Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.

(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky a méně zdatné » Vhodne bedny k Yamaha AX-596 a hratky s AZS 223

Stránky: ««« 1 2

Chceš reagovat? Musíš se přihlásit.

RSS

Příspěvky [21 až 22 z 22]

21

Re: Vhodne bedny k Yamaha AX-596 a hratky s AZS 223

Pak uz jedine hromadna zaloba k soudu az/jestli to bude mozne. Navrh zakona, ktery by to umoznil, mel jit v zari do parlamentu. Ale nevim jak to nakonec dopadlo.

22

Re: Vhodne bedny k Yamaha AX-596 a hratky s AZS 223

TheLastUnicorn napsal:

A abys neřekl, že jen blbě žvaním a nic neporadím, tak jsem asi před rokem stavěl takové "větší" bedny, původně určené pro různý komorný akce...ale bylo to vlastně hifi. Jedná se o cca 80-100L uzavřený 3-pásmo s 15" basákem, kterou lze postavit jak jako regál, tak jako sloup. Provedení je trochu "oldschool", ale hrajou slušně a na poslechové akci ve  Streženicích neměly problém ani s 2x500W Harrisonem. Při troše šikovnosti by ses měl cenově v pohodě vejít do 10 000 Kč. Projekt je free, ale musel by ses registrovat:
http://www.repromania.net/forum/viewtop … amp;t=8058

Koukal jsem na to, vypada to pekne a cenove slusne dostupny. Myslim ze vim, co budu pres zimu vyrabet. big_smile
Jen ty OSB desky, to mi prijde moc brutalni, i kdyz ono je to asi fuk. big_smile Ja si to necham narezat v Bauhausu z lakovany vodovzdorny preklizky tloustky min. 18mm a spojim cepama a D4 lepidlem. Diry pro repraky se projedou frezkou, aby to tolik necumelo.
Diky za typ.

Příspěvky [21 až 22 z 22]

Stránky: ««« 1 2

Chceš reagovat? Musíš se přihlásit.

Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky a méně zdatné » Vhodne bedny k Yamaha AX-596 a hratky s AZS 223

Podobná témata

~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£