Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Autohifi » zosilovac na sub do auta

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [10]

Téma: zosilovac na sub do auta

caute som tu novy a potrebujem radu chcem dat do auta repro kappa 15 LF a potreboval by som poradit na to dobry subzosik do auta za rozumnu cenu keby to slo tak do 5000 dikes

Re: zosilovac na sub do auta

co máš za rádio?

Web

Re: zosilovac na sub do auta

radio je tam stare ale chcem tam dat SONY CDX-GT200 (Black)

Re: zosilovac na sub do auta

sonku si poslední dobou moc lií nechválí. navíc, jak vyřešíš subsonic ? jestli smím poradit jako sme to dělal já a crashPC tak si kup Pio DEH-P40MP tam nastavíš horní propust a na zesíku dolné(subsonic) a budeš si moci koupit zesík bez této funkce, pokud si koupíš tudle sonku tak budeš muset hledat zesík se subsonicem a ty už bývají poměrně draší.

Web

Re: zosilovac na sub do auta

to: Fiky ..ja mám na wooferu toto
http://www.audioland.cz/Panasonic/Panas … _g365.html
gain mám na 3/4 a zes. se ani po několika hodinách nepřesáhne cca 40C

Re: zosilovac na sub do auta

Nevydrzim a rypnu si...

Co ma gain spolecneho s teplotou? Ja muzu mit treba na svem subu gain i na 100prc a stejne to muze jenom septat (pokud bych to tak chtel). smile

Re: zosilovac na sub do auta

chlapci ja mam CLARION DB268RMP... potom zosilnovac MACAUDIO 320WATT a sabik MAGNAT X PRESS 10 smile

Web

Re: zosilovac na sub do auta

já mám Pio DEH-P40MP Magnáta 520Watt a deltu 12LF
A CO JAKO? na to se fiky007 neptal co máš v autě. chtěl radu ohledně něčeho jiného...

Web

Re: zosilovac na sub do auta

najlepsie je asi zosik kupit odniekoho.. ja som kupil ten MACaudio za 2000... inak je asi o nieco drahsi... je fakt dobry... keby si chcel presne oznacenie tak ti to mozem pozriet... sak jaky ma vykon ten reprak ? je viac druhov ? magnaty zosiky su neni zle... cenovo prijatelne.. ale rozhodne nekupuj nejake SAL alebo take blbiny

Web

Re: zosilovac na sub do auta

Já bych tu Kappu snad ani nekupoval. teda je to na tobě, ale já bych se asi zbláznil přijít o kufr.... Už takhle s tou deltou je to průser.

Příspěvky [10]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Autohifi » zosilovac na sub do auta

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£