Téma: Špunty s dobru izolací okolí

Ahoj, poslouchám většinou v tramvaji, takže hledám špunty s dobrou izolací okolního hluku.
a) Chápu to správně že tím hlavním co určuje izolaci jsou použité nástavce? Dosáhnu s trojzávojovým, nebo s dostatečně velkým pěnovým nástavcem vždy solidních útlumů? V recenzích většinou řeší útlum "citem" a pokaždé s jiným nástavcem, jiný člověk...
b) Nedávno jsem ztratil Zero Audio DX200 carbo tenore s velmi detailním zvukem, ale jen s náznakem basů. Před tím jsem měl Sound Magic PL50 s krásným basem ale slabšími středy a menším rozlišením. Oboje bavily ale raději ten detail a basy ekvalizovat. Nemáte někdo tip na sluchátka do 1500 Kč? Novější DX200 už prý nejsou tak dobrý.

Re: Špunty s dobru izolací okolí

KZ ZS6

Web

Re: Špunty s dobru izolací okolí

Tin t2
Maji vsechno
Izolace taky dobra ne vsak upne bozka.

Nezalezi to jen na nastavcich je to dano i samotnym sluchatkem

Re: Špunty s dobru izolací okolí

Na KZ ZS6 jsem už koukal, ale jsou částečně otevřená, takže útlum bych čekal menší. Fakt je to ok? Každopádně díky za oba tipy, ale Tin t2 trochu diskvalifikuje rovnej jack. Výhodu rovnýho jacku v kapse jsem nepochopil smile

Re: Špunty s dobru izolací okolí

No ja jsem s orientaci vpohode.
Tak ma to mmcx konektory tak na to najdes asi i jiny kabel se zahnutym jackem

Pripadne jeste final audio e2000 ale uz nevim jak izoluji

Re: Špunty s dobru izolací okolí

Mám i DX200, které hrály výborně jen do té doby, než jsem koupil ZS6.
S tou izolací je to hodně subjektivní. Záleží co, kde a jak hlasitě posloucháš...

Web

Re: Špunty s dobru izolací okolí

Zkus se poptat i: https://forum.avmania.zive.cz/forum-1712/Sluchatka.html

Web

Re: Špunty s dobru izolací okolí

Na avmanii mě doporučovali samý dražší kousky, takže jsem nakonec koupil KZ ZS6.
Pokud použiju dvojzávojový nebo pěnový nástavec tak je útlum okolí velmi slušný. Zvukově taky velká spokojenost. Díky moc za tip.

Re: Špunty s dobru izolací okolí

https://avmania.zive.cz/kz-zs6-vyborne- … zdeho-test
Vyzerá to tak, že za tie peniaze si nakúpil výborne!!