Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 21 z 34)

Audioweb.cz » K fóru » Přístroje na opravě u Sinclaira

  Stránky: ««« 1 ... 19 20 21 22 23 ... 34 »»»

RSS

Příspěvky [401 až 420 z 679]

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Dělej co umíš nebo v tomto případě co můžeš. Já jsem ti svůj názor napsal výše, zbytek je jen smazatelná omáčka. Budu rád, když se ti podaří tuto nepříjemnou záležitost zdárně vyřešit. Ale taky si rád přečtu o Sinclairovi třeba za pět let. Maňana.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Díky. Omáčka to sice je, ale já primárně čekám na odpověď, komu ještě co dluží. Docela by mě zajímalo, jestli náhodou nejsem poslední. Maňana - Hasta la vista smile

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

první příspěvek 2014 - nekonečnej příběh, koukám.
Ovšem domoci se v našem "práním" státě svého, bude zřejmě oříšek:
https://www.prkpartners.com/rekodifikac … -cizi-vec/

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Mám u Sinclaira tape deck NAD. Už ani nevím jak dlouho, snad už jsou to 4 roky. Spojil jsem se, možná i další s jedním s účastníků této diskuze a byla podáno hromadné oznámení, aby to bylo nad pět tisíc a začlo se to šetřit jako trestný čin. Co myslíte, že udělali v Luhačovicích? rozložili to na jednotlivé oznamovatele, přístroje, operovalo se s hodnotou do 5 tis, na Sinclaira se dělalo bububu a zaplaťpokutu 1000,- Kč a vrať přístroje. Pokud je nevrátí, tak nám bylo doporučeno obrátit se na soud. Jak si myslíte, že to dopadlo a kdo se smál?Není v tomto státě síla, která by donutila ho něco vrátit. Mám korespondenci s Městským úřadem v Luhačovicích, policií Luhačovice.Věřím, že nezaplatil ani tu pokutu. Nechci ty dopisy zvěřejňovat, protože máme tak fantastické zákony, že by to nakonec člověk (okradený) odnesl. A ty kecy o nemoci, to už trvá nějak dlouho, tak ať ty bačkory konečně natáhne a bude klid. Přístroje už stejně nikdo neuvidí, Kryje ho rodina, město ....

(upravil danhard 29. 3. 2019 22:23)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

To bych se nebál dát stížnost na postup policie.

A pokud to nevrátil, tak to podejte znovu, tohle už bude recidiva smile

A co Ti pomůže soud ? Budeš mít papír, že Ti to má vrátit, s tím si tak můžeš vytřít prdel smile

(upravil rvx73 29. 3. 2019 22:39)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Tak tak, dávat to k občanskoprávnímu soudu, je ztráta času a peněz za poplatky.

Jediné co by mělo šanci, je podle informací z tohoto vlákna kontaktovat co nejvíc stejně poškozených, společně si zaplatit jednoho advokáta a ten by to za vás všechny podal. Ovšem pokud jste mu to dávali do opravy na čestné slovo, bez svědků a bez potvrzení, tak to bude značně nejistý podnik.

(upravil BFU43 30. 3. 2019 13:46)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Jen pro zajímavost - nevím, jestli jste si toho všimli, ale všechny kritické reakce ohledně Malaníka na EB  byly důsledně promazány.  Všechny odkazy na některé tyto příspěvky v tomto vlákně jsou tudíž nefunkční. Zdá se, že někdo má velký zájem, aby se vše ututlalo, (alespoň u nezasvěcených osob) a zametlo pod koberec.

(upravil Benazi 31. 3. 2019 4:21)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Mi to nedalo, to jsou hrozné žvásty někoho, kdo o GDPR neví vůbec nic, taky proč by správní orgán měl pro někoho vymáhat odškodné smile Hlavně za co? Jedině žaloba k občanskoprávnímu soudu, ale to stojí peníze, takže nic pro lůzu, hlavně by příslušný vetešník musel vyčíslit tu svou obrovskou ztrátu a taky by se při tom mohlo zjistit, že se jedná o nedovolené podnikání a krácení daně smile) Takže klid smile Ta podpora, co si tu sám píšeš, je taky super. Nebo je to taková náhoda, že se sešli dva hotentoti, kteří nesmyslně píšou mezeru před interpunkční znaménka místo za ne? smile)

odepsal jsem:Možná by bylo lepší Zdenovi vrátit prachy za ten aušus, abys nakonec na vlastní kůži ten svůj právní stát neochutnal, ty klaune.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Malaník zabil slepici,která mu mohla snášet zlatá vejce.Solidní servisák s dobrou pověstí si může přijít na slušné peníze.Hifi skříňky,i ty hodně drahé se budou kazit a jejich majitelé jsou ochotni slušně zaplatit za jejich oživení

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Famfulo, to už jsme zde probírali, osobně bych tu zlatou slepici strašně rád někdy viděl, za 20let vrtání se v těchto různých křápech se mi to ještě nepodařilo big_smile

DJ_Rix napsal:

Je vidět, že asi moc netušíš jaká je to profese a co to obnáší.
Mít zásobu komponentů, nakupovat servisní manuály, opravovat to, diagnostikovat, mít měřící přístroje... Pak opravuješ několik hodin přístroj, třeba typický AVR nejdřív 2 hodiny rozebíráš, než se vůbec dostaneš k DPS na které je potřeba něco vyměnit...a pak když si za to všechno řekneš za opravu 2000 + 500 za matroš, kouká na tebe majitel jak na zloděje, jestli jsi se náhodou neposral, když fuknční ten AVR stojí na aukru 6 tisíc. A to jsi na tom makal 10 hodnin od převzetí do odevzdání, takže hrubýho 200 na hodinu, když odečteš pojištění, pronájem prostor, desátky státu, zbyde ti tak 80 kaček na hodinu. Ne, skutečně není servismanům v dnešní době co závidět a nedivím se že to skoro nikdo nedělá.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Máš pravdu. Ten člověk to musí primárně dělat proto, že ho to baví. Diagnostiku bych zaplatil, s tím jsem počítal, že to nebude za tři neděle, s tím jsem taky počítal, že je poštovné tam a zpět cca pětikilo, to jsem taky věděl, že si pak řekně dva tři tisíce - O.K. měl s tím práci - já tohle všechno respektuju.
Ale šest let?
Nejhorší je totiž ta ne-komunikace a trapný výmluvy. Já bych se hanbou propadl.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Tome, to není omluva stavu vašich pohledávek, osobně je mi Vás co jste přišli o svoje věci líto.
Koment výše byla reakce na to, že snad je servis elektroniky nějaký super výnosný byznys.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

DJ_Rix: to není jen problém elektroniky wink Děda opravoval hodiny a hodinky, tam to bylo zhruba stejné. Kdyby ho to nebavilo, tak by se na to dávno vykašlal, ale v důchodu člověk nějakou tu zábavu potřebuje. Zkrátka dělat servis v oboru, kde existuje široce dostupná levná spotřebka, je problém. Nicméně když už se to někdo dělat rozhodne, neměla by to být výmluva pro nesolidní přístup ...

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Zlata vejce se snaseji jinde a jinak,nez opravou elektroniky smile

Web

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Živit se prací je nesmysl smile

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Někdo mu svěřil na opravu Hájend zas bude na cíga
DJ_Rix na elektronice se vydělat dá,každé řemeslo má zlaté dno když se umí.

(upravil zdenek00 5. 4. 2019 8:38)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

-------

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

A to je asi tak vše, co se k tomu dá říct smile

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Slepice co snáší zlatá vejce je možná tak servis automatických mašin ve fabrikách. Tam když si jako firma řekneš o tisícovku na hodinu, tak jseš ještě sakra levnej. Opravy spotřební elektroniky a především audia rozhodně dneska žádný zlatý dno nemaj. A Rix to myslím vystihl úplně správně.

(upravil Tomanes 6. 4. 2019 22:40)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Přesně. Vzhledem k hodinovým sazbám za opravu spotřební elektroniky, to žádné terno není.

Příspěvky [401 až 420 z 679]

  Stránky: ««« 1 ... 19 20 21 22 23 ... 34 »»»

Audioweb.cz » K fóru » Přístroje na opravě u Sinclaira

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£