(upravil Benazi 13. 8. 2019 20:03)

Re: DPA 222 "rychlá" verze

I se to prodraží,potřeba speciální vrtáky do mědí a hliníku,i s těmi byl někdy problém, *hliník pak niklovat a při cenách za poštu,celkem zahýbe peněženkou.

Re: DPA 222 "rychlá" verze

To některým nevysvětlíš..raděj to budou 20h pižlat, diry budou ujete..ale hlavně že to bylo skoro zadarmo big_smile

Web

(upravil danhard 13. 8. 2019 19:02)

Re: DPA 222 "rychlá" verze

Hliník se nikluje ?

Pro informaci, mám tu ještě nějaké množství 6800uF/50V KMH 105C Nippon ChemiCon, které jsem kupoval do DPA222, přenechám pod nákup za 70,- Kč.

Re: DPA 222 "rychlá" verze

Co se neleskne, není hifi smile

(upravil Benazi 13. 8. 2019 20:03)

Re: DPA 222 "rychlá" verze

Chemické niklovani oceli a hliníku patří k funkčním povlakům. Provádí se slitinou Ni + P. Autokatalyticky vyloučený nikl umožňuje pokovit tvarově složité součásti, otvory a hrany, přičemž vyloučená vrstva niklu je na celé ploše povrchu rovnoměrná (nevyžaduje žádné další broušení). Částečně nahrazuje technologii tvrdého chromování, neboť tepelným zpracováním se zvýší tvrdost.

Re: DPA 222 "rychlá" verze

Niklovani pro měd, dural/hlinik upravovat netřeba.

Web

Re: DPA 222 "rychlá" verze

Ahoj kluci, dívám se, že o tyto desky moc zájem není. Asi by to nebylo lepší ani příští týden. Tak to nebudu protahovat a akci končím.

Četl jsem si vlákno o úpravě DPA222SE a chtěl jsem se jenom zeptat DJ_Rixe, jestli měnil něco v diferáku, když tam osadil 2SK170/2SJ74.

díky

Re: DPA 222 "rychlá" verze

Takto se propagace nedělá, to musíš vlákno jinak pojmenovat, dát to i na slovanet a další fóra, počkat delší dobu než týden a navíc jsou prázdniny.
Jinak v diferáku jsem nic neměnil, pouze prohodil bipoláry za jfety. Je to ss vázaný zesilovač, jak se sáhne na jeden odpor rozhodí se poměry v celém zesu.

Re: DPA 222 "rychlá" verze

Bohužel, taková je doba. Těch pár "nadšenců" si to už postavilo před lety a nových bastlířů nepřibývá. Je mi to taky líto, ale možná mě ten nezájem ani zase tak moc nepřekvapil.

Re: DPA 222 "rychlá" verze

No, v tom máš pravdu. Vidím to i na stavebnicích a bazarových věcech. Jak je to nějaký modul, nebo rozdělaná věc, nikdo to nechce, nikomu se nechce něco bastlit a dodělávat. To, že bude zájemců málo jsem víceméně čekal taky.

(upravil reeb 19. 8. 2019 7:36)

Re: DPA 222 "rychlá" verze

Přes léto je tady minimální provoz, lidi jsou na dovolených, zahrádkách..v zimě bastlířů rapidně přibývá.

Ale je jasné že trh je vcelku zasycený a nelze očekavat odbyt v desítkách ks.

Web

Re: DPA 222 "rychlá" verze

Pokud by náhodou došlo ke vzkříšení úmyslu, mám zájem o 4ks DPS na DPA222 a 4ks DPS softstartu.

Re: DPA 222 "rychlá" verze

To je asi najmladší pokus o DPA mal by som tiež záujem.

Re: DPA 222 "rychlá" verze

Neviem či z tohoto mráčika zaprší, ale asi najlahšia cesta za DPA je MIR50. S "lepším" osadením sa dá ísť cez 100W/4R.
Potom sú tu unidosky a tam to ide aj na 620W/2R lol

Re: DPA 222 "rychlá" verze

František tie tvoje výtvory som si prešiel a keby som sa do toho tak rozumel ako ty tak sa do toho pustím. Ja som ale len amatér medzi amatérmi. No ale mám taký pocit že mnohí z nás možno aj zomrú bez poriadneho zosíka. Ja by som nechcel byť medzi nimi.

Re: DPA 222 "rychlá" verze

Je to tu jeste aktualni? Jestli ano, stavim se do fronty a prosim o 4x DPS na DPA222 a 4x DPS softstartu

Re: DPA 222 "rychlá" verze

Ad znovuspuštění výroby plošňáků: Nechcete si raději počkat na nový tip, osazený těmi nejlepšími transistory, momentálně dostupnými ? Je ve vývoji...

(upravil rvx73 4. 10. 2020 8:56)

Re: DPA 222 "rychlá" verze

případně bych měl též zájem o komplet díly na 1 zes.; nespěchám smile

Re: DPA 222 "rychlá" verze

mě by se hodil,kdyby měl tak 250W do čtyř...

Re: DPA 222 "rychlá" verze

kazzatel napsal:

... nový typ ... je ve vývoji ...

... můžu prosím vědět, v jakém časovém horizontu asi bude finální verze?
a ještě prosím o přibližné technické údaje ... díky ...