Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Nezařaditelné » spojovací materiál

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [6]

Téma: spojovací materiál

Potřebuju imbus/torx s extra nízkou hlavou, nejlíp nerez, M4x8 nebo M4x10, jako je zde:  ale bez povrchovky , naopak nerez zde zde, ale jenom 100ks, já jich potřebuju 8ks, takže vezmu 10, kdybych dva ztratil...  Nemáte to někdo v šuplíčku přebytečný? nebo kde se dá těch nerezovejch koupit na kusy? A ještě ta cenovka za 100ks, to mě dost kazí radost. Kdyby se o ty nerezový někdo chtěl podělit, bylo by to pro mě taky řešení...

Re: spojovací materiál

Mám nerez torx M3x10 s nízkou oblou hlavou.
Přebytečný nemám, ale 10 mohu obětovat.

Re: spojovací materiál

Dík za nabídku, ale musí to být M4 (už jsou tam závitový vložky) a i nízká ozdobná hlava je moc, teda není, ale není tam už žádná vůle. Ještě mě napadlo vzít zapuštěnej M4 Imbus/torx a trochu ho poškádlit na soustruhu, čímž by vzniklo něco jako ta extra nízká hlava...

Re: spojovací materiál

extra nízkou hlavu 1,5mm imbus mám v nerezu jen v M5,
ale pokud bys snesl šlicovou hlavu, tak mám M4x8 nerez, hlava má výšku 2,5
pokud by ti vadil její trochu větší průměr než má imbus, tak ho můžeš stočit,
pak mám imbus M4 s čočkovou hlavou výšky 2,4mm (ISO7380), ale není to nerez (PÚ bílý Zn, nebo černěný)

Re: spojovací materiál

Ja kupujem nerezove sroubky otial. Akros.cz tak mrkni tam ci nemaju pobocku nekde pobliz...

Re: spojovací materiál

Dnes jsem to rozsekl, hodina práce se soustruhem u známýho, nejdýl trvalo udělat do kousku železa závit na našroubování šroubku, trochu jsem upichovákem ubral kuželu ze zapuštěné varianty imbusu (v místní železářství po cca 2kč) a je hotovo. Ani mi nevadí, že některá hlavička má 1.5mm a některá míň, stejně je to jenom v plechu... A to, ře je u hlavičky vrub taky nevadí, není to nějaký extra silový místo, ale kolem je dost vody, je to na dvířka myčky...

Příspěvky [6]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Nezařaditelné » spojovací materiál

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£