Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.

Audioweb.cz » Bazar / inzerce » P: PCI zvuková karta M-Audio Revolution, upravená

Stránky: 1

Chceš reagovat? Musíš se přihlásit.

RSS

Příspěvky [7]

1 ...editoval Firuz (23. 5. 2019 11:51)

Téma: P: PCI zvuková karta M-Audio Revolution, upravená

Prodám funkční zvukovou kartu M-Audio Revolution 5.1. do slotu PCI (neplést s PCI-e)

Před deseti lety, když jsem si ve zvuku hodně liboval, jsem měnil tyto věci:
- výstupní operační zesilovače pro přední repro / sluchátka za lepší OPA 2132 UA
- elektrolytické kondenzátory v signálové cestě vyměněny za svitkové
- filtrační kondenzátory pro napájení, taky některé vyměněny.

Karta je funkční, jen přecházím na novou zákl. desku, dnes už bez PCI, a karta bude pro mě nepoužitelná.
Fotky úprav (z roku 2009) zde: https://photos.app.goo.gl/12uxDYnJCTm2vPBz6

Cena: 300 Kč

2

Re: P: PCI zvuková karta M-Audio Revolution, upravená

Za 100Kč si kartu někdo vezme ?
Zvukově je na tom právě celkem dobře. Jen ta PCI sběrnice to omezuje na staré PC.

3

Zdar. Píšeš, že nabízíš M-Audio Revolution 7.1, ale na obrázcích je jasně vidět, že se jedná o verzi 5.1. Takže co vlastně prodáváš?
Navíc povícero těch přibastlených věcí na důvěryhodnosti moc nepřidá. A jak sám píšeš, dnes už skoro nikdo nemá ani stolní počítač s PCI slotem. Možná, že to někdo veme do staršího PC.

4 ...editoval danhard (21. 5. 2019 16:53)

Kdyby to umělo W98, tak bych jí za kilo vzal.
Mohl bych to porovnat s Julinou smile

5 ...editoval orhore (21. 5. 2019 20:19)

Ovladače jsou jen pro druhé vydání WIN98 SE na stránkách výrobce: https://m-audio.com/support/download/dr … in-1-0-0-0

6

Děkuju, 7.1 to už myslím neměla smile

7 ...editoval Firuz (23. 5. 2019 11:57)

Stav: Rezervováno

Samozřejmě prodávám to, co je na fotkách. Název jsem asi spletl, neuvědomil jsem si, že byly vlastně dvě verze. Kartu jsem používal dřív na WinXP, a pak na Win7.
A proto, že jsem na ni dělal úpravy, tak právě proto jsem šel tady. Je tu přece jen větší šance, že si ji někdo ještě vezme. Teď s odstupem si myslím, že ten velký elektrolyt smysl moc nemá, rušení z PC to neodstraní, ale výměnu operáků + kondíku za kvalitnější jsem vnímal pozitivně, a nevnímám to jako změnu k horšímu. Pro staré PC, které má někdo na hudbu, v tom může být smysl.

Docela slyšitelný rozdíl k lepšímu jsem vnímal, když jsem přepl výstup na ASIO drivery. Používal jsem přehrávač Foobar 2000 a tam mi běželo ASIO4ALL, tam jsem ho občas zapl. Jen s tím omezením, že hrál na výstupu jen Foobar, a ostatní zvuky dalších programů už nešly. Dává mi to smysl, protože ASIO obchází Windows mixér.

Příspěvky [7]

Stránky: 1

Chceš reagovat? Musíš se přihlásit.

Audioweb.cz » Bazar / inzerce » P: PCI zvuková karta M-Audio Revolution, upravená

Podobná témata

~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£