Re: Čištění uší

Otas: jo, impulsní hluk je sviňa ... já jsem zase podcenil ochranu sluchu když jsem v mládí sportovně střílel. Kdo by si bral sluchátka, že?

Re: Čištění uší

Stiglitz: tinnitus mám taky, v obou uších na 4kHz, prášky mi nezabraly (Betaserc od neurologa), ale trochu pomohla rehabilitace na krční páteř a následné pravidelné cvičení. Prý je to často způspbené špatným prouděním krve kolem krnčí páteře.

Re: Čištění uší

O tom spojení s krční páteří už jsem četl.Mohl bych bouchnout dvě mouchy jednou ranou.Zbavit se bolestí krční páteře a občasného šumu a pištění v uších.Už si asi tři roky říkám že to začnu řešit..

Re: Čištění uší

jj, pokud jde o tinnitus, tak rehabilitace krční páteře je určitě na místě – uvolnit trapézy a široké zádové svaly.
prý je na to dobrý i rozmarýn

Re: Čištění uší

Na tinitus ale i klouby zkuste magnetoterapii. Funguje a jednoduchý přístroj zbastlíte za večer. Stavěl jsem podle návodu v PE nebo to možná bylo ještě AR.

Re: Čištění uší

Joski: Ano, Betaserc. Krční páteř, píšete... No, to je docela dobře možný, kouknu na to. Děkuju.

Re: Čištění uší

Tinnitus má mnoho príčin. Prechodené chrípky, vysoký krvný tlak, to čo sa písalo vyššie - a mnoho iných.
Nejestvuje jednoduchá rada - ani liečba. Mne do istej miery pomáha nechať si na noc potichu až potichúčky hrať kvalitne reprodukovanú hudbu. Netvrdím, že to musí pomôcť každému.