystýlku, hadr, nějaký provázky, nebo co. Dělaly si hnízdo. Na motoru jsem našel skořápku od vajíčka nějakého pěvce, sušenku, a pochcaly víko motoru, že tam v laku zůstalo místo, který nejde ani zaboha rozleštit. Plašič kun byl vesele zapnutý, aniž to mělo sebemenší efekt. Takže jsem to odmontoval, a zavčasu vrátil.

Příspěvky [41 až 46 z 46]

Stránky: ««« 1 2 3

Chceš reagovat? Musíš se přihlásit.

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Piezo měnič pro plašič kun

Podobná témata

~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£