Re: FRANK se vrátil!

Zvažuj svý slova, nebo dopadneš blbě.

Web

Re: FRANK se vrátil!

OMG, jsem zapomněl že jseš jak ženská lol

Re: FRANK se vrátil!

Vitaj späť.

Web

Re: FRANK se vrátil!

Konečně! Byla tady nuda big_smile

Web

Re: FRANK se vrátil!

Fratišku, buď zdráv a vesel.

Re: FRANK se vrátil!

Nazdar Franku! Kde jsi spamoval po celou tu dobu?

Re: FRANK se vrátil!

Nazdar. Ospamoval jsem Lopuch, kterej mezitim chcíp lol no a na Slovanetu ani moc nespamuju, tam je nuda. Jako je to divný, ale začal jsem makat na škole + fotim a ani nemám čas na lepení beden... Já vim, jsou to výmluvy, teďka dva dny v kuse brousim kytaru. No a v neposlední řadě mi dost času zabere dospívání!!!

Re: FRANK se vrátil!

To víš, na Slovanetu jsou samí high-end-oví prďolové, tam moc srandy neužiješ.
Když jsi v tom dospívání, neměl bys brousit něco jiného, než kytaru?

Re: FRANK se vrátil!

No jo, měl... Ale jsou s tim problémy, když Ti dá holka kopačky i když ví, že fotbal nehraješ. Takže brousim bedny a kytary. Holky ať mi daj pokoj.

Kuk, to je borec http://imusicscene.com/custom/

Kdybystě někdo věděl o nějkejch tech. črtech, či rouvnou 3D modelech kytar, tak nepohrdnu smile

Re: FRANK se vrátil!

A Usáma je zpátky, tak vítej mezi námi smile

Web

Re: FRANK se vrátil!

No jseš tady, Franku, den a zase už máš příspěvků jak když naseje.

Re: FRANK se vrátil!

http://www.steampunkworkshop.com/steampunk-strat.shtml

pre inspiraciu

(upravil Frank 26. 10. 2007 19:46)

Re: FRANK se vrátil!

Omg, koleko Džiháde...

Díky, Mariane, pěkný!


Co se týče designu... jestli mě to bude bavit, tak si postavim komplet novou kytaru. Hlavně kvůli lepenůmu krku, na šroubovanej se nedá hrát. Asi to bude nějakej hybrid mezi Les Paulem a Stratem smile 2HB snímače, 24 pražců, FloydRose, i tělo takový hybridní lol

Re: FRANK se vrátil!

Frank: Jsi v podmínce, stejně jako kdy jindy začínáš i teď zase spamovat a zasírat thready, viz: http://audioweb.cz/viewtopic.php?pid=35788#p35788
Pokud s tímhle budeš pokračovat, budu nucenej ti ho dát znovu a napořád, protože ty prostě nejseš schopen držet hubu tam, kde nemáš co říct, po každý něco kvákneš a stejně to nikomu nikdy nic nepřinese, rozvracíš thready, nechápu to...

Re: FRANK se vrátil!

Tak dyž tu máš svý vlákínko, Franku, ...
Ty prašule pošlu v pondělí, Č Ú mám...

A jinak Herzlich Wilkommen, lieber Terorist smile

(upravil Frank 27. 10. 2007 11:09)

Re: FRANK se vrátil!

Tak jsem vesele dospamoval a konec. OK.


Antonio, až mi budeš dávat ban, nejde to zařídit tak, abych nemoh jen psát, ale moh číst? Přecejen se tu daj najít důležitý informace, tak mi je prosimtě neber. Psát mi klidně zakaž, ať je klid.

Re: FRANK se vrátil!

Frank: To nejde. Klid tu být může, jen si vždycky rozmysli co odesíláš, chci, aby to tu mělo trochu úroveň, chápeš...

Re: FRANK se vrátil!

OK.

Re: FRANK se vrátil!

Frank is Back smile Zrovna asi před 3 dni jsem na tebe myslel, kdy se zase sem vrátíš...
Ahoj a moc tu nespamuj, ať ti to tu chvili vydrží lol

(upravil Frank 27. 10. 2007 13:23)

Re: FRANK se vrátil!

No jo, už ve vlastnim zájmu, informace tu sou a budu se snažit, aby v každym příspěvku byla aspoň jedna věc k věci smile