(upravil Hordek 2. 10. 2019 11:26)

Téma: Zemřel Karel Gott

Zemřela ikona českého popu. Budiž mu zem lehká.

(upravil Otas 2. 10. 2019 15:28)

Re: Zemřel Karel Gott

A nejen ikona popu, ale i osobnost, jakých je v kultuře minimum. A (asi nejen) pro mne někdo, jehož nádherný hlas mne provázel celým životem. Dovedete si představit pohádku Tři oříšky pro Popelku bez jeho "Kdepak ty ptáčku...."? Ztratila by půl krásy...

Chválen a vysoce respektován i zvukaři za profesionalitu, například dochvilnost na zvukových zkouškách. Na rozdíl od namyšlených hvězdiček.

Re: Zemřel Karel Gott

A burza na to reaguje v beznaději pádem. Cos nám to Karle udělal ? jak bez Tebe budeme žít dál ?

Re: Zemřel Karel Gott

Zemřelo jen jeho tělo, božský Kája je stále mlád wink

Re: Zemřel Karel Gott

Už i tady?

Re: Zemřel Karel Gott

A svet uz nebude nikdy taky ako predtym...

Re: Zemřel Karel Gott

To se říká pokaždé, když odejde nějaká veličina. A svět... je to pořád stejný.

Re: Zemřel Karel Gott

Měl jsem ho rád...

Web

Re: Zemřel Karel Gott

Ja ... nie - teda aspoň v zmysle toho, že nie som na chlapov a počúvam iné, než kantilény, no vážil som si ho - a jeho tvorbu a životné dielo si vážiť budem.

Re: Zemřel Karel Gott

https://www.youtube.com/watch?v=9mxu5qtll64

Re: Zemřel Karel Gott

https://www.youtube.com/watch?v=K6wW81MReWc

Re: Zemřel Karel Gott

Přesně o takovýchto píčách je to video ode mně.

Re: Zemřel Karel Gott

Ovšem tvrdit že smrt nemocného člověka měla něco avizovat, to mi připadá dost nepochopotelné.

Re: Zemřel Karel Gott

Pan doktor spíš mluví(taky) o tom že něco odchodem Gotta skončilo,ani jsi to pořádně neviděl.S odsudky jsi ale hotový hned,je vidět delší dobu.
Zkus se chvíli pohoršovat u toho videa co postnul stiglitz,kde se dělá legrace z nebožtíka,prosím.

(upravil DJ_Rix 8. 11. 2019 22:36)

Re: Zemřel Karel Gott

Já ale právě říkám, že dle mého názoru, tvrdit že smrt Karla Gotta, jako spěváka a jednotlivce, nemá žádnou souvislost s nějakou změnou společnosti v Evropě. Co přesně by podle tebe to, že zemřel nějaký zpěvák, mělo způsobit s evropskou společností ? Koho jsi vlastně tituloval těmi "píčemi" v reakci na video od stiglitze ? S jakými odsudky (co to slovo vlastně znamená ?) mám být podle tebe hned hotov a o jaké delší době to mluvíš ?

Re: Zemřel Karel Gott

Pro mě to nebyl "nějaký" zpěvák pro podlidi typu Češi,Němci,Rakušani.Poslouchal jsem ho rád.S Evropou jeho odchod asi nepohne.Pan doktor toho smíchal víc do kupy,ale to co tím vším chtěl říct je jasné a i poukázal na ty kteří teď do toho nějakého zpěváka kopou a proč.Vnímaví chápou.Píče jsou všichni kdo se o video které se posměšně otírá o nebožtíka rovněž otřou a nic,jakože pohoda,dobrý.V nějakém minulém období ses taky přihasil s nepotřebnou kritikou,stejně jako teď.Odsudek,od slova soudit,mělo být použito "soudy".Hledat tvé reakce nebudu.Každý snad víme proč a jak reagujeme na jistý podnět.Zkus se podívat do komentářů k nějaké Gottově písni,aby jsi věděl co pro některé podlidi znamenal a co znamená jeho odchod.O tom doktor mluvil.Např.:
https://www.youtube.com/watch?v=qhGwsS5Sk2k
A to video od stiglitze teda dobrý jo?

Re: Zemřel Karel Gott

myslím že Karel by se tomu zasmál wink

Re: Zemřel Karel Gott

Táta byl v jeho letech,nedokážu si představit že bych shlédl takovéto video se záběry z jeho pohřbu.Ani pozůstalé Gottovi by nejásaly,tipuji.

(upravil DJ_Rix 9. 11. 2019 9:35)

Re: Zemřel Karel Gott

Nevím, jaký je důvod nazývat všechny jako podlidi,ale zřejmě tě k tomu něco vede. Ovšem vzápětí mě odkazuješ, abych se pod nějakým videem podíval, co znamenal opět pro podlidi, tomu už nerozumím vůbec. Nejprve sem dáš odkaz na video, kde někho hovoří o tom, že jeho odchod avizuje změnu evropské společnosti, následně když ti oponuju, napíšeš že s evropou to zřejmě nic neudělá a že pan doktor (čeho to je doktor ?) toho smíchal víc dokupy, ale že "vnímaví chápou co tím vším chtěl říct".  Já tedy nechápu vůbec, co tím mělo být řečeno.
Osobně nevidím že by někdo někde do něho (Gotta) "kopal" , byl to dozajista fenmomén, ale svět se nehroutí jen proto, že odešel.

horemic napsal:

V nějakém minulém období ses taky přihasil s nepotřebnou kritikou,stejně jako teď.Odsudek,od slova soudit,mělo být použito "soudy".Hledat tvé reakce nebudu.


Nevybavuji si, že bych s tebou někdy něco zde řešil, tak nerozumím tomu tvému vyhraňování vůči mně, když tě požádám o vysvětlení, opět nic. Možná sis nevšim, ale já s žádnou kritikou nedošel, to jsi byl ty, kdo tu začal házet píčema.

Re: Zemřel Karel Gott

Petře,nechme toho.To už jsou takové demagogické a překroucené otázky od Tebe.Tvoje ego se mě snaží dostat.Je vidět že jsi to video ode mne stále neviděl.Pan doktor(nevím čeho,to si zjisti sám) mluví o podlidech.Já to slovo jen použil dál.Podívej se na to video,ať vidíš v jakém kontextu bylo použito.To video má špatný titulek,odchod Gotta nic neavizuje.Já ten popis videa nedělal,tak se prosím netoč na názvu,ale shlédni obsah.Je spousta videí s matoucím titulkem,jen aby přitáhly lidi.A jestli nechápeš o čem tam pan doktor mluví,to není můj problém.Jsou to komplet jeho slova,ne moje.Taky jsi mi neodpověděl jak se Ti líbí video od stiglitze.Ano,spolu jsme tu veřejně nic neřešili,jen prodej DPA,jestli pamatuješ.
Z několika příspěvků každé jednotlivé osoby zde i jinde se dá lehce získat jeho profil.Základy psychologie.Někdo píše raději příspěvky které podporují,někdo jiný zase jen kritizuje.
To video jsem sem dal proto,protože se s ním částečně ztotožňuji.Někdo se zase ztotožňuje s videem od stiglitze a nemá s ním problém.
O tom,že někdo kope do Gotta mluví opět pan doktor ve videu.Já našel jen něco s Hutkou,ale už to je asi smazané.Cheš-li mít svou pravdu,měj si jí.Já si nechám tu svou.Hádat se o ní nehodlám a slovíčkařit tu už s Tebou nebudu.Tímto končím.Gotta jsem měl rád.