Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 23 z 34)

Audioweb.cz » K fóru » Přístroje na opravě u Sinclaira

  Stránky: ««« 1 ... 21 22 23 24 25 ... 34 »»»

RSS

Příspěvky [441 až 460 z 679]

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Proč přístroj zůstal v Luhačovicích nemá pro mne v tuhle chvíli smysl řešit. Konkrétně mně Leoš nikdy nenadával a snažil se mi vždy pomoc a to i když věděl, že vymýšlím blbosti nebo tomu nerozumím. Čemu prostě nerozumím je to, proč se z celkem normálního chlapa se zájmem o elektroniku změnil v lumpa a šejdíře ...a to ví jenom on sám. Nějaké zbytky svědomí ještě asi měl, když mi do telefonu opakovaně říkal, že se moc stydí. Teď už je mu to asi definitivně jedno. Na bastlírnu nemá smysl se registrovat ani tam psát, ztráta času. To proč jsem to celé psal je o tom, že mne dneska mrzí, že mne sprostě využil a já jsem hlupák.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Po 16 hodinách práce jsem juknul na aw ,že se trochu zrelaxuju... radši skočím do vany...cuš

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

kudlibabka napsal:

...radši skočím do vany...

Taky máš něco u Sinclaira?

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Malaník nemá čas se zabývat svými resty,rozdává rozumy napříč internetem,přispívá sáhodlouhými příspěvky v mnoha diskuzích,na EB i ve 3 hod ráno.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Tohle je tedy hodně smutné čtení a rozumím zlosti z bezmoci poškozených. Podobný průser se řešil před lety v rámci jaguar klubu, kde jeden člověk na vřelá doporučení ostatních svěřil svůj starší S-type (v ceně možná 150 000 Kč) jednomu v komunitě známému mechanikovi a jeho servisu. Výsledek byl, že firma (zřejmě už ve stádiu úpadku) opravu neprovedla a majitel auta byl nakonec rád, že svoje auto po mnoha mnoha měsících usilovné komunikace získal vůbec zpátky, samozřejmě v horším stavu, než bylo před opravou. Zajímavé při tom bylo, jak se tehdy na fóru členové vesměs postavili za svého kamaráda experta mechanika a s majitelem auta, který se jen domáhal provedení dohodnuté služby, mluvili jako s negativním elementem. To byl podobný skupinový opičí tanec jako v případě Malaníkova fanklubu. Menší uzavřenější komunity mívají podobné vzorce chování.

(upravil Lukáš33 29. 4. 2019 20:46)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Krásně napsané.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

A bohužel pravda, pamatuju, když se i tu už před léty objevili první nespokojení zákazníci, taky byli hned odkázaní do patřičných míst, jak jsou pomalu hyeny, že nedopřejí člověku pár dnů klidu a očekávají hned do druhého dne odpověď apod.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

To bylo způsobeno jeho opakovanými informacemi o jeho údajném vážném zdravotním stavu, (které psal i na jiná příbuzná fóra). Alespoň myslím, že to byl jeden z relevantních důvodů. Lidé se nemocných obvykle zastávají.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

To ano, možná nemocný opravdu byl (nebo je). Nic u něj sice nemám, ale přesto  mám z tohoto vlákna takový nepříjemný pocit. Nemoc se dá samozřejmě pochopit, dá se pochopit i nechuť nebo neschopnost něco opravit, třeba nemožnost sehnat náhradní díl, nechuť balit velké věci nebo i odpor k cestě na poštu... Ale proč proboha nechce vrátit přístroje i neopravené, s tím, že by si dotyčný pro to přijel osobně? Alespoň tak to u některých příspěvků chápu. Jedině snad, že by to byla nějaká osobní msta vlastníkovi?

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Využil situace, nic nového.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Třeba už je ani nemá, nebo by je nenašel v tom množství.

(upravil orhore 30. 4. 2019 12:37)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Z mého pohledu všechny ty přístroje stále má. Je to zřejmě jen velký sběratel smile

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

U některých osamělých starých lidí se občas rozvine tento syndrom:

https://cs.wikipedia.org/wiki/Diogen%C5%AFv_syndrom

Třeba ho jednou najdou v bytě až po strop zarovnaném tím vašim zbožím...

(upravil rvx73 1. 5. 2019 6:50)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

teď jde o to, jestli takto

http://www.bainbridgerotaryauction.org/ … onents.jpg

nebo takto

http://www.greenpeace.org/eastasia/Glob … ewaste.jpg

pokud se vymlouvá, že to "má rozdělané", pak tipuju druhý případ smile

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

..... a nebo to po částech rozprodává, aby měl na pívo. smile

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Tady nabízí, že dá do krabice a pošle nějaké časopisy. Tak možná by se nechal ukecat, aby místo toho poslal ty neopravené přístroje...

http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na … 55#1043955

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Hubou toho sinclair udělá hodně smile

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Elox napsal:

by se nechal ukecat, aby místo toho poslal ty neopravené přístroje...

Ty budou nenávratně v zadeli

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Měl jsem tu na opravu nějakej samodomo osciloskop.
Závady jsem našel clekem dobře, bylo jich tam hodně, nikdy to nechodilo.
Na opravu bych to musel celý rozebrat, rozchodit a složit, fůra práce, nechtělo se mi do toho.
Leželo mi to tu asi rok, když se majitel ozval, že mi to trvá jako u sinclaira, tak jsem mu to šupem poslal zpět smile

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

No měl jsi to tam dva a půl roku a to od března 2017 do teď. Proto jsem se ozval že už to moc dlouho trvá.
  Je ale pravda že jsi to hned poslal zpátky, už jsem začínal mít myšlenky jestli ho ještě někdy uvidím smile

Příspěvky [441 až 460 z 679]

  Stránky: ««« 1 ... 21 22 23 24 25 ... 34 »»»

Audioweb.cz » K fóru » Přístroje na opravě u Sinclaira

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£