Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zdroje signálu » Cambridgeaudio DACMagic 100 přední ovládací modul

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [5]

Téma: Cambridgeaudio DACMagic 100 přední ovládací modul

prosím o radu, asi před 2 roky mi odešel na tomto DACU USB modul , byl v záruce,provedena oprava a hreje dodnes, vyměnili celou desku a ta vadná mi zůstala, funguje na optiku a coax , zdroj jsem si již vyrobil. Abych DAC mohl provozovat potřebuji přední ovládací modul, který je na základní připojen přes 8 pin konektor. potřebuji DAC zapnout ze stanby a potom pouze přepínat mezi vstupy. Pokud by jste o někom věděli dejte prosím vědět.  Nejlépe by byl modul z vadného DACU . Servis manuál jsem nesehnal, jinak to zkusím sám zapojit. Dík Tomáš

Re: Cambridgeaudio DACMagic 100 přední ovládací modul

A co takhle "reverzní inžinýrink" prostě se podívat do toho funkčního, jak je to zapojený... Pokud tam je nějakej procesor, tak to dobromady takhle nedáš, pokud jsou to jenom tlačítka a propoje, tak snadno, stačí bzučák...

Re: Cambridgeaudio DACMagic 100 přední ovládací modul

dík za reakci a zájem, k tomu radíš se chystám, nejprve jsem zkusil tuto cestu, Daců mám ted dostatek, podle mého tam procesor bude, protože k zapnutí se musí tlač cca 0,5s podržet a přep. vstupů se přepíná jedním tlač cyklicky dokola a u některých těchto Daců blikaly při provozu ledky.
Dík Tomáš

Re: Cambridgeaudio DACMagic 100 přední ovládací modul

Nemusí být, dvě tlačítka stačí 3 dráty, a na 5 drátů v multiplexu zapojíš 15 led diod, případně nějakej I2c, spi nebo bcd dekoder...

Re: Cambridgeaudio DACMagic 100 přední ovládací modul

Já teda nevím, ale z obrázků na netu to vypadá jak říká kaed, jen deska s ledkama a tlačítkama.

https://my-live-02.slatic.net/p/949a2480eb5d3d97a2818dc1ad390f94.jpg

Příspěvky [5]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zdroje signálu » Cambridgeaudio DACMagic 100 přední ovládací modul

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£