Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 5 z 8)

Audioweb.cz » Projekty elektroniky » Stavím koncák pro BI- AMPing

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 7 8 »»»

RSS

Příspěvky [81 až 100 z 145]

Re: Stavím koncák pro BI- AMPing

Ale to je nezmysel...Nakoniec každá súčiastka má kmitočtovo závislé parametre.. Ak ich pouźiješ správne, tak stabilitu naopak zlepšíš.

(upravil danhard 2. 6. 2019 18:56)

Re: Stavím koncák pro BI- AMPing

Panebože, to jsou kraviny, fázově rozsypané a ještě řekni, že to dělal ten kond v signálové cestě (ne ten elektrolyt ve zv, kterej se skutečně nějak uplatňuje) a že jsi to jasně slyšel smile
Možná nějakej Mundorf, kterej se nevejde do ruky Ti tam dělal anténu cool

Re: Stavím koncák pro BI- AMPing

Eifell:  Možná by bylo lepší kdypy jsi sem postnul schéma + fotku provedení svého nejkvalitnějšího řešení. Věřím, že se tím celé nedorozumění vysvětlí.. smile.

Re: Stavím koncák pro BI- AMPing

rofl

(upravil laco 2. 6. 2019 20:47)

Re: Stavím koncák pro BI- AMPing

Vezicka, si mimo smile

Re: Stavím koncák pro BI- AMPing

Danhard: chapem ze sa snazis za kazdu cenu zaujat ale ak by si dobre cital doslo by ti ze som nehovoril o leachovi. Narazal som na preampy, EQ atd. Ale to by najlepsiemu obvodarovi v CZ mohlo dojst.

Jawis: to sa nestane.

laco: produktivny post.

(upravil danhard 2. 6. 2019 21:04)

Re: Stavím koncák pro BI- AMPing

Z tvojho bľabolenia nemožno spoznať o čom hovoríš smile

Je to Jawisovo vlákno, tak jdi laskavě s Tvejma exhibicema do prdele !

Re: Stavím koncák pro BI- AMPing

Mas pravdu to je. A keby si pouzil tu vec na krku doslo by ti to. BV to napriklad ocividne doslo.

Re: Stavím koncák pro BI- AMPing

Eifell jdi do prdele s nějakejma nesrozumitelnejma narážkama.
Jsi blbej jak kus hovna, jinak se to říct nedá mad

Re: Stavím koncák pro BI- AMPing

Eifell napsal:

... A keby si pouzil tu vec na krku doslo by ti to... .

A ty si kde nechal tú "vec"??? Však od začiatku tu suverénne (a arogantne..) hlásaš blbosti. Tak se nečuduj reakcii.

Re: Stavím koncák pro BI- AMPing

Takze stale sme pri tom ze je irelevantne ci su tranzistory vykonoveho stupna tepelne previazane alebo nie. Tak isto ze je snimanie teploty na regulaciu kludoveho prudu len na jednej zo stran.

Nejak ma to tu prestava bavit. Komu niet rady tomu niet pomoci.

(upravil reeb 3. 6. 2019 8:16)

Re: Stavím koncák pro BI- AMPing

Tak nám to vysvětli, který parametr zesilovače to zhorší, pokud bude třeba N polarita koncáků o nějaký stupen teplejší než P polarita? THD, IMD..?? A o kolik, máš to předpokládám změřené.. Nebo nám rovnou ukaž tvou vzorovou konstrukci.

Web

(upravil pet007 3. 6. 2019 8:16)

Re: Stavím koncák pro BI- AMPing

Abych to tady odlehcil, tak k tematu chlazeni pridavam jeden obrazek. A to kdyz pouzijete 4x100W konce (z toho 2 zmosteny (ktery krmily 15" sub)) a na chlazeni sou pouzity levny profily z ehliniku. Tak to sice neuchladej, ale kdyz pred to (resp. tady "za") date saharu z auta (jen na 5V), tak jako vedlejsi produkt ziskate to, ze se k tomu chodej ochlazovat i pritomny tanecnice smile))

http://www.mervart.eu/!projects/!audio/4xMA100_cool.jpg

(upravil Jawis 3. 6. 2019 9:06)

Re: Stavím koncák pro BI- AMPing

Asi volíš špatný žánr, jinak by se tanečnice chodila k té sahaře spíš chladit smile. Pokud je to jak říkáš, měl jsi se toho zahřívání ujmout osobně. Taky se mi moc líbí jak jsou zbytakma z auta provedeny akustické úpravy prostoru. To už je skoro basová past smile.

Jinak s těma akcema jsi mi teď vyrobil nostalgickou chvilku. Ale ono to sem vlastně i trochu patří. Už je to bratru deset let co jsme ještě blbli. Tohle byla jseště sestava, kterou jsem jel komplet na Leachích. Bylo tam tolik můstků, že by po nich šlo přejít oceán:

https://www.youtube.com/watch?v=98pJ1IpWC6o

TAdy se zahřívají moje žena a švagrová u tyče smile

https://www.youtube.com/watch?v=sSsmLZxt4F0

Re: Stavím koncák pro BI- AMPing

No dyt pisu, ze se tam chodily ochlazovat smile (A spravny postreh, skutecne auto-akusticke prvky na stenach smile)

Re: Stavím koncák pro BI- AMPing

No doprdele, neni tam tech subu  nejak malo ? smile))))))

Re: Stavím koncák pro BI- AMPing

Ty vole, to je zas výživa....

Re: Stavím koncák pro BI- AMPing

Tady pro lepší názornost finální podoba bočnice včetně chladiče. Kromě těch pracniček na přitažení tam mám 4 kolíky, aby to nemohlo klouznout.
Akorát ještě nevím která strana to vlastně bude, jestli ta na návětrnné straně obývaku, nebo na té od koupelny smile

https://i.postimg.cc/2qZ2XLLN/DSC04129.jpg https://i.postimg.cc/GTcK2M7b/DSC04130.jpg

Re: Stavím koncák pro BI- AMPing

...video je bezvadné;
Dnes bychom všechny suby naskládali pod podium;
Na zdi visí AKR 153 ?

(upravil Jawis 3. 6. 2019 20:39)

Re: Stavím koncák pro BI- AMPing

Betaron napsal:

...video je bezvadné;
Dnes bychom všechny suby naskládali pod podium;
Na zdi visí AKR 153 ?

Zdravím tě Betarone, ano tenkrát tam ješte visely, nepužívané možná 30 let. Slyšel jsem je naživo jedinkrát, když jsem byl v roce 88 ještě ve školce a vystupovala tam mladičká Dáda Patrasová a chytala tam motýlka. Snažil jsem se k nim proprcovat, ale nešlo to. Někdo uplatil zastupitelstvo a při rekonstrukci zmizely.

Příspěvky [81 až 100 z 145]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 7 8 »»»

Audioweb.cz » Projekty elektroniky » Stavím koncák pro BI- AMPing

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£