Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Ostatní technika » Zvuková karta 2 - karta pro měření

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [6]

Téma: Zvuková karta 2 - karta pro měření

Antonio v jednu príspevku dal zaujímavý návod ma meranie parametrov reproduktorov. Keďže nie som vybavený na takéto meranie, tak by som chcel poprosiť o radu na dovybavenie počítača.
Písal tam, že má zvukovú kartu ESI MAYA44. Ono výrobcovia neuvádzajú popis, že či majú Full-Duplex, tak sa dosť zle orientuje na trhu.
Aké karty používate ?
Interná alebo externá? Uprednostnil by som externú z dôvodu budúceho prechodu na NB.

(upravil pet007 14. 4. 2019 20:33)

Re: Zvuková karta 2 - karta pro měření

Behringer UMC204HD, levna, slusna + k tomu ECM999* mikrak za 640kc ( ted akce v muzikeru) a meri se.
* Chce to teda od nekoho zkalibrovat, ale to je problem pomalu vsech levnych micu.

Re: Zvuková karta 2 - karta pro měření

Já mám esi maya 22 - je fajn, že má fantom pro napájení mikrofonu...

Re: Zvuková karta 2 - karta pro měření

V cem je ten Superlux EMC999 lepsi nez Behringer ECM8000 ? Spis mi ten superlux pripada jako cinsky pajc toho Behringeru. Kalibraci ale asi nema ani jeden z nich.
Jak je to s micy M1 Megaton z prodance ? Je vubec prodance schopny je dodat ? Zda se ze nejsou dlouhodobe skladem, k nemu snad ta kalibrace byvala pokud vim.

Re: Zvuková karta 2 - karta pro měření

ECM999 je asi oem Behringrer, ale za tech 640 to nemelo chybu. Kdyby nekdo chtel, tak ho ze mne asi vymami, pochopitelne is kalibracni krivkou  (dle Kocourova micu).

Re: Zvuková karta 2 - karta pro měření

Kdyby jste potřebovali, můžu vám mikrofony nakalibrovat. Můžu to navázat na toto:

https://www.bksv.com/en/products/transd … 4189-A-021

Příspěvky [6]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Ostatní technika » Zvuková karta 2 - karta pro měření

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£