Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Návrh, měření, software » Osciloskop Siglent SDS2202X a DMM Siglent SDM3065X

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 24 z 24]

Re: Osciloskop Siglent SDS2202X a DMM Siglent SDM3065X

nevím zda se nezapojuji pozdě, já jsem před lety koupil Tektronix 2235 ,  klasický analogový dvoukanál do 100 MHz-fantastický. Vše velmi přehledné jednoduše opravitelné, ale nikdy žádná oprava- chodí jak víno. Koupil jsem použitý a jen jsem vystříkal přepinače.

Web

Re: Osciloskop Siglent SDS2202X a DMM Siglent SDM3065X

S dvěma různými osciloskopy Owon DS7102V 100 MHz následující zkušenost:
1/ Na přístroji zakoupeném cca před 2 lety nebylo možné jediným stiskem tlačítka COPY uložit obrazovku osciloskopu na USB flash disk, bylo to možné jen dvěma po sobě jdoucími stisky jiných tlačítek, a to jen u flash disků s kapacitou do 2 GB a se souborovým systémem FAT32. S flash disky s větší kapacitou (FAT32) tento osciloskop nekomunikoval, resp. uložené 1 kB soubory s příponou BMP měly neplatný formát. Vyzkoušeno cca 10 různých flash disků. S flash disky s NTFS a exFAT - žádný výsledek. Tatáž úložiště s osciloskopem jiné značky (60 MHz) fungují bezproblémově.

2/ Po dvou letech, na jiném přístroji téhož typu, zapůjčeném k otestování předem, nebylo možné na žádný z flash disků s FAT32, NTFS, exFAT, s kapacitami 2 GB/4 GB/8 GB/16 GB/32 GB uložit žádné obrazovky (BMP) ani jednoduchým stiskem COPY, ani jiným způsobem.

Co znamená složité ovládání, nespolehlivé nebo nedokumentované funkce, či nemožnost ukládat data na USB disk přes port k tomu určený, znamená pro potenciálního uživatele buď zklamání nebo vítaná fakta. Pro výrobce a prodejce je to smutnější.

Pokud kdo máte s těmito přístroji podobné zkušenosti, či lepší zkušenosti, uvádějmež je zde či jinde, přimlouvám se.

(upravil reta 4. 2. 2020 16:08)

Re: Osciloskop Siglent SDS2202X a DMM Siglent SDM3065X

divnypocit napsal:

Co to je do prdele za web, že tam nemají ani CZ popisky? Rovnou se jich zeptej jestli dodávají CZ manuál ať pak nebádáš smile Pokud nemáš slušnou "technickou" Angličtinu.

A je vůbec nějaká firma co prodává osciloskopy s manuálem v češtině? Po nějakém s log. analizátorem bych se chtěl poohlédnout a nemusí to být rovnou nějaký top.

Re: Osciloskop Siglent SDS2202X a DMM Siglent SDM3065X

Po dlouhém, hledání jsem jeden našel, bohužel malý rozsah na diagnostiku aut.
https://www.hantek.cz/dso-1008c.html

Příspěvky [21 až 24 z 24]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Návrh, měření, software » Osciloskop Siglent SDS2202X a DMM Siglent SDM3065X

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£