Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 27 z 34)

Audioweb.cz » K fóru » Přístroje na opravě u Sinclaira

  Stránky: ««« 1 ... 25 26 27 28 29 ... 34 »»»

RSS

Příspěvky [521 až 540 z 679]

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Myslet si, ze nejaka banka, prevede penize o vikendu, kdyz ji to primo zakazuje zakon, je pri nejmensim usmevne.

https://financer.com/cz/uspory/bezne-uc … vod-penez/

O víkendech nejsou převody peněz z účtu na účet možné, a tak někdy na platbu z pátku večer můžete čekat až do pondělí do rána.

(upravil The_P 13. 11. 2020 18:25)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

@DJ_Rix: To vubec nerozporuju, ale me slo spis o tu sebejistotu a obsahlou aroganci, se kterou Sinclair dal vystupuje. Dohadovat se s takovym clovekem obecne stoji za vyliz a pokud mi takovy clovek neco dluzi, ma "povest" jakou ma a neni zadna paka, jak s nim pohnout... pak mi jen prislo opet vhodne pripomenout, ze posilat mu neco, nebo s nim cokoliv resit je jen rychla cesta do pekla. Tihle lide by meli typicky chodit kanaly, namisto toho je kamaradi poplacaji po zadech a jejich ego dal roste, zabrany padaji, dovoli si priste zas o neco vic.

Protoze mam s takovymi lidmi zivotne nemalo osobnich zkusenosti (vcetne meho okoli), proste mi to obcas neda to nepripomenout.  To je cele - dal je to na kazdem z nas wink

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Petre, to nebylo mineno na tebe smile Myslel jsem ty SMSky co napsal poskozenemu, ze nevyrostl vcera a platba ma dojit nejpozdeji v nedeli big_smile
Opet z toho kouzelnicky vybruslil, tema je v kosi a muze pusobit na EB dal.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

hezky to tam napsal tuším Křemík - takovýhle "obchody" jsou loterie a občas prohraješ. Taky už jsem na Aukru udělal zkušenost, že jsem koupil za dost peněz naleštěnej vrak. No ale moje blbost, neměl jsem být "hladovej" smile

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Zvlášť úsměvné je, jak tento bezcharakterní člověk se před uzamčením tamního vlákna rozohnil, že si někdo na něj dovolil vznést kritiku. Na druhou stranu se divím, že se ještě najde někdo důvěřivý a svěří mu do rukou své finance, případně přístroj po těch mnoha letech nejhorších zkušeností s jeho osobou.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

vluz napsal:

Zvlášť úsměvné je, jak se tento člověk rozohnil, že si někdo na něj dovolil vznést kritiku.

to musíš, to je základ úspěchu wink
ostatní si pak řeknou, že by ses přece nerozčiloval, kdybys byl obviněn právem smile

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Vtipné je že kdyz se klikne na jeho starou stránku https://www.electronicservis.cz/ naběhnou půjčky big_smile

Web

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

cool cool To budou takové půjčky že žadatel zaplatí nemalé zápisné a na svatého Dyndy dostane hov hov

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Tie stránky nefungujú...

(upravil kratz 15. 11. 2020 0:10)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Docela vyzivny cteni. smile By me zajimalo, jestli mu to dorazilo nebo ne. smile Me dneska zrovna dorazila zasilka z TME - docela mile prekvapilo jak rychle tu zmet soucastek dokazali odeslat a dorucit skoro pres celou republiku. smile

Edit: Jak to ted vubec vypada s Aldaxem? Vetsina modulu tam je oznacena jako nedostupna. A po tom co se tu o Leosovi psalo se toho trochu zacinam bat.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Mňa by skôr zaujímalo, ako sa dá vyliečiť nádor na mozgu hulenim cigariet a chlastanim.....

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Sinclair nema s Aldaxem nic spolecneho..

Web

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Ne? Když už nic, tak všechny konstrukce jsou Sinclairovým dílem.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

firmě Aldax je na Audiowebu věnováno několik vláken:

Jak funguje Aldax, Aldax - objednávka, komunikace, Spolehlivost firmy Aldax?

leccos tam lze vyčíst i "mezi řádky"

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Nemusíš se domnívat, ani číst mezi řádky. Zeptej se na konkrétní věc co se Aldaxu týká a já ti odpovím.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

georgi, číst mezi řádky musím i v případě tvého příspěvku. Protože pokud se nabízíš, že podáš infomrace stran Aldaxu, slušelo by se uvést, z jakého titulu tak hodláš činit?

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Z jakého důvodu bych potřeboval nějaký titul? Pokud ti stačí co už je tu napsáno, tak ok.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

nevím jak to děláš ty, ale já se vždycky ptám, z jak důvěryhodného zdroje informace pocházejí.

protože skazek typu "jedna paní povídala" už jsem si přečetl dost

čili slušelo by se uvést, odkud své informace máš?

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

V tvém příspěvku 534 jsi odkázal čtenáře tohoto webu na několik vláken. Důvěryhodnost tě evidentně nezajímala.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

george napsal:

Ne? Když už nic..

Myslím obchodně, dnes všechno vyřizuje Aleš Popelka ne?

Web

Příspěvky [521 až 540 z 679]

  Stránky: ««« 1 ... 25 26 27 28 29 ... 34 »»»

Audioweb.cz » K fóru » Přístroje na opravě u Sinclaira

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£