Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Tesla ARS 9104

Stránky: 1

Chceš reagovat? Musíš se přihlásit.

RSS

Příspěvky [5]

1

Téma: Tesla ARS 9104

Dostal jsem od kolegy ARS9104. Hrály nějak divně, tak jsem změřil kondy ve výhybce. To byla síla.
2M=2,44M
2M=2,95M
2M=4,25M
2M=8,52M
8M2=21,98M
8M2=16,66M
4M7=13,39M
4M7=11,22M

Tak jsem to vyměnil a spokojenost. Samozřejmě HI-FI to není ale hraje to hezky. Mám to na ECL86.
Jenom pro informaci
Honza49

2

Re: Tesla ARS 9104

Jojo, do hifi to má daleko. Mrkej co jaké schéma výhybky umělo natropit v kombinaci s ARV 161, tady to asi nebylo o moc lepší.

http://www.audioweb.cz/viewtopic.php?pid=350316#p350316

3

JJ hifi to není, ale s tím zesilovačem, co mám to má cca stejný rozsah. Takže svůj k svému.
Ale už se pracuje na něčem lepším. Jsem úplný začátečník, ale učím se... smile

4

Něco lepší? Co?

5

V prvni rade zesilovac. Uz vim jaky. Prozatim davam dohromady soucastky. Az to bude hotove tak nove bedny. Co, to jeste nevim. Musim prvne nastudovat, co je realne a co jsem schopen udelat. Vzhledem k tomu, ze jsem zacal letos v breznu a uz mam dva zesilovace, (jeden uplne na nic a druhy uz se da posloucat) tak si myslim, ze to jde. Repraku se trochu bojim, myslel jsem, ze ztlouct nejake bedny nic neni, ale jak to tak studuji, udelat bedny aby to nejak hralo, je uplne jiny level. Asi pohledam nejaky "recept" a zacnu s tim. A mozna i zkoncim. Prinejhorsim neco koupim, ale to je az posledni moznost. Me totiz bavi neco delat, aby to knecemu bylo.

Příspěvky [5]

Stránky: 1

Chceš reagovat? Musíš se přihlásit.

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Tesla ARS 9104

Podobná témata

~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£