Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.

Audioweb.cz » Bazar / inzerce » D/V nový skelet komba ze zrušené čs. výroby

Stránky: 1

Chceš reagovat? Musíš se přihlásit.

RSS

Příspěvky [8]

1 ...editoval jik (29. 7. 2019 22:17)

Téma: D/V nový skelet komba ze zrušené čs. výroby

Daruji (vlastně vyměním) za pět lahváčů třeba jedenáctek Bernarda (světlých!) nebo jiných tento skelet komba, který jsem koupil tenkrát 2 ks, z jednoho udělal kombo a druhý mi zbyl. Je to v tom stavu, v jakém jsem je ze skladu odkoupil. Neobsahuje čelní a zadní desku ( i ty jsem si musel pro své kombo vyrobit, stejně jako ovládací panel). Pokud si z něho někdo udělá kombo kytarové, tak zadní desku nepotřebuje, k tomu jsou určeny ty dva přířezy (lišty). Tento druhý kus je tak, jak je na fotech v původním stavu tehdejšího (nového) polotovaru.

Pouze osobní odběr.

Fotka krabice:

http://www.picfront.org/d/9WzI

Fotka vlastního skeletu:

http://www.picfront.org/d/9WzJ

Pro jaký rozměr reproduktoru je skelet určen už si nepamatuji, je to ve sklepě, ale 10" určitě, možná 12", ve spodní desce je vyfrézováno vybrání pro reproduktor. Na horní desce je uvnitř plech, asi kvůli stínění nebo přestupu a rozptýlení tepla z elektronek. Já jsem si ho tenkrát udělal tranzistorové. To je samozřejmě už na každém z nás.

2

Re: D/V nový skelet komba ze zrušené čs. výroby

V originále byl 8" Celestion,

3

Jo, já jsem tam dal také 8", ale má kolem sebe ještě dost místa, na 10" si myslím že určitě. Na 12“ teda asi ne, přesně si to nepamatuji, kombo i tenhle skelet jsou ve sklepě a fotky jsem včera našel v PC až z roku 2016! Už tenkrát jsem se toho chtěl zbavit a napsat to sem jsem se odhodlal až včera smile .

4 ...editoval j_paseka (3. 8. 2019 21:46)

Poslal jsem mail.

5

Nikoliv, v originále byl buď 10" Celestion - konkrétně G10D25 (4 ohmová verze), nebo dvě eliptické tesly 2x ARE6608.

Web

6

Poslal jsem SZ.

7

Měl jsem verzi s G10D25, hrálo to slušně.

Web

8

Říkám si, že bych se nakonec zbavil i toho druhého úplně stejného skeletu, koupil jsem je tenkrát dva. Z tohoto jednoho skeletu jsem totiž před léty vyrobil kombo, které jsem prakticky už nedokončil, pouze uvedl do provozuschopného stavu. Po odmašlení - vymontování čelní desky s reproduktorem, ovládacího panelu s korekcemi, trafa, zesilovače atd. vznikne stejná věc, která je předmětem jako na začátku tohoto inzerátu. Tento skelet je také ve velmi dobrém stavu, akorát s několika slepými otvory po vrutech uvnitř. Došel jsem k závěru, že jej už nepotřebuji. Kdyby to někdo chtěl, dejte vědět.

Příspěvky [8]

Stránky: 1

Chceš reagovat? Musíš se přihlásit.

Audioweb.cz » Bazar / inzerce » D/V nový skelet komba ze zrušené čs. výroby

Podobná témata

~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£