Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 23 z 28)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

  Stránky: ««« 1 ... 21 22 23 24 25 ... 28 »»»

RSS

Příspěvky [441 až 460 z 553]

(upravil scoop 11. 11. 2020 10:26)

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

generuje sa brum na prazdnom konektore, ked sa dotknem cinch GND zmizne, cize evidentne by tie cinche mali byt uzemnene. Ak je na vstupe pripojene zariadenie, nie je ziadne rusenie. To predpokladam musi robit kazdemu, kto pouziva ten prepinac vstupov IS 2015.
Mozno si vsimam hluposti co niekto iny neriesi smile

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Kam mas připojenou skřín?

Web

(upravil scoop 15. 11. 2020 1:57)

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

.

(upravil scoop 15. 11. 2020 1:57)

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

.

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Dakujem vsetkym za pomoc, dnes vsetko dokoncene a zapojene. Hraje to super, brum phono som skoro uplne vymietil a uz len doladujem program pre arduino. kvoli lupancom pri aktivacii phono preampu som sa potrapil a doprogramoval cas zapnutia napajania preampu a mutovania/odmutovania vystupov, ale este ma caka doladenie power save rezimu a encodera.
Za hlupe dotazy sa ospravedlnujem vsetkym, musel som si vsetko osviezit po XY rokoch.

(upravil scoop 2. 2. 2021 12:18)

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

.

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Máš to pěkný smile Ještě jsi mohl foto vnitřku. Ty vystupni /phono cinche proc nejsou zlacené, vypadá to na zkoronovanou med..

Web

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

odfotim vnutro cez tyzden, teraz sa mi to nechce odpajat a rozoberat, testujem to a nechavam bezat niekolko hodin.
Tie RCA konektory aj mna zarazili, lebo niesu z ali a mali byt cista med. prisli pekne ciste a po mesiaci co v nich bol zapojeny kabel so zlatenou koncovkou ta med takto zcervenala, skusim koncovky ocistit cistidlom a ked nepojde, tak poslem na reklamaciu.

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Čistá měd vzdy zoxiduje, dej aspon na phono zlacený..z přenosky lezou mV.

Web

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

40€ ... co dodat..

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Ja som tiež občas niekde videl medené konektory... Zarazilo ma to tiež kvôli oxidácií.

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

skusim to precistit najprv a uvidim co to urobi po case.

(upravil reeb 29. 11. 2020 10:05)

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Opět to zajde a zčerná... roll

http://ukmki.vscht.cz/files/uzel/001673 … redirected

Web

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Meď bez povrchovej úpravy zoxiduje vždy.

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Pravdupovediac to vidím prvý krát, konektor bez povrchovej úpravy. Túto prirodzenú oxidáciu vidíš alebo aj očistíš hlavne z vonku telesa konektoru. V konektore + pól v dutinke bude asi to isté, akurát to nevidíš a neočistíš. Jednoznačne je to potrebné vymeniť alebo dať kvalitne pokoviť. To ťa však vyjde rovnako draho ako nové zlatené konektory.

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Nic, konektory pojdu na reklamaciu. Este som ich pomiesal farebne pozeram. A inak po uzemneni o zosilnovac zmizlo rusenie na prazdnych konektoroch, som aj zabudol napisat.

(upravil BV 29. 11. 2020 12:56)

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Daj tam toto, https://www.sos.sk/products/neutrik-rean/nys367-0-60606 a https://www.sos.sk/products/neutrik-rean/nys367-2-60607 , bude to určite lepšie..

(upravil mechanik 29. 11. 2020 13:06)

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Tie od BV sa použiť dajú ale ja by som doporučil toto   https://www.distrelec.sk/sk/panelova-za … track=true

Tie lacné neutrik majú aj tie vymedzovacie umelé hmoty také tenké. Ani to pekne neprilieha k panelu, tá umelá hmota. Má tam akýsi rádius práve zo strany panelu... Tiež sa trochu hýbe ten stredný kolík asi o 1mm. Pri vytahovaní cinch to je poznať... Sú to drobnosti ale jednoducho kvalita odpovedá cene a tie z distrelec sú proste lepšie. Tiež sú teflonové. Teraz ich mám všade. Tie A.E.C. som kupoval len kvôli tomu že sa dajú použiť do DPS. Čo sa pri predzosilňovači hodí.

(upravil scoop 29. 11. 2020 14:22)

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

https://drive.google.com/file/d/1yW5EHv … QFWde/view

dakujem za tipy... neutriky mam doma nejaky kusy.
Mozem sa vrhnut do navrhu noveho zdroja.

Mechanik: mozes mi prosim zmerat dlzku zavitu ? musi to prejst podlozkami, a 3mm hlinikom...takze zavit by mal mat aspon 7-8mm
EDIT: sice ja potrebujem upevnenie spredu, nie zo zadnej strany.

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Čistá dlžka závitu je 6mm a nejake desatinky, pri tých AEC. Na tých z distrelec mám položený 32kg koncák a sú v koncáku pod tým... Takže neviem big_smile

Příspěvky [441 až 460 z 553]

  Stránky: ««« 1 ... 21 22 23 24 25 ... 28 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£