Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 170)

Audioweb.cz » Smetiště » Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

  Stránky: 1 2 3 ... 170 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 3,394]

(upravil Thales 22. 11. 2007 1:26)

Téma: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Já vím že to všichni nebo skoro všichni určitě víte ale já to nevěděl protože tam nemám důvod lézt. A teď o co jde (link dole) - objevil jsem na stránkách Dexonu parádní sbírku humusu - estetického i funkčního a kdybych byl jo hnusnej tak bych řekl že i většina těch co to tam psali jsou dle jejich projevu i jiných znaků vymatlanci ale protože hnusnej být nechci tak to neřeknu. Srolujte si trochu níž na ty fotky http://www.dexon.cz/reference.htm Já vím že bych neměl pomlouvát práci druhých když neukážu pro srovnání že to já sám umím lépe ale mě to prostě nedalo.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Já nevim, mě se některý věci docela líběj (ne dexon big_smile ) ale není se čemu divit. je to uplně typický a příznačný, nechápu proč se nervuješ big_smile

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Já se nenervuju, já se se musel jen lidově řečeno vyblejt smile

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Proč humus?

Web

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Náhodou Aleš má dobrej projekt smile

(upravil Džihád 29. 4. 2007 8:36)

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Woe, zklidni hormón, já tam ten svůj taky mám smile

Poslal jsem to proto, že jsem chtěl ty "hodnotné ceny". Výsledek: poslali 1 kus spáleného repra GDN 20... (nevím už přesně) a dále 1 kus (opravdu jeden kus, nikoliv pár) erprosoustavy Moderato 70. Ta nehraje špatně, ale je jenom jedna. A navíc vypadá že ji neprodali protože to je 2.jakost.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Dexon je skoro odjakživa humusárna a tak i skončí. A o lidech, kteří tam nakupují a ještě vystavují projekty z jejich sortimentu si myslím své.
Thales to píše dobře, jako jejich zákazníci a diskutující ve skoro mrtvém fóru jsou to podle mnoha vnějších znaků vypatlanci, kteří v prvé řadě čumí na cenovku a až pak začnou uvažovat, k čemu je to, co koupili, dobrý.
Nevidím totiž důvod, proč kupovat jakýsi BRB či cosi takového s parametry, které si "výrobce" jenom zbožně přeje a co nemá žádný ekvivalent mezi značkovými výrobky.
Když si můžu o nějakou tu stovku levněji u jiné, spolehlivější  firmy koupit značkový reproduktor, ke kterému parametry sedí, je k němu plná technická podpora a mám ho za dva dny doma.
A ještě mi k němu na konkrétní aplikaci vymyslí bednu, připasují třeba středovrch, navrhnou výhybku a výsledek měření mi pošlou mailem...
Jestli se Raszyk nevzpamatuje, tak mu firma skončí u stovoltu a to ještě kdoví jestli. Jednak prodává i v tomhle oboru šmejdy a jednak se téměř všude v exteriérech přechází na bezdrát.
I u něj jsou sice reproduktory potřeba, ale firmy už si dávají majzla, aby nemuseli jejich technici dvakrát do roka lézt po stožárech, měnit rozpadlé či nehrající reproduktory a pak je pracně reklamovat.

Web

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Dexon by udělal nejlíp, kdyby se na "své" reproduktory vykašlal, nemají budoucnost, lidi k nim nemají důvěru. Dovozem jiných značek, třeba těch skandinávských, by udělali líp, bohužel to tak nechtějí... dík alespoň za tu Beymu.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

jen to nezakřikni...

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Ten s tím původně 100V závěsným repráčkem připojeným k DVD to snad ani nemohl myslet vážně. smile

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

sinclair: Tím chceš říct, že Dexon u svých DRBů i BRBů s parametry lže? Nemyslím, nejsou nijak přehnané aby se jim nedalo věřit. Máš měření?

(upravil sinclair 6. 5. 2007 18:02)

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Netvrdím přímo, že lžou, ale tvrdím, že jsou to reproduktory na hovno a navíc jsou za to, co umí a jak jsou vyrobené, předražené.

Edit: Vysvětli mi Toníku, proč bych si měl kupovat BRB15/300 s nejistými parametry, téměř bez technické podpory/nebo ji z té firmy pracně lámat/ za 2.600,-Kč, když mohu mít o dost lepší Deltu 15LF s plnou technickou podporou za osmnáct stovek???
Naprostá drzost je ten BRB15/400 za 3.400,-Kč...za ty peníze dostanu už mnohem lepší, značkový reproduktor od B&C. Tak jak to teda je? Kdo je tu hajzl?

Web

(upravil Karlos 8. 5. 2007 9:03)

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Nevím kam bych to měl dát ale viděl jsem na netu toto http://ec1.images-amazon.com/images/I/4 … SS500_.jpg za necelou tisícovku se to u nás dá sehnat big_smile je to od nějaké Německé firmy, voni už okopčí snad vše. Celkem se mi to aj libí ale zvuk bude odopovídat ceně..
BTW: aspoň neoblbujou zakazníky a napíšou tam rovnou že to má 2x4watty a nemaj tam PMPO 2000Watts

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Kájo, výrobek německé firmy to určitě nebude, Němci už dávno takové věci a v těchto cenových kategoriích nevyrábějí. Možná, že distribuční firma má sídlo v SRN, ale to bude tak všecko:-)

Web

(upravil Karlos 8. 5. 2007 9:37)

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

No já to uvedl na špatnou míru, jasné že to dělaj žlutí dneska už dělaj snad vše. .. Ale možná to za ty peníze bude lepší než nějakej genius nebo tak ..
Ale možná to bude stejnej hnus .. Já bych si to nekoupil možná tak do práce do kanceláře.. ale jinak ni.
Sou dvě verze těch chrastítek. Já jen chtěl upozornit že eště "firmy" které nepíšou zas tak úplné nesmysly protože 2x4watt a frek 80-20 je to spíš polopravda, ale aspoň lidem netlačí že to jede 20-40Khz a má to P.M.P.O 2000Watts. . to mě dokáže najebat totiž maximálně... napře Genius atd..

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Aspoň nevypadaj hnusně.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

sinclair: Ale no tak, zastávám se jen a pouze těch parametrů, kterým jako takovým věřím. Ale ať to má parametry jaký chce, taky bych si to nekoupil, jednak, jak už jsi psal, není, nebo za čas nebude technická podpora, ty repra zmizí, nevím z čeho je to vyrobený, jak dlouho to vydrží, nevím, kdo je výrobce... prostě nemá smysl to kupovat, v tom jsem s tebou za jedno.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

A co ta cena, Tondo?
K čemu jsou /možná/ uvěřitelný parametry, když jsou někde stejný, ale v mnoha bodech horší, než u značkového, o třetinu levnějšího repráku?

Web

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

K ceně nemám co říct, neměl jsem ty repra v ruce, nevím, za co stojí.
Tu druhou větu jsem nepochopil - (když jsou někde stejný, ale v mnoha bodech horší).

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

No prostě bude teoreticky jedna z nejlepších 2.0 soustav  za tyto peníze k PC.
Mimochodem pamatuju si že ste z Tipy nebo odněkud chtěli koupit bednu a skládali ste na ní peníze, pokračuje to nějak nebo už ste se na to vysrali?

Příspěvky [1 až 20 z 3,394]

  Stránky: 1 2 3 ... 170 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£