101 ...editoval kaed (24. 10. 2020 18:15)

Re: Nějací zahrádkáři? A ještě byt, aktualizuji. Po 2 letech.

stejně potřebuješ rovnej podklad, kamenej koberec ti dokonale zkopíruje podklad. Existují i rychletuhnoucí samonivelačky, sice jsem to osobně neaplikoval, ale byl jsem na stavbě, kde to borci rozlili a za cca 3-4 hodiny sme po tom chodili. Tohle ale doporučuju nechat na odborné firmě, protože potřebuješ nářadí (ježek, hrablo, jehlový podrážky) a hlavně zkušenost. Veškerý stavební i ostatní řemeslný práce na baráku dělám sám, ale nivelačku jsem zkoušel dvakrát a dycky to dopadlo neslavně, to jediný u mě dělá známej podlahář.
Jo a ještě k tomu kamennýmu koberci: ono není všechno zlato co se třpytí, pokud to nebude zalitý tím lakem nebo jak tomu říkají, až do hladka, tak se do těch mezer vecpe špína, nejde normálně vyčistit (možná horkou wapkou s agresivním saponátem) a je to hnus, velebnosti smile Za mě do chodby dlažba, klidně velkoformátová, a zase jsme u podkladu, musí být rovnej.
EDIT: Stěrka byla asi tahle https://www.expos.cz/chemie/stavebni-ch … 23-kg.html ale nejsem si jistej, a hlavně, je jenom jeden pokus...