Téma: Upozornění adminem.

Byl jsem zprávou na email od admina upozorněn, že ve vláknech porušuji pravidla 9 a 10.  Ano, uznávám.

Ale též jsem mu odpoveděl, že ve vlákně o zesilovači Danwatt admini nereagovali na upozornění několika uživatelů (včetně mne), že se vlákno rozbíjí příspěvky s tématem nesouvisejícími, tudíž ať mne napříště "nevotravuje" emaily o porušování pravidel týkajících se citací.

Buď se budou dodržovat všechna pravidla a budou je dodržovat všichni, nebo nemá smysl dodržovat cokoli.

Re: Upozornění adminem.

Je fajn, že to chceš mít transparentní, takže pro ostatní:

antonio napsal:

Předmět: Pravidla
Zpráva: https://www.audioweb.cz/misc.php?action=rules
9. Citaci používej rozumně, chceš-li reagovat na určitý úsek textu nebo je-li příspěvek na předchozí straně.

Tvoje reakce:

Hordek napsal:

Zajisté, chápu. Nicméně, "jistí" jedinci rozbili vlákno o Danwattu příspěvky nesouvidející s tématem vlákna a i když na to několik uživatelů upozornilo (včetně mne), nikdo z adminů na to ani neťuknul. Tak mě prosím "nevotravuj" s volovinou ohledně citací. Ahoj a hezký den.


Ano, uznáváš a just to uděláš znovu. Já po tobě nechtěl nic než to, s čím jsi už při registraci souhlasil. Jasně, svět je plný sluníčkářů, otevřených hranic, protěžování zájmů menšin na úkor většiny... tady máš ale měsíc.

Pokud jsem nereagoval na Danwatt, mohlo to být tím, že za poslední 3 měsíce využil tlačítka "Ohlásit" jen jmd, chtěl smazat post a to jsem udělal. To vlákno nesleduju.


Každopádně na to vlákno koukám a proč má krmolec stejnou IP jako Hordek (90.182.50.41) a proč ty posty všechny smazal?

Re: Upozornění adminem.

krmolec byl ale pan Hyde smile