Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [9]

Téma: propojeni

dobry den,potřeboval bych poradit jakym zpusobem propojit gramofon tesla NZC 431 s receiverem?stav puvodni takze bez cinchu.

Re: propojeni

https://www.conrad.cz/pripojovaci-kabel … uyEALw_wcB

tohle je ono?

Re: propojeni

Ano

Re: propojeni

dekuji

Re: propojeni

Ještě dotaz, mám receiver Yamaha CR 820.ale nevím jak dostat signál gramofonu do receiveru.takhle phono vstup je mi jasný ale na gramofonu nevím co použít?vzadu je jen tápe a tuner.

Re: propojeni

Na yamaze buď některý tape,  nebo aux. Na tesle magnetofon. Ale asi to bude hrát trochu tišeji.

Re: propojeni

tak efekt se nedostavil,kabel jsem dal co tam ma byt,ale kdyz jsem to dal vzadu na tape dinu tak se zadny zvuk neprenesl,byl slyset jen tise vnitrni reproduktor tesly.pokus cislo dve byl dat to do vstup pro sluchatka.toz uz byla zmena hralo to ale brutalne to chrci...takze premyslim ze predelam nzc na cinche.mohlo by to pomoct?

(upravil Hippo007 18. 10. 2019 14:51)

Re: propojeni

Problém je v tom, že ten tvůj kabel má vyvedený na DIN konektoru levý kanál na pin č. 3 a pravý na pin č. 5 a aby to fungovalo, jak potřebuješ, měl by je mít na č. 1 (L) a č. 4 (P). Takže buď rozdělat DIN konektor a přeletovat, nebo (pokud víš, odkud vzít signál), dodělat Cinche do gramofonu.

Na pinu č. 2 je společná zem / stínění vodičů.

Re: propojeni

aha,dekuji za radu.mrknu na to.moc diky

Příspěvky [9]

  Stránky: 1

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£