Re: Kazety se vrací?

starší článek ale možná zaujme, no mám jich přibližně 100-120, 80% jsou normaly (Fe) stačí
https://www.novinky.cz/kultura/clanek/m … lni-225712

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

(upravil kal 16. 10. 2020 18:01)

Re: Kazety se vrací?

maxell: chceš (jen za přepavné) 40 hraných normálek Raks + 10 originálek s popíkem ?
Zásilkovnou by to bylo do stokoruny, ale musel bys ji zaplatit...že bych to hodil do krabice a odnesl do Zásilkovny a ne do konťasu.

(upravil danhard 16. 10. 2020 18:46)

Re: Kazety se vrací?

Kdyby Maxell nechtěl, tak já ano.
Koupil jsem asi 40 hranejch na aukru na zkoušku a jsou víceméně na vyhození.
Za poslání by to od Tebe bylo určitě lepší smile

Re: Kazety se vrací?

no, abys nebyl zklamanej a naštanej, to bych nechtěl!
Raks - tureckej pohrobek Basfu...no, snad z toho něco vybereš smile
stačí si to objednat v Zásilkovně a poslat mi kód, nic jiného po mně nechtěli...ani adresáta-ani odesilatele - nic!
ale taky mi nedali žádnou kvitanci, že jsem to podal - to trochu nechápu, ale co už - nová doba!
velikost krabice 34 x 24 x 14 cm, hmotnost cca 4,5 kg
pošli kód a pošlu obratem

Re: Kazety se vrací?

Tak to jsem nikdy nedělal, jen si nechal do zdejší zásilkovny posílat.
Nastuduju a dám vědět, doufám že to jde přes internet, jelikož můj telefon umí jenom haló, haló smile

(upravil danhard 17. 10. 2020 11:51)

Re: Kazety se vrací?

Tak bohužel to neumím.

Co potřebuji, abych s vámi mohl posílat ?
Pouze mobilní telefon a online platba kartou.

Mobilní telefon Nokia 6300 mám, Visa kartu s uvolněnou platbu internetem také, tak hurá na to smile

V Google Play a AppStoru si stáhněte aplikaci „Zásilkovna“ a zadejte své jméno, telefon a email.

Dám odkaz na Google Play, dám Instalovat a povídá mi to Přihlaste se prosím, tak hlásím : Četař v záloze, Václav Daněček, hlásím se na Váš rozkaz, a vono nic smile Vytvořte si účet na Google Play.

Potřebujete poradit ? volejte 216 216 516, beru tedy do ruky telefon na pevnou linku a vytáčím, 30s welcome jak stále zlepšují služby a že rozhovor bude monitorován, 5s ticho pak dlouhý seznam nabídek, mačkám 2, protože tu chci a ono nic, zase znovu seznam nabídek.
Zkusil jsem to ještě jednou, to samé. Je to sice "pevná" přes VoIP, ale tohle jinde funguje.
Zkouším mobil, tam už je to lepší, na 2 to reaguje a dostávám se do podmenu, zase dlouhý seznam, volím vhodnou volbu a dostávám se na další podmenu, volím další volbu, chvíli mi to hraje blum blum a ozve se, Bohužel jste zavolali mimo pracovní dobu ... 3 minutový hovor z mobilu na nic.

Nevzdávám to, pustím si upoutávku a tam se dozvím, jak si to mám nainstalovat do mobilu, tak ať mi to ukážou jak ? frajeři smile

No nic, dole na mě vyskakuje Chat, zeptám se tam.
Chatovat se stránkou Zásilkovna
Obvykle odpoví: okamžitě
Dobrý den, jsme tu pro vás! Jak vám můžeme pomoci?

Přihlásit se k Messengeru - Ukončit soukromý režim a přihlásit se - ok - a nic.

Tohle jsem vzdal, tak se apoň podívám kam se to dá poslat.
Seznam výdejnch míst - střední Čechy - Jesenice
Mám štěstí, našlo mi to hned dvě:
Jesenice, Dárky, Budéjovickà 371
Tuto pobočku nelze momentálně vybrat jako cíl vašich zásilek z důvodu plné kapacity
Jesenice, Chovatelské potřeby, Cedrová 1462
Tuto pobočku nelze momentálně vybrat jako cíl vašich zásilek z důvodu plné kapacity

Tož asi tak, Zásilkovnu prostě neumím.

Re: Kazety se vrací?

tak na Zásilkovnu kašli...pošlu ti to poštou a ty mi pak pošleš poštovné na účet, pošta je sice dražší/pro seniory (což jsme), ale zatím funguje i bez chytráka  :-|
písni mi sem - nebo do SZ dodací adresu, pošlu ti to po neděli  smile

Re: Kazety se vrací?

Vašku ty jsi nějaký prokletý big_smile Se zásilkovnou odesílám taky, v apce si to vyplníš jako bys to posílal sám sobě, zaplatíš a pošleš člověkovi jek kód ať to někam na zásilkovnu hodí.
Na ten chat na zásilkovně bacha, je to hodně mazanej automat, člověk za tím vůbec nesedí a v messengeru se pak už odpovědi taky nedočkáš, to jsem zkoušel jen jednou big_smile

Re: Kazety se vrací?

Asi si to nečetl, nemám "apku" ani messenger smile
Můj telefon umí tak poslat sms, děda (můj táta) má ten samej a když mu doktor pošle e-recept, tak já jedu k němu, přepošlu si to na svůj, jelikož to děda neumí a pak jdu teprv shánět léky.
Webový rozhraní tam nemaj, aby jejich služby mohl použít i důchodce, který zvládá internet.
Zaplatit to můžu kartou, tu jsem dědovi odebral, ještě by jí někde ztratil a pin si napsal na ní, aby ho nezapomněl smile

Re: Kazety se vrací?

Ale četl a pochopil, stejný problém má můj táta, prehistorický telefon a navíc vše umocněné paranoindní obavou ze zneužití osobních údajů a platební karty, takže jí ani nepoužívá.
Bohužel, zásilkovna jinak než přes tu appku nejde vyřešit, na webové rozhraní asi kašlou.