Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 24 z 34)

Audioweb.cz » K fóru » Přístroje na opravě u Sinclaira

  Stránky: ««« 1 ... 22 23 24 25 26 ... 34 »»»

RSS

Příspěvky [461 až 480 z 679]

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Když chlap řekne že něco udělá, tak to udělá. Není mu to potřeba každý rok připomínat! smile.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na … mp;t=91253

Web

(upravil DJ_Rix 29. 10. 2019 19:57)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

On už začal dělat i do topenařiny ? lol Jinak je tam stále velmi aktivní jak tak koukám.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Chudák majitel,zima na krku,regulátor asi nenávratně v ....(dámské oné)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

V Renaultu..Chudák, regulátor už nikdy neuvidí..

Web

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Asi o mnoho nepřišel, ty komextermy za moc nestály ani nový, začátkem 80-tých let...

(upravil Famfula 3. 11. 2019 7:58)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

28.10.ještě rozdával rozumy,den na to po urgenci ojebaného zákazníka už asi zase po sté těžce ochuravěl.Zápal švindlů nebo moribundus?

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Budu podávat na Sinclaira žalobu. Přidá se někdo?

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Ďáblův advokát big_smile

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Částečně

(upravil danhard 15. 12. 2019 23:37)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

To jako občanskoprávní žalobu na vydání věci ?

Nezapoměň to tam ocenit.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Už se kroutí jak slizký had. Najednou ožil, napsal několik SZ o tom, jak jde dnes s touto věcí za právničkou Janou.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

A Jana taky spravuje ? big_smile
Co Ti u něj leží a jak dlouho ?

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Zřejmě ano. Teď jde jen o princip. Ty jsi mu to vyložil, odůvodnil. Spousta lidí jde za Tebou, ale on pořád mele svou. Došla mi jen trpělivost. To je vše.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Přeji Vám v "právní kauze" konečně nějaký výsledek. Před časem jsme prostřednictvím jednoho z nás poškozených, také podávali podnět. dopadlo to tak, že celkovou cenu, za kterou by šel třeba sedět, rozpočítali na jednotlivé případy - přístroje. Tím se dostali pod částku 5000 Kč a bylo vymalováno. Pan Borec dostal tuším pokutu 1000,- + směšný poplatek za řízení a měl přístroje vydat. To se samozřejmě nestalo. V závěru zprávy bylo, že pokud nebudou přístroje vydány, máme se za sebe obrátit na soud. Samozřejmě nic nevrátil. Směšné, bude se někdo soudit sám za sebe pro 5 - 10 tis.? Víte kolik by to mohlo stát a výsledek je stejně velice ale velice nejistý. Máte vůbec doklady, že jste mu něco předali a že to převzal, asi těžko. Vše bylo vždy tzv. na hubu. Já u něj  mám kazeťák NAD více než 5 let. Má ho ještě vůbec a v jaké stavu? Buď na něj ani nesáhl a někde se mu tam povaluje, nebo je vybrakovaný, případně už nemá vůbec. Oni pozemské radosti něco stojí. Přeji Vám tedy hodně úspěchů.
Levnější by asi bylo uspořádat hromadný zájezd k domu do Luhačovic a třeba i za účasti policie požadovat vydání přístrojů. myslím, že by to byla trasa od Šumavy přes celou republiku, tolik je asi napálených.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Pokud měl přístroje vydat a takto rozhodl soud, dopustil se jejich nevydáním trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí. Sazba je zde do 3 let a s hodnotou přístrojů to již vůbec nesouvisí. Je třeba se ozvat. Policie ani soud nebude zkoumat, jestli učinil co mu nařídili. O to se musí bohužel postarat poškození. Určitě se ozvat.

(upravil danhard 19. 12. 2019 18:24)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Vidíš jak jsi šikovnej, ale tak jsem to nemyslel.
Je vhodné v té žalobě uvažovat i s případem, že tu věc už nemá, takže by měl vydat adekvátní peněžní náhradu. Proto je tam vhodné to ocenění, i to uvést v meritu žaloby.
Soud to může spláchnout v rámci jednoho stání, ale stejně se odvolá smile
Ale já jsem jen samouk, sice jsem všechny soudy vyhrál, ale pak jsem z nich stejně nic nevyrazil, ale to by bylo jiné povídání smile

(upravil danhard 19. 12. 2019 18:32)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Jestli máte nějaká rozhodnutí, tak zkuste komunikovat s policí, upozorněte je na jejich povinnosti a na termíny komunikace.

https://www.skrblik.cz/vzory-zdarma/zal … dani-veci/

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

danharde, a jak se dělá ocenění u věci, kterou znalec nemá šanci spatřit, neb jí má v držení dotyčná osoba?

(upravil danhard 19. 12. 2019 18:45)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Přesné označení věci , kupní cena, stáří, sběratelská hodnota smile

Potřebuješ to tam už z principu určení soudních poplatků, jinak to bude brát soud jako věc bezcenou.

Potřebuješ soudu dodat maximumum relevantních informací, jinak tě vočůrá přímo soud.
Musíš mu podbídnout konkrétní řešení sporu, informačně dokonale podložené a on potom "zdůvodní", že takové řešení přijal.

mj. mám kamaráda u vrchního spudu P4, sice nedělá ty moje kauzy, ale svojí právní naivitu jsem s ním mnohokráte konzultoval. Nakonec, všechny kauzy, co jsem si sám obhajoval jsem soudně vyhrál.

Příspěvky [461 až 480 z 679]

  Stránky: ««« 1 ... 22 23 24 25 26 ... 34 »»»

Audioweb.cz » K fóru » Přístroje na opravě u Sinclaira

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£