Re: ARN-312 + ARO 6608 + ?

Já vím, že 312 je veliký a láká to, ale výhybka nebude levná. Projekt, co postnul Benazi, je jeden z poctivých (zdá se), ale tím, že tam dáš ARV 3608, bude postrádat smysl některá část toho filtru spec. určená pro ten Visaton.

Co to zkusit jednodušeji?
https://www.audioweb.cz/viewtopic.php?id=21231

Re: ARN-312 + ARO 6608 + ?

Tak este raz diky za nazory. Prikladam foto aby ste pochopili o co ide, ze ake su podmienky a cele sa to nesie v style TESLA, retro.. bol dost problem to uz pozhanat a hlavne funkcne.. naozaj ide o pivnicu, vino. LP-Elán. A preto som chcel aby tam bolo z tesly to, co bolo v tej dobe naj a co sa tyka repro tak TVM mala najvacsie posledne tusim ARN 312.. A to mam jeden teslacky (kupolka) a jeden TVM, plochy stred.. Nezohnatelne u nas ani u Vas a ked tak po 6000Kč za pár a to fakt ne... co sa vyhybiek tyka, ano, je mi to jasne. Pre ARN 312 a ARX 130 bude od Benaziho a ARV 3608 odladim jak ma ARS 1038 tusim. Chalani, ide aj o hudobny zanerz naroky posluchaca, miestnost kde to je a aj o sluch toho co to pocuva.. Niekomu to pride ako bordel a povie, ze obycajbe dvojpasmo s 6,5" basakom zahra lepsie.. okej ale niekomu sa bude ta reprodukcia pacit aj v takomto podani.. Co sa tyka tlmiviek 6,8mh, akoze fuuuf, to je takmer nezohnatelne, ale vsetko sa da..  potom sem plesknem foto tych repro ked budu.

https://i.postimg.cc/XpQ10rW6/20200310-175236.jpg

Re: ARN-312 + ARO 6608 + ?

Treba sa najprv pýtať, potom zháňať. Mal by si to teraz podstatne jednoduchšie...a vo finále lepšie.

Re: ARN-312 + ARO 6608 + ?

Ta MC 902 hrá tiež hnusne. Okrem toho že hnusne aj vyzerá. No a ten zosilňovač... 2x25W pre 12". To bude hrať "ako z prdele" sad Viem o čom hovorím pretože tú teslu som občas počúval na 2x30W a MC902 tiež poznám...

Re: ARN-312 + ARO 6608 + ?

Nevadí, už sa na to teším smile

Re: ARN-312 + ARO 6608 + ?

Chalani, caute. Neuverite, predsa len som da rozhodol a dal som na Vas...  TESLA repro isla do .... prec... Zostava, aparatuta TESLACKA ostala v pivnici.. mal som dva kusy SONY SS-A309, k tomu vinu je to fajn smile otazka vsak, ostali mi prazdne skelety bez prednej steny. Dal som si stym robotu, je to z DTD 22mm, spajane do 45° hrany, lepene, srobovane a vnutri hranoly. Je to praca s presnostou na mm.. co stym? (Prosim nie, ze do krbu a podobne, fakt..) mam este horn vysky a kick bass repro, zistim co su zac, su to nejake 8".. ale co k tomu? Supol by som to von, na terasu. 114x42x40... pozdava sa mi Celestion TF-1225.. neukrizujte ma, vdaka

(upravil mechanik 19. 3. 2020 4:11)

Re: ARN-312 + ARO 6608 + ?

To si na tom dobre. Ja som takto musel predať so stratou takmer 50% 8 kusov 10" basákov v cene cez 800e a zostali mi nevyužité CNC predné steny za 160e. Nič sa nedá robiť keď stáli za prd... Každopadne som sa do tej bedni už nesnažil nič dopasovať pretože ten projekt by mal asi tomu odpovedajúcu úroveň. Takže môžeš byť ešte rád smile Z DTD by som radšej ani nič nestaval...