1,721

Re: Hudební tipy

Ten skate,co se v klipu hned na začátku vlní,jsem měl a mockrát se na něm rozsekal.Nejdřív bez blembáku,pak helmu Jofa na hokej,a bez chráničů.Helmu jsem ocenil i na BMX.Díky za tento vzpomínkový klip:

1,722

1,723 ...editoval BlackRider (15. 8. 2019 22:09)

Siena Root živě:

1,724 ...editoval horemic (20. 8. 2019 18:44)

Dnes by měli být v Lokti.Jen už asi nevypadají jako před dvaceti...,kily:-)
https://www.karaoketexty.cz/texty-pisni … lright-144

1,725

Marlena Shaw - Go Away Little Boy

1,726

Dik moc, BlackRider.
Siena root, zda se suprova muzika.
Je to jako led zeppelin a deep purple, ale pritvrzeny.
Trochu mi to pripomina Naxatras, ale ten je uz moc psychadelicky.

1,727

wimshurst> Sdílím tvůj názor, super muzika. Škoda že už s něma nezpívá ta ženská. Líbí se mi její zpěv.

1,728

Natolik me to zaujalo, ze sem si postahoval vsechno, co sem nasel dostupne a doma i v praci, sem si poustel i na porovnani vselico z "vykopavek"- praveku hard rocku.
Styl Siena root, by se dal prirovnat do obdobi DP, od prvnich albumu, po in rock.
Je to pro me objevne, neznal sem tuto kapelu, ale slysel sem ji na nejakem internetovem radiu, ale neco uz pozdejsiho.
Tak jako ku rychlym sipum, nepatri nejaka divka, tak ani deep purple, nemelo zpevacku.
Tohle je jine, modernejsi a presto hrane klasicky postaru, jak to mam rad.
Dik moc, mam ted takove podzimni hard and heavy vanoce.

1,729 ...editoval jik (8. 11. 2019 16:48)

wimshurst /video od BlackRider, víte že mě to teď taky zaujalo? A celkem dost. Mě trošku přijde, že asi fakt jejich vzor bude m.j. Deep Purple, předvádějí to i po vizuální stránce. Ten klávesák při kameře, když mu zrovna nemíří přímo do xichtu, je hotovej Lord. A zpěv té ženské se k tomu hodí. Doteď jsem o nich nevěděl a taky po nich trošku popátrám.

Edit: tvl, a v 4:28 při kameře z boku na zpěvačku, vypadá i ta trošku jako Gillan za mlada v té éře, když měl ty dlouhé vlasy. No, to teda...

1,730 ...editoval wimshurst (8. 11. 2019 21:13)

Ano, ja mam rad DP, videl sem je nazivo, jeste z Lordem.
Ale ja mam rad vsechno mozne, od ABBA, po ZZ top.. lol
Jinak snad neco nepokazim, ja sem nasel ulozenky Siena root, spakovane na Ulozto.
Nevadi mi ani nekvalita MP3, co sem si postahoval zvuk z trubkovin, na prehravani v me popelnici, nebo v BT komunikatoru do helmy, je to dobre.
Siena Root, je ted u me milacek, je asi jedina skoda, ze oni hrali jeste v dobe "predinternetove", nebo spis v dobe, kdy neficely jeste intezivne trubkoviny a audiovizualni cudlitka na internetu, zaroven to neni tak kultovni kapela, jako DP, RS, LZ atd, ze by z jejich pocatku, krom vydanych alb, byli nejake znamejsi zaznamy. A to co je live, na trubkach dnes, jeste i to se da poslouchat.

Co me osobne ale tesi, je dnesni rozmanitost, me nevadi ani blugrass, ani neoblugrass, ani mi nevadi punkgrass, Bluespunkrock, prip. neosouthernrock,nebo podobne aternativni interpretace a dnesni minoritni tvorba.
Oblibil sem si take Rival Son, Dead South, Black pistol fire, Rolling With The Punches, The Quaker City Night Hawks  a mnohe dalsi.

Jinak me vubec nevadi, ani Greta
Greta Van Fleet
Pokud vydrzi, jednou budou mozna originalni.