Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.

Audioweb.cz » Bazar » K: Sharp QT37

Stránky: 1

Chceš reagovat? Musíš se přihlásit.

RSS

Příspěvky [8]

1

Téma: K: Sharp QT37

Měl bych zájem, ale na přemrštěné cifry neberu. Do 2000.-

2

Re: K: Sharp QT37

Eventuelně jiný rmgf s mechanikami v horní části přístroje, protože "klasického" uspořádání tu mám už asi sedmdesát kusů...

3

trochu OT, ale z oboru : neměl bys dobrý motor MMI-6S2LK DC12V ?
dal bych ti za něj do sbírky zachovalý rmgf. SONY CFS-1000L

4

Projdu to, kouknu, ale teď už to nestihnu, zítra...

5 ...editoval stiglitz (6. 5. 2020 11:44)

takže jsem našel na 12v napětí tyhle:EG530YD-2BH, M9T12U20-2, MMI-6N2LNC, MMI6U2HWA a MMI-6H9LWSK, ale ten je na 9V. To je vše. Podle počtu vývodů, koukám, všechno to jsou motory na něco s rychlonahráváním. Do čeho to máš?

6

do decku SONY TC-K611S
pokud by seděl ten 9V mechanicky : 6 závitových děr na průměru 26mm, (připevněný je pouze dvěmi) tak bych mu přizpůsobil napájení,
hlavně, aby motor nebyl vyběhaný, nebyl hlučný (ruší při tichém poslechu) a ještě něco nakroutil,
bo ten deck normálně používám smile

7

Vrátil jsem se z odpolední. Takže zítra. Já jsem nedávno fláknul do decku AIWA motor, který byl shodný pouze napětím, roztečí děr, a směrem otáčení. Výška toho pouzdra motoru, válce byla jiná, menší, ale jinou možnost jsem neměl, a otáčky jsem doladil trimrem v něm. A už toho nahrál... Zítra Ti pošlu fotky, a rozměry. A ten magnetofon, ne že by se mi nelíbil, ale je to za jeden motor trošku moc, nemyslíš?

8

jsem tě chtěl poprosit, ať mi k motoru přihodíš nějakou zánovní kladku s dírou pr.2mm (ta je v decku taky hin)
SONY:
1) v podstatě má jen sběratelskou cenu,ty jsi sběratel a raděj ať je ve sbírce než u mne ve skříni kde jen zavazí
2) vedle něj stojí JVC PC-V77  smile
3) je v poměrně pěkném stavu a byla by škoda ho rozebrat na díly,
když bych z něj vzal stejně jen kladku a motor a to mi dáš ty a Sony může zůstat v origo stavu  smile

písni mi na mail vladimir-tečka-kovar na centrumu, domluvíme se na poslání

Příspěvky [8]

Stránky: 1

Chceš reagovat? Musíš se přihlásit.

Audioweb.cz » Bazar » K: Sharp QT37

Podobná témata

~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£