Re: Hromadný nákup BC846B a BC856B

Ahoj,

Honzo, zájem o diody nebo o kondenzátory (pozor na termín dodání u těch Nipponů)?

Omlouvám se za "dělání mrtvýho brouka", a taky (hups) prodlevu s odesláním zboží (u všech). Snad mě ospravedlní zdravotní důvody a můj špatný odhad jejich průběhu. Zítra to na 95% napravím a odešlu všech vašich 7 zamilovaných psaníček, plných BC846/856 (jedno psaníčko zůstává doma pro osobní vyzvednutí, to si pořešíme individuálně). Pro příště nebudu tolik dělat dojmy ohledně termínu dodání- ostatně, celoživotně se učím a i na svým eshopu jsem měl poslední čas opakovaný několikadenní rest.

PS: Neměl by někdo bokem vícero (50 až 1000) značkových (Nippon, Pan, Ruby, Epc........) kondenzátorů 22µF/100V? 85°C nebo 105°C, průměr 6,3, rozteč 2,5, tak nějak standardní rozněr, může být i standardní 85°C série, ale i něco top, rozhoduje spíš cena- NOS, ale ne vyloženě ležák. Klidně za peníze, klidně i výměnou za jiný součástky, za peníze libovolný množství, za součástky spíš 250 až 500ks. Popřípadě i na takový kondenzátory můžu rozjet groupbuy (klidně si řekněte, o jaký máte zájem, včetně série, značky, kvality).

Zdraví J & R.

Web

(upravil jura80 22. 10. 2019 19:20)

Re: Hromadný nákup BC846B a BC856B

ODESLÁNO.

Pokud s někým máme domluvené osobní převzetí a omylem jsem poslal avízo o odeslání, prosím, ignorujte moji zprávu, platí naše individuální domluva.

Podací čísla:

rr928494645cz
rr928494654cz
rr928494668cz
rr928494671cz
rr928494685cz
rr928494708cz
rr928494711cz
rr928494725cz

Kdo spěchá, nebo se mu nechce dohledávat v podacích číslech, nebo z jakýchkoli jiných důvodů, nechť napíše SZ, pošlu konkrétní číslo individuálně. Reklamace zásadně přes SZ, v případě upozornění na reklamaci příspěvkem tady je slušnost vůči mně opět upozornit příspěvkem na uzavření a vyřešení reklamace.

Děkuji za účast a důvěru. Příští hromadku se vynasnažíme vymakat a zrychlit a usnadnit ještě víc, OK?

Vaše případné pozitivní komentáře tady na skle mě potěší a pro vás zvýší pravděpodobnost popularity (tj. často i realizovatelnosti), rychlosti a případné četnosti příštích hromadek (a asi budou).

Zdraví J & R.

Web

Re: Hromadný nákup BC846B a BC856B

na 17track.net se dají dát podací čísla najednou, a pak si tam snadno najít to svoje smile

Re: Hromadný nákup BC846B a BC856B

To umí i stránka české pošty a rychleji se načítá, takže není důvod si to komplikovat.

https://www.postaonline.cz/trackandtrace/-/zasilka

Web

(upravil mg 23. 10. 2019 17:19)

Re: Hromadný nákup BC846B a BC856B

Ahoj. zásilka přišla v pořádku, dokonce malý obnos který jsem přidal navíc byl dorovnán optočleny...Moc děkuji a někdy příště smile

no a ještě k dalšímu hromadnému nákupu: co místo 4007 spíš STTH1R06A ?

Re: Hromadný nákup BC846B a BC856B

Ahoj, mě dneska zásilka také dorazila a také s optočleny smile. Díky moc.

PS: asi jsem to zadal na stránkách pošty blbě a vzalo mi to všechna čísla najednou jako jedno. Na tom 17track mi to fungovalo hned.
Jinak jsou tam i detailnější informace o zásilkách. Kolikrát ČP ještě mlčí a na 17track už mám několik záznamů.

Re: Hromadný nákup BC846B a BC856B

jura80 napsal:

Ahoj,

Honzo, zájem o diody nebo o kondenzátory (pozor na termín dodání u těch Nipponů)?

...

O oboje, diody i kondy.

Re: Hromadný nákup BC846B a BC856B

A kolik přibližně?

Web

Re: Hromadný nákup BC846B a BC856B

BC, přišly v pořádku, děkuji.

Re: Hromadný nákup BC846B a BC856B

Tranzistory i optočleny došly v pořádku, moc děkuji a těším se na další zajímavou nabídku. Díky, Potkan

Re: Hromadný nákup BC846B a BC856B

Hlásím, že včera jsem si vyzved obálku na poště. Vše v pořádku. Díky.

jura80 napsal:

A kolik přibližně?

Diod (4007) bych vzal zase po 200 kusech. Těch koďanů 50 kusů.

Re: Hromadný nákup BC846B a BC856B

Ahoj,

vydrž, založím pak k tomu vlákno- průzkum trhu. Teď není čas. Ináč cena zatím cena nic moc, 0,6171/ks včetně DPH, ale při víc kusech se určo vyplatí.

PS: dle track & trace jsou všechny 846/856 na místě, jen ještě čekáme na převzetí jedním místním drsňákem.

J & R

Web

Re: Hromadný nákup BC846B a BC856B

V pohodě vůbec na to nespěchám.

(upravil jura80 4. 11. 2019 11:40)

Re: Hromadný nákup BC846B a BC856B

Ahoj,

právě jsem k vám zabrousil ve vzpomínkách a jen na otočku říkám, že na vás (nás) samo myslím a další hromadka na 97% bude. Jen teď nestíhám absolutně nic, mám rozdělaný dva projekty na vážno dlouhodobě, s třetím spěchám, včera pozdě (očekávatelná mech. porucha provizorního bastlu -> potřeba navrhnout zgruntu novou věc), navíc úřednický prasárny, taky domácnost, vaření, nákupy, sem tam obj. na eshopu, a hlavně, přítelkyně, fenka Rózička.

Snažím se teď pošťouchnout tu nabídku dalšího VO (viz výše) na D a C, je to paradox, pár minut na telefonu, ale teď ani tohle nezvládám protlačit. Jako nekecám a rozkrájejte mě, nebo nakopejte do nejvýrazněji symetricky rozdělené části těla (prdele).

Prostě vydržte, založím téma na nezávazný průzkum a pak to rozjedeme. Ve správný t, ať nechybuju.

Čau.

blblblblblblblbl

J & R

Web

Re: Hromadný nákup BC846B a BC856B

Kdyby někdo chtěl ty BC860, podívám se na krabici jestli je to Siemens oldstock, tak můžu poslat v obyč. dopise 20,- a stovku á 0,30Kč, celkem 50 kaček.

(upravil jura80 4. 11. 2019 17:02)

Re: Hromadný nákup BC846B a BC856B

Starý NOS asi budou mít lepší parametry než moderní kousky. Myslím ty typický. Šum, průběh zesílení, víme... Ať se vyjádří někdo, kdo měří reálný součástky, já používám prakticky skoro vždycky min a max čísílka v datasheetech, a to málo co vím, mám načtený z práce sinclaira, takže dost povrchní útržky. Za sebe doporučuju. Lepší než aby to vyhodil, většinu aplikací tyhle BC sežerou. Papírově šumí trochu míň, než 46/56. Znalejší prosím o doplnění (sinclair, žiješ, nebo tě to nakonec sežralo?).

Nicméně, na ceně by to chtělo zapracovat, vidím to tak na kotouč za 200.

Web

Re: Hromadný nákup BC846B a BC856B

danhard: Já bych zájem měl 100 kusů těch BC860 by vzal. Více do mailu.

Re: Hromadný nákup BC846B a BC856B

Pomohla by fotka štítku. Smlouvejte. Pak to pošleš případně dál.;)

Web

Re: Hromadný nákup BC846B a BC856B

Vydržte, mám to ve skladu, dostanu se tam během týdne.

O ceně se smlouvat nedá, 20 dám za poštu a 30 je za to, že tam dojdu smile

Re: Hromadný nákup BC846B a BC856B

Cena je mi jedno, z padesáti korun se neztřílí. Spíš aby to byly ty originály Siemens.