Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Denon PMA 800NE

Stránky: 1

Chceš reagovat? Musíš se přihlásit.

RSS

Příspěvky [10]

1

Téma: Denon PMA 800NE

Ahoj.
Postřehl jsem pár recenzí tohoto zes. , všecny kladné. Nejvíce mne zaujala zmínka (2x), že pokud si sedne s reprosoustavami, lze z toho dostat nadprůměrný zvuk . (jistěže myšleno k ceně). Myslím, že to ani výrobce nepředpokládal.(?). No tak se chci zeptat, jestli byste se trápili se stavbou nějakého zesilovače v domnění, že ho "přehrajete", v téhle cenové relaci.
Pozn: U těch amatérských zesilovačů mi právě chybí (no nechybí, proč by mělo...) právě to komplexní posouzení zvuku a ve vztahu k jakým bednám. Ale třeba máte na něco odkaz. Dík.

2 ...editoval reeb (10. 11. 2020 10:23)

Re: Denon PMA 800NE

Pokud vnímáš stavbu zesilovače jako "trápení" tak je lepší koupit zesík hotový, zapojit, hrát a nic neřešit. Spousta lidí tady to má naopak. Zesilovač si musí sednout s bednami i u DIY zesilovače. Ten Denon může být povedený.

Recenze všeobecně je nutno brát s rezervou, něco tam napsat musí, mnohdy je to evidentně podplacené (někdy recenzent dostane za kladné hodnocení přístroj zdarma).  Nějaké hodnocení zesilovačů s reprosoustavami je problematické, je jich obrovské množství (vintage, DIY, komerce..), každý si musí najít svou kombinaci ve svém prostoru. Kromě toho je to subjektivní.

Web

3

Netrápili. Ty testy v magazínech jsou bláboly o tom jak si autor večer pustil oblíbené písničky. Slepé testy dopadají takto:
http://repromania.net/domains/repromani … 46#p114046

4

Jistě, dětská hračka do dětského pokoje, už ta váha mluví sama o sobě.

5

No jo, co čekat od komerce za 10k. Foto vnitřku napoví..

Web

6 ...editoval Benazi (10. 11. 2020 13:01)

Právě mě zarazilo jak je ten denon prezentován, jako kdyby měl být těžký konkurent DPA 22....a jejich modifikací.

7

Já nevim. Třeba se mi tu válí Elsound, ESA-206, na bazarech kolem 3000. A určitě hraje supr. Pravda, potřebuje zdroj z mixu nebo předzesilovače. Ale je to prověřená klasika v AB třídě. A ještě je to eko, koupit si něco bazarového big_smile

QSC, EV, Turbosound, X32, SiEx3, DL1608 atd.

8

reeb napsal:

No jo, co čekat od komerce za 10k. Foto vnitřku napoví..

Dobrá. Tak jste tu zmínili DPA 22x. Kdybys byl autor i výrobce v jednom, za kolik by sis ho nacenil k prodeji? Respektivě, do jaké cenové třídy bys ho posunul s ohledem na zvuk? Pokud jsem si všiml u českých výrobců, tak pod 20 000 Kč nejdou. Takže je to nefér srovnání.

9

já bych dobrou "cenovou třídu s ohledem na zvuk" viděl třeba toto:
http://www.audia.it/products/strumento- … _4-16.html
naspoříš 0,5M za dvoukanálovej koncák a máš posunuto!  smile smile

10 ...editoval reeb (11. 11. 2020 10:45)

Bazarova DPA222 sla sehnat kolem 12-13k takze +- jako Denon..Ale je to jen koncak. Recenze DPA-ček vyšli v časopise HiFi , mohlo by to jít vygooglit. Cenově bych rychlou verzi 222 zařadil tak do kategorie 50-60tis. přístrojů.

Denon má svůj zvuk. Rozhodovat se podle recenze je hovadina. Zalezi co hledas, k jakym bednam, pro jakou muziku..bez toho jsou to jaksi rozhovory o hovne.

Web

Příspěvky [10]

Stránky: 1

Chceš reagovat? Musíš se přihlásit.

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Denon PMA 800NE

Podobná témata

~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£