Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zdroje signálu » MP3 prehrávač

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [7]

Téma: MP3 prehrávač

Zdravím, chcel by som poprosiť o tip na nejaký MP3 prehrávač, ktorý umožňuje komfortné
posúvanie v čase v rámci jednej skladby. Chcel by som to na počúvanie hovoreného slova (prednášok),
takže nemusí byť úplný zvukový highend.

Re: MP3 prehrávač

Blba rada, ale na Jeziska, si popros o nejaky diktafon. resp. digitalni rekorder.
Nemusi to byt nutne tascam, staci podstatne levnejsi.
Ale pokud mohu poradit, tak takovy, ktery ma i USB, aby si mohl storovat nahravky nekde na PC, nebo ext. HDD.
Idelne takovy, co neco vydrzi, pokud nepreferujes zaznam stereo, tak mas 2x delsi cas zaznamu.
nektere telefony, meli kdysi vyborne udelane a pripravene funkce diktafonu, ale to je mimo moji oblast zajmu.
dnes asi neco jako OLYMPUS VN-541PC, te nezruinuje.

Re: MP3 prehrávač

a ty nemáš telefon? Nechápu.

Re: MP3 prehrávač

Telefón mám, nie je to pre mňa.
Tie záznamy sú už nahraté, ide mi o počúvanie dlhších záznamov
a o možnosť prerušiť počúvanie a vrátiť sa rýchlo po zapnutí na požadovaný čas.

Re: MP3 prehrávač

jo, tohle všechno přehrávač v androidu splňuje. Proč kupovat další zařízení, když už mám jedno plně funkční? pořád nechápu. Ostatně když s tím nemám problém já, "skorodůchodce" tak někdo o víc než generaci mladší by to mohl zvládnout taky. Nehledě k tomu, že telefon nemusíš vypínat, a přehrávač pauzneš a jenom dáš na pozadí a pak se k tomu klidně vrátíš. Nevidím problém. Ostatně problém je obvykle uživatel, už nokia třeba tlačítkovej samsung B2770 uměl tolik věcí, který leckdo neumí používat na "smártfounu". Ostatně je to jeden z možných důvodů, proč skončí tahle civilizace- nebude tu techniku nikdo umět ovládat.
P.S. za mejch mladejch let jsme na některý přednášky i chodili, a dnes si bez videa nedokážu pochopení přednášky představit, ať už jde o jakýkoliv mě známý vědní obor. bez obrázků si pustím tak leda audioknihu, nedokážu si představit, jak bych se jenom podle zvuku mohl naučit něco jinýho než básničku...

Re: MP3 prehrávač

Zdravím ve spolek. Máte někdo zkušenost s Fiio M3K? Hledám něco zřetelně lepšího než je přehrávač v mobilu. Případně můžete doporučit jiný do cca 5K ?

Re: MP3 prehrávač

To Fiio M3K jsem měl krátce půjčený vod kolegy z práce a zvuk se mi celkem líbil.

Příspěvky [7]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zdroje signálu » MP3 prehrávač

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£