Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Komplikace na trase AV Receiver-Subwoofer

Stránky: 1

Chceš reagovat? Musíš se přihlásit.

RSS

Příspěvky [3]

1 ...editoval Anti (19. 12. 2019 18:22)

Téma: Komplikace na trase AV Receiver-Subwoofer

Před lety jsem nechal "ukecat" na stavbu Subu.Udělal jsem krabici,prsknul do ní reprák a zes a měl jsem za hotovo...Osazení je Beyma 15LX60 a zesilovač SBN 350.
Bohužel,výsledek nevalný.Základní problém je nízká úroveň signálu z AV Reciveru.SBN má psaných cca 1V citlivost,reciver má mít výkon sub výstupu stejný.Bohužel při běžné hlasitosti je signál slabý a sotva to stačí k sepnutí audioswitche.
Napadají mě dvě varianty řešení.Buď na vstup pověsit nějaký vstupní zesilovač ze ziskem,nebo ještě zvětšit vstupní citlivost SBN. Jednodušší by byla druhá varianta,ale nevím jak to změní poměry a na kolik můžu jít.První varianta zase předpokládá zdroj symetrického napětí a destičku s nějaký švábem a pár součástkama,takže složitosti.
Budu rád za každý komentář který mě nasměruje a pomůže to vyřešit.
Díky

2

Re: Komplikace na trase AV Receiver-Subwoofer

Anti mě požádal o smazání tohoto vlákna. Kdo mu neodpoví dostane BAN!

banana2

3 ...editoval Anti (8. 1. 2020 6:15)

Re: Komplikace na trase AV Receiver-Subwoofer

smile  Vyřešil jsem to destičkou mikrofonního zesilovače od EZK  kterou jsem zvedl velikost vstupního signálu...

Příspěvky [3]

Stránky: 1

Chceš reagovat? Musíš se přihlásit.

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Komplikace na trase AV Receiver-Subwoofer

Podobná témata

~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£