921

Re: Skutečná situace ...

Penny market:

Dejte si pozor na načítání cen u pokladen! Důrazně varuji před vírou, že u pokladny na lístku se vždy objeví stejná cena, která je u zboží v regále (samozřejmě mluvím o přiřazení k přesnému typu zboží, zas tak blbej nejsem). Ironií je to, že se mi to dnes stalo po určitém období, kdy jsem tam právě přesně kvůli tomuto důvodu dlouho nešel. V minulosti se mi to stalo v tomto obchodě několikrát. Nejvíce asi za 6 romadurů, kde byla cena 19,90 a na lístku 29,90. V kapse jim zůstalo 60 Kč. A mnoho dalších podobných záležitostí. Dnes - krkovička na regálu okolo 40 Kč, na lístku 64,90. Za to dobu se to dá napočítat na ztrátu několika stokorun. Dnes to píšu hned po návratu z tohoto obchodu, dokud jsem nasranejj.
Penny kartu samozřejmě mám, většinou je to ale u zboží, na které se nevztahuje.

Takže můj názor (schválně to tak píšu, abych někoho nenařkl a nebylo to žalovatelné, proto píšu "můj názor") je, že to jsou zlodějíčkové a/nebo podvodníci, kteří si třeba chtějí smazat manko nebo jenom prostě přilepšit. Na chybu při zadávání do systému nevěřím, nebylo by to tak často a hlavně vždycky a pokaždé! směrem do plusu u placení. U mě to dělá ztrátu dobrých několik stokorun za tu dobu. Ale samozřejmě jsem vůl, že to nekontroluji okamžitě na displayi, ale v té rychlosti je to celkem i obtížné.

Mějte se všichni hezky a dejte pozor na Penny market!

-jik-

922

Re: Skutečná situace ...

pozor ! kontolní otázka: která cena je vyšší ? v regálu nebo na účtu u kasy ?!
jsou to vyděrači - bandité...exceluje Tesco, asi zapoměli že dnes klient počítá
(a umí) každou kačku...

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

923

Re: Skutečná situace ...

Občas to není úmysl.  Nestíhající prodavači doplňují zboží a strčí tam cedulku na akci, která bude až od zítra.

QSC, EV, Turbosound, X32, SiEx3, DL1608 atd.

924

Re: Skutečná situace ...

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/cina … .seznam.cz

925

Re: Skutečná situace ...

https://neovlivni.cz/dalsi-stavba-za-ev … -zamlcela/

926 ...editoval Otas (30. 9. 2020 9:08)

Re: Skutečná situace ...

Šmankote, ty "Neovlivní" (podle mne nástroj vyhladověné opozice, odstrčené od státního cecku) se fakt zalykají vztekem. Čili stavba s podporou EU je něco špatně? Nevyčerpat dotace a vybírat ze státní kasy je trestuhodné. Vláda se tedy zapoměla pochlubit, že ušetřila 300 mega. Fakt nám neříká plnou pravdu smile.
Hoax pro ovlivnění neznalých problematiky, pokusím se vysvětlit.

Měl jsem před cca osmi lety příležitost se pokoušet realizovat u svého zaměstnavatele takovou malou rekonstrukci strojního zařízení  (náhradu velkého turbokompresoru) za supermoderní v rámci vyhlášených dotačních programů EU. Akce za 100 mega nám nevyšla proto, že byla příliš úsporná, na dotace jsme nedosáhli. A jsem hooodně šťastný, že ne, to byla klika.
A toho s.aní s tím! Spolupráce s parazity (pardon: agenturou), kteří znají pravidla, jak to napsat, aby to prošlo.
Kompletní příprava stavby s odhady nákladů každé položky (civil, strojní, elektro, inženýrink, odpady atd.), přičemž na závěr přijde kontrola od státu a EU, které se budeme zodpovídat za každou odchylku. A odhad dáváte v době, kdy ještě nevíte, jak tendr na firmu dopadne.
Totéž pak platí i pro odhad efektivnosti kompresoru před a po. Po dvou letech od uvedení do provozu přijde kontrola a když se to blbě odhadne, vracíme dotaci.
Do toho vlastník firmy s tendencí kriminalizovat každé rozhodnutí. Už vidím, jak bychom něco netrefili, přišli o nafasované 80 mega, vlastník to hodil soudu a ten mi a kolegům nakázal platit. Do toho by mne samozřejmě firma exemplárně vyhodila pár let před důchodem. Fakt to není legrace!

V případě toho obchvatu museli naplánovat, prosadit, naprojektovat, odkoupit pozemky (to tutově předchozí vláda), pak prosadit k dotacím v EU (viz výše), teprve poté vysoutěžit firmu. Čili firma vám musí trefit odhadnutou cenu sad - co když se na vás klucí domluví a vyskočí to o 30 nebo 50 % výše? Pak následuje provedení stavby - nedej bože, kdybyste tam nečekaně padli na prastaré slovanské sídliště (proč jste neudělali archeologický průzkum tamtoho kopečku předem?) a nebo se vám sesune svah...
Stát zaplatí podle mých informací nejprve 100% (při otevření vlastně asi Babiš i Havlíček mluvili pravdu smile smile ) a po realizaci a obhajobě zaplatí EU svůj podíl.

927

Re: Skutečná situace ...

Postovany clanek je o tom,ze Babis a jeho parta nemluvi o tom,co se jim nehodi,nic vic...

928 ...editoval Otas (30. 9. 2020 11:06)

Re: Skutečná situace ...

Tak to snad žádná vláda složená z jakýchkoliv stran, našla by se veliká spousta příkladů. A nejen u nás, nýbrž všude ve světě smile. Tak se prostě politika dělá, bohužel. Potřebujete být znovu zvoleni (demokracie), nebo se prostě jen udržet u moci (jiné systémy).
Ba ani já - když se podívám pravdě do očí smile - nemluvím o některých věcech, co se mi nehodí, ať v soukromém či v minulosti profesionálním životě.
Mne vydráždil na článku ten demagogický postoj k penězům na obchvat. S dotačním titulem jsem se setkal, tož jsem se podělil o zkušenost.

Podotýkám, že nejsem Babišův volič, aby nedošlo k mýlce sad.

929

Re: Skutečná situace ...

exxxi - Tvůj argument částečně beru, vím že to asi nemají lehké, trochu mě odzbrojuje i to, že to jsou většinou sympatické a usměvavé holky, na druhou stranu, proč jsou tyto disproporce vždy (né téměř, ale úplně vždy) v neprospěch zákazníka. To je jenom "náhoda"? Já za tohle kritizuji Penny market jako firmu.

maxxell - to snad je jasné z mého prvního příspěvku k tomuto tématu. Samozřejmě v regálu nižší a na účtence pak vyšší smile


rvx73 - nějak toho pana Průšu nechápu. Je to celkem zmatený článek jako je zvykem na Seznam zprávy nebo Novinkách. Po přelouskání znovu jsem to pochopil, že pan Průša jenom brečí. A už vůbec nechápu, proč "varuje". Tak ať se pro mě za mě třeba uvaruje. Správné slovo by mělo být "konstatuje", nebo třeba "říká"... Varuje fakt ne. To je úroveň Seznam zpráv nebo i Novinek. Dejme tomu, že mu fandím v jeho podnikání, ale cítím z toho nádech politiky namísto podnikatelského umu. I když na druhé straně stát dokáže podnikání znepříjemnit až až...

Otas - souhlas

930

Re: Skutečná situace ...

velmi správně, obchodník a číšník se někdy splete, to ano. vždy ovšem ke škodě klienta, zajímavá to věc...

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

931 ...editoval horemic (15. 10. 2020 8:06)

Re: Skutečná situace ...

https://www.youtube.com/watch?v=DE0CkrRrqL4
Mimochodem,z tohoto média rovněž udělali konspiraci:
https://aeronet.cz/news/skandal-pizzaga … zdrcujici/
Málo kdo již ovšem ví,že to vytáhl Julian Assange z té jejich komunikace.Tyhle svinstva.
https://twitter.com/i/status/1308023412011528192
A takhle dopadne každý,kdo bude držkovat:
https://www.youtube.com/watch?v=3E3V2BJEPZw

932

Re: Skutečná situace ...

už se nemůžu dočkat, až nám jich sem pár tisíc - samozřejmě s požehnáním našich europoslanců za vládní strany - přerozdělí.

https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop … .seznam.cz

933

Re: Skutečná situace ...

https://www.youtube.com/watch?v=7by_2I7iDE0

934

Re: Skutečná situace ...

jsem se měl líp učit ...

https://youtu.be/XRBS_QuB9h0

935

Re: Skutečná situace ...

Hoši...

936

Re: Skutečná situace ...

Všichni do úřadu, to je náš cíl. A kdo bude dělat? Fakt konec civilizace v přímém přenosu...

937

Re: Skutečná situace ...

Pěkná píčovina to video lol

Web

938

Re: Skutečná situace ...

Vzhledem k tomu co se děje ve Francii,by bylo dobré si již dnes uvědomit,že tu někdo útočí na Evropany a jejich hodnoty jako takové.Je na čase si uvědomit,že tady nejde jen o Francii.

939 ...editoval Otas (6. 11. 2020 8:18)

Re: Skutečná situace ...

Ano, v principu souhlas.
Spíše bych to ještě cítil jako výchovu Evropanů k vědomí, že nade vším (především náboženskou svobodou a dalšími hodnotami společné Evropy) stojí Islám, jako jediná správná víra a společensko právní systém. Jen my Evropané ještě zarytě bloudíme a úmyslně provokujeme při nerespektování Božích nařízení, ba co více, dokonce urážíme proroka.... To "pochopitelně" volá po trestu...
Takto to cítí militantní muslim, přiměřeně ovlivněný imány, placenými petrodolary z nejmenované země. A koná...

Ani v Číně si nikdo nedovolí urážet city věřících (i v Islám). Tam když zkusili v Ujgursku "arabské jaro" a pár desítek etnických Číňanů odkrouhli, Číňané reagovali recipročně. Pár desítek Ujgurů skončilo svůj život pohoupáním na špagátě, o klid a bezpečí (od) pár tisíc dalších "pečuje" stát v pracovních táborech. Ale pokud vím, nikdo tam nezkouší karikovat proroka.
Tomuto přístupu ti lidé rozumí a vědí, že jim nic jiného nezbývá, než se se stavem smířit. Rozumí projevené síle a rozhodnosti, když to zjednoduším.
A Číňany ani nezdolají natalitou smile - v Ujgursku (podobně jako v Tibetu) bylo i v minulosti povoleno i etnickým Číňanům mít kupu dětí, ne jen jedno.

940

Re: Skutečná situace ...

Už to jede zleva,zprava,,severu,jihu.
https://echo24.cz/a/SaPw9/allahu-akbar- … .sznhp.box